SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
turabi ve merve zeki biliyorlar hakanın mikser olduğunu:))
hilmi turabinin çantası zaten ..
Hakan mikser Merve zeki ama Turabi'nin zekası kısmına katılmıyorum. Çok iyi gözlemci olduğu kesin.
Turabi'ye Olsa olsa köylü kurnazı diyebilirim hadi bilemedin çakal. Türk milletinin nabzını iyi tutuyor

Hakan mikser Merve zeki ama Turabi'nin zekası kısmına katılmıyorum. Çok iyi gözlemci olduğu kesin.
Turabi'ye Olsa olsa köylü kurnazı diyebilirim hadi bilemedin çakal. Türk milletinin nabzını iyi tutuyor

evet süper gözlemliyor.
milletin nabzını tutmakta zeka işi bence:)
ha ben gıcık oluyorum ama iyi bir yarışmacı.
birde semaya gıcığım.:)

evet süper gözlemliyor.
Bende semaya cok gicigim surekli ordaki erkeklere bi yapisiyo yerini saglamlastiriyor kimse yazmasin beni kimse dislamasin beni diye

Turabi,Hilmi,Merve o kadar çok gittiler ki Hakan'ın üzerine insanın adama acıyası destekleyesi geliyor.:super:
Yaa cok uzuldum hakana:KK43: yani sevmiyor olabilirler ama cok gereksiz gidiyorlar adamin uzerine insallah gozune birsey olmamistir kalici bi sakatlik olmamistir :KK43:

evet süper gözlemliyor.

Hakikaten Sema da baya baya oy potansiyeli olanları avlamaya çalışıyor. Oyu yüksek olanları yanına çekmeye çalışıyor ama Nagi onu çatır çutur yer.:KK70:
İşin açığı Atakan'dan sonra destekleyecek yarışmacı bulamıyorum ben. Zaten bu sene diziler de güzel gidiyor Survivor bende yedek plan oldu.

Acun işini biliyor gönüllüleri zayıf bıraltıki sonunda sadece bire bir yarışlarda ünlülerin kalmasını sağlayacak akıllıca taktik. Nagigan sema , adem turabi yatışsa daha heyecanlı olmazmı
Kesinlikle sacma sapan birsey oldi bu sene.hayir birde sahrayi getirmisler sahra en iyisi miydi ki all stara geldi.sahra yerine ne bilim elif falan gelebilirdi gecen seneki gonullulerden.bide sema nagihanla damlayla falan yarissaydi da havasi bi sonseydi ne guzel olurdu

X