SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
Adem favorim bu yıl. Her yıl ünlüler takımını bu yıl destekleyemiyorum sevmediğim ne kadar eski yarışmacı varsa Acun toplamış valla. Ünlülerden o yüzden bu yıl Adem'in şampiyon olmasını isterim. Onu geçen yıl da destekliyordum ama bu yıl üstüne daha bir azim başarı eklemiş.
Ayriyeten ünlülerden Ümit Karan,Murat Ceylan onları da destekliyorum diğerlerini destekleyemiyorum. Merve Aydın'ı önceden destekliyordum ama nedense bu yıl biraz itici geldi sonradan düşüncem değişir mi bilmiyorum.
Gönüllüler takımından gıcık olduğum şu an kimse yok kazanınca takım olarak onlara sevinebiliyorum. Gönüllülerden ise en çok Anıl,Melih,Nevin desteklediğim kişiler. Bakalım en sonunda kim şampiyon olacak

son birkaç senedir izliyorum bu yarışmayı, gönüllüler takımında kim olursa olsun hep mi atışlarda kötü olurlar? anlam veremiyorum. zaten bu seneki hiç adil değil, bir tarafta defalarca o adaya gelmiş all-star, diğer yandan ilk kez bu yarışmaya katılan gönüllüler. açıkçası gönüllüler takımından kıbrıs'a gidebilecek tek bir kişi bile görmüyorum şu an. kimseyi desteklemiyorum, all-star'ı zaten desteklemiyorum ama sema ve adem kesin kıbrıs yolcusu bu sene. gönüllüler takımından cumali'nin hiçbir zaman eleneceğini düşünmüyorum ama bireysel yarışlarda kıbrıs'a gidebilmesi şu an bakınca imkansız. fakat cumali kesin oyları toplayacak.

Turabi bana kalırsa hakkıyla kazandı hem şov yapıor hemde oyunlarda iyiydi ama sanki bu sene performansı düşmüş gibi. Yine oyunlarda iyi olursa turabi kazansın derim değilse ümit yada merve bence bu sene hakkı birincilik nagehan ve sahra olmasa bencede iyiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…