SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
Ben ilk bölümü izleyemedim. Mervenin tek eksisi aşırı hırsı bence. Ademide severim ben oda şampiyon olsa sevinirim. Esas halk adamı o bence. Turabi çok saygısız ve çirkin hareketleri var.

Ben ilk bölümü izleyemedim. Mervenin tek eksisi aşırı hırsı bence. Ademide severim ben oda şampiyon olsa sevinirim. Esas halk adamı o bence. Turabi çok saygısız ve çirkin hareketleri var.
Evet yaa nefret ediyorum ondan nefffreeeettttt!!!!! Insallah ademin oldugu yerde turabinin esamesi okunmiycak adem kibar naif saygili merhametlibi insan.turabide bunun binde biri bile yok

Ya turabi kazanmazsın da kim kazanırsa kazansın :/ 2 kere kazanmış zaten.. Gerçi gönderirler onu diye düşünüyorum. Ama dokunulmazlıkları alırsa kesin finale yürür. O şimdi sırf dokunulmazlığa çalışacak. Başka şansı yok çünkü :))) bana göre önceki yarışmalar da araba kazananlar da 1. Olmasın. Acun nereden baksan 300.000 tl değerinde arabalar verdi. Ödül zaten 500.000. Gerek yok yani bence onlarda kazanmasın :))

Bende karsiyim turabi 2 defa 500 bin kazandi araba kazandi,orda kaldigi hafta boyunca para aliyorlar zaten.hic adil olmadi.neyse bende cok kalacagini zannetmiyorum ama araba maraba almasin o adam.cok cok birlesmeyi gorur ondan sonra yazilirsa gider diyorum ben.ademe saldirmasjnda

Kızlar ben nihat doğanın olduğu bir survivorı izlememe kararı aldım kendi çapımda protesto yapıyorum ne değişti de programa alınmayan adam bu sene alındı keşke duruşunun arkasında dursaydi acun
Dun bi arkadasta yazdi bunu canim,hatta zamaninda attigi twiti paylasmami istedi actigim konuda ama,yalnis anlasilmalara musait olacagi icin,konu asil amacindan sapacagi icin paylasmadim.nihat dogan zaten 1 ay icinde elenecektir.gormemeye calis bence.acunun derdi reyting zaten.bu zamana kadar nerde antin kuntin yarismacilar varsa toplamis yine bol bol sinirlerini ziplatacak milletin :)

Bence de turabi olmamaliydi... Eğer ki o kazanırsa ,diğer yarışmacılara büyük haksızlık olacak..aslında birinciligi olanların orada işi olmamaliydi... zaten şampiyonluğu tatmislar.. ne bu hırs anlamadım...

Daha dur asil hirsi ilerleyen zamanlarda gorecegiz turabi cok daha cirkinlesecek neler yapacak bak gör.gecen all starda birinci olmak icin yapmadigi pislik kalmamisti

Daha dur asil hirsi ilerleyen zamanlarda gorecegiz turabi cok daha cirkinlesecek neler yapacak bak gör.gecen all starda birinci olmak icin yapmadigi pislik kalmamisti
Aynen öyle. Yaa ben bu tip insanları sevmiyorum kimsede sevmemeli argo konuşmalarla daha ne kadar ileri gidilebilir.yemin ediyorum, o çıktığı zaman kanalı değiştiriyorumm..

Unutuldu ama nihat doğan denen şahıs ÖZGECAN için bu sözleri sarfetmişti. Kadın cinayetini meşrulaştıran, suçu ve suçluyu öven bu kişiyi programına alan yapımı kesinlikle izlemeyi düşünmüyorum. Acunu da bizi balık hafızalı, koyun zannettiği için ayrıca kınıyorum ve sizleri de bu tv programını boykot etmeye çağırıyorum hanımlar.

Orda pikinili kadınların içinde ne arıyor madem. İşine nasıl gelirse öyle konuşup davranıyor. Tepki görüncede kıvırıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…