SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
Ünlüler egolarını yarıştıra dursun gönüllüler yarışı alıp gider umarım...

Turabiyle hakan arasında çözülmeyen mesele nedir çok merak ediyorum merve de dahil..
hadi onlar birlikte yarıştılar vardır aralarında husumet peki sema ya ne oluyor anlamadım...
Geçen yıl gücünden ve disiplininden dolayı takdir eder ama sevmezdim..
Bu sene iyice antipatik geliyor gözüme ..

merveyi çok kibirli buluyorum ve hiç bir dönem desteklemedim ama bu sezon akıllılık etmiş taytla yarışıyor. bacaklarını koruyor. kum zımpara gibi dizleri mahveder ve o ipler falan takdir ettim.
hakan bu sene çok iyi. adam zaten yıllarca sutopu oynamış, atışları iyi ama hızlanmış da.
nihat doğan bu sene eski varlığını koruyamaz gibi.
gönüllülerde melihi sevemedim. dün cumaliye davranış şekli beni iyice soğuttu. keza ramazanda aynı. eceme davranışı tuhaf geldi. onlar göz6 da iyi arkadaştı, şimdi sadece kız arkadaş.

Hakan yorumcuyken sema için kötü yorumlar yapmıstı galiba

ya dün düşündüm aslında bunun saçı gürleşmiş diye, ektirmiş mi?

Evet instagramında gormustum ektirdiğini

Evet merve cok kibirli.dun izleyince dusundum de damla varken merve kibrisa gidemez bence.kiz kendinden cok emin finale kalacagini dusunuyor herhalde.hakan da flu benim icin ama daha adam gelir gelmez hicbirsey yapmadigi halde arkasindan soylenenler benide sinirlendirdi.hele ki semanin

Evet semaya bende asiri sinir oldum uyuz.sen daha hakani tanimazsin bi husumetin olmamis yakindan bile kac defa gordu acaba.sirf oyun ceviriyo kadin ya.her zamanki gibi erkeklere yanasip yalakalik yapiyo.turabiye yamanmaya calisiyo.turabi hakani sevmiyo ya...ne gicik bi kadin insallah elenir

Sanmıyorum eleneceğini..
Hemen organize oluyor güçlü gördüğü kişilerle geçen yıl olduğu gibi..

Saçlar nasıl.. çok eleştirdiği sabriye stil yapmış :))

Sanmıyorum eleneceğini..
Hemen organize oluyor güçlü gördüğü kişilerle geçen yıl olduğu gibi..

Saçlar nasıl.. çok eleştirdiği sabriye stil yapmış :))
Of cok ozenti yaaaa asiri ozenti evet turabilerle yakinlasip kendini potaya sokturmamaya calisacak derdi o.aptal kadin.birinci olamayacagi belli zaten.maksat daha fazladan kalip odulleri araba odullerini falan kazanmak iste

Kızlar survivor serkayin yeni dizi projesi varmış gizem karaca ile duydunuzmu
Gecende burda bi arkadas soylemisti kimdi hatirlamiyom oyleymis.ben serkayi cok seviyodum oynasin yaaa.ama keske partneri gizem karaca olmasaymis.o kizin hic bi dizisi tutmuyo

Fragmani izlediniz mi arkadaslar turabi yine hakana saldirmaya calisiyodu nefret ediyorum bu adamdan yaa.dakka 1 gol 1 gosteris yapiyo.acunda her zmaanki gibi turabiyi diskalifiye etmiyoooop
Simdi bakiyorum hakan resmen tahrik ediyo turabi sonuna kadar hakli..
Turabici olmadigim halde acik ortada.

Simdi bakiyorum hakan resmen tahrik ediyo turabi sonuna kadar hakli..
Turabici olmadigim halde acik ortada.
Evet simdi detayli izleyince bende gordum fragmanda gormemistim tahrik var ama uzerine yurumesi ne mana?sozle cevap veremiyo mu bu adam.niye artislik yapcak cunku.ustune yuruyo devamli seni dovcem gibisine.bunu hep yapiyo gucu hakana yetiyo.bi çakcan uzanip kalcak

Hakan hic normal degil amaci belli umarim 1.olamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…