SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
evet burda haklisin ama turabinin ve nagihanin kavgası da sevinci de cok antipatik cidden
Sorma haklisin nasıl katlanicaz acaba onlara nagihanin kiskaniyorumlarina turabinin kamyon arkası sözlerine bilmiyorum :) tabi nihat doğanısa unutmamak lazim turabiyle ayni takımda nasıl olacaklar acaba :))

Gecen sene favorim İlhan mansizdi ama bu yıl olmamasına sevindim gecen yıl çok olumsuz yorumlar yapılmıştı bence haksiz yere özellikle Hakan hatipoğlu yerden yere vurdu panorama da katılmamakla iyi yaptı bu sene
Ilhanla serhatin katilamamasina bende sevindim.ilhan zaten birdaha katilmaz survivora falan.oyle bi izlenim verdi bana

Muratla hilmiyi ayırmasın:/
Hilmicem de bu sene sampiyonluga gidebilir bence.onceki sene turabinin cok gölgesinde kalmisti kendini iyi ifade edememisti.bu sene şansı daha cok olur yine murat ceylanla kanki olursa

Turabi veya Hilmicem
Geri kalanların hiçbirini sevmiyorum hele nihat
Ama turabi 2 kere kazandiii hilmicem olabilir bak veya adem. Nihat dogan elenecegini bile bile gitti cok sürmez onun saltanatı.birde sahraya cok gicigim

Kesinlikle duygu sömürüsü. Neymiş anaları ellerindeki son paralarla sms atmışlar, onu desteklemişler. Halkın çocuğuymuş da bilmem ne. Mervenin babasının egosunu çok iyi doldurdu cümleleri.

Kesinlikle duygu sömürüsü. Neymiş anaları ellerindeki son paralarla sms atmışlar, onu desteklemişler. Halkın çocuğuymuş da bilmem ne. Mervenin babasının egosunu çok iyi doldurdu cümleleri.
Bu sene son ikiye kalirsa merve babasini getirmesin bence büyük hata olur yada acun ailelere en son söz versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…