SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
Başlığı görünce aklıma mazi geldi, aşırı izliyodum hiç kaçırmazdım. Ne zamanki metr..sten haberdar oldum, bıraktım izlemeyi. Tek kuruş kazandırmak istemem. Tavsiye ederim

Bu sene de dayanamam izlerim diye dusunuyordum ama 2 bolum falan izledim. Cikss :KK43: artik izlettirmiyor kendini survivor. Hep ayni kisiler ayni yarislar ayni muhabbetler. Insanlar doydu artik. Ve ilk kez bu yil survivorin reytingleri dustu. Eh yeter gari Acun sıktin. Azicik kendini gelistir. Hep ayni seyleri isitip isitip milletin onune koyuyorsun.

Bu sene de dayanamam izlerim diye dusunuyordum ama 2 bolum galan izledim. Cikss :KK43: artik izlettirmiyor kendini survivor. Hep ayni kisiler ayni yarislar ayni muhabbetler. Insanlar doydu artik. Ve ilk kez bu yil survivorin reytingleri dustu. Eh yeter gari Acun sıktin. Azicik kendini gelistir. Hep ayni seyleri isitip isitip milletin onune koyuyorsun.

Hayır bide Acun'un yaptıgı toplamış Allstarı kaşısında daha yeni Survıvora gelmiş gönüllüler neyi ispatlamaya calıştıgını çözemedim
evet Gönüllülerde iyi ama karşılarındaki neyin ne oldugunu bilen kişiler

en son ki olay çok gereksizdi Nevin işte inşallah yarışmalarda başa baş geliriz vs dedi Turabinin gülmesi ayrı bir ayar oldum bu böyle giderse kimse izlemez benden söylemesi

çok sıkı bir survivor takipçisi olarak, yazılanlara aynen katılıyorum. bu sene hiç iyi değil. aynı kişiler bıktırdı. biz bunları kaç sezon ve kaç ay devamlı izledik zaten, hepsini biliyoruz. niye tekrar aylarca bunlara mahkum olalım ki. hilmicemin atamıyo diye bağırmaları, turabinin tuhaf kostümleri, nagihanın sevinmeleri, semanın hırsı, mervenin kibiri, nihat doğanın demeçleri v.s v.s eksiği var fazlası yok. bıkmadık mı, ben bıktım. bu sene aynı insanları izlemeye tahammülüm yok.

hakan adaya 1 hafta, oyunlara da 1 ay sonra dönecekmiş.
anıl ayağı kırıldığı sezonda bir ay oynayamamıştı ve hakanın o zamanki konuşmaları...

X