SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
nihat doğan yine karakterini ortaya koydu:skandal: zamanında pascal noumadan nasıl kaçtığını unuttu.
Anıl efendiliğini gösterdi.

Hahahah Acun resmen psikolojik deney tadında bir format geliştirmiş bu sezon.
Bakalım zavallı gönüllüler kaç gün ac susuz uykusuz dayanabilecekler.
Rezalet.
Cok adaletsiz oldu ya bütün odulleri all star kazaniyo hic bir anlami kalmiyo ki
An itibariyle benim için survivor bitmiştir.
Tecavüze tacize laikliği kılıf gösteren nihat isimli varlığı böyle konusturduklari için yazıklar olsun
bu gerzeği bu kadar konusturduklarina bende inanamiyorum 2 oyun aldi cenesi açıldı hiyarin

Cok adaletsiz oldu ya bütün odulleri all star kazaniyo hic bir anlami kalmiyo ki
bu gerzeği bu kadar konusturduklarina bende inanamiyorum 2 oyun aldi cenesi açıldı hiyarin

Ya hayır anlamıyorum ki Anıl ne dedi .
Efendi gibi konuştu çocuk bu insanımsı yine kendi şovunu yaptı. Tez vakitte meşalesi söner inşallah.

Ya hayır anlamıyorum ki Anıl ne dedi .
Efendi gibi konuştu çocuk bu insanımsı yine kendi şovunu yaptı. Tez vakitte meşalesi söner inşallah.
Insallah.anili cok sevdim ben ya.gönüllüler ne kadar masum.unluler gibi yamyam değil.ego savaslari da yok.kiyamam yaa.cocuk orda hicbirsey demedi evet.şov yapti işte dedigin gibi.efsane geri döndü dio tövbe yarabbim gulsem mi aglasam mi bilemedim

Turabi bu sene beni çok şaşırttı güzel konuştu ama gönüllülere moral verdi zamanında oda aç kalmıştı gönüllü adasındayken gönüllüler toparlayacaktır ya inşallah özellikle Anıl çok parladı sevdim bende ünlülerden bile adam eler sms potansiyeli yükselir.

Turabi bu sene beni çok şaşırttı güzel konuştu ama gönüllülere moral verdi zamanında oda aç kalmıştı gönüllü adasındayken gönüllüler toparlayacaktır ya inşallah özellikle Anıl çok parladı sevdim bende ünlülerden bile adam eler sms potansiyeli yükselir.
Yok bee gecende dedi ki gönüllü arkadaslari ac birakicaz ödülü biz kazanicaz gibi pervasizca bi söylemi oldu o adamin iyi niyetli görünüşüne inanmiyom acikcasi ben

Aaa niye öyle diyorsun merve elenmesin onun prim e ihtiyacı yok cocom
:)))) çok mu seviyon kuzu merveyi ? Bak bende severdim ama suan bakiyorum aşırı kindar ve birilerini diline dolamayi cok seven biri.finale kalmasini istemiyorum açıkçası.daha adaya ayak basar basmaz hakan aşağı hakan yukarı sinirlerimi ziplatti

:)))) çok mu seviyon kuzu merveyi ? Bak bende severdim ama suan bakiyorum aşırı kindar ve birilerini diline dolamayi cok seven biri.finale kalmasini istemiyorum açıkçası.daha adaya ayak basar basmaz hakan aşağı hakan yukarı sinirlerimi ziplatti
Çok seviyorum tabiki damlada sinsi bence o da bir zamanlar arkadaşını elemusti merve dediğim dedik açık sözlü

X