SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334

ne ironik; ölüm tarihi 11.2.2015

Benim bir adayim da cumali nasil acaba adapte olabilecekmi? En azindan araba fln alsin isterim.
Ben onceki sezonlardan taner tacmin ikilisini izlerdim bide gecen yil yarisindan itibaren izledim. Sema ve ademi seviyorum ademin hakki sampiyonluk insallah o sampiyon olur.
Turabiyi kimse sevmiyo bende gorsemde sevmesem ne bileyim izlemeyince bilemiyorum

Gonullulerde zayif yarismacilarda var en cok dikkatimi cekenler anil berk ve cumali.
Gecen yil sahikayi da cok sevmistim ama basarili degildi, adapte olamadi su oyunlari disinda sayi alamiyordu. Bu sene nasil sekillenecek merak ediyorum

Ademin birinci olmasini bende cok istiyorum yaaa ademcigiiiimmm:) anili da sevdim suan gonullulerden.turabi diyince dikenlerim cikiyo zaten birde sahikayi bende cok severdim ama zayifti evet keske daha da ilerleyebilseydi.cumalinin performans ta iyi gibi geldi bana.tabii all starlar kadar iyi olmasada

Onlarin tek avantaji atis ve parkur tecrubesi
Eger tecrube kazanirlarsa anil ve cumali da yurur gider diye dusunuyorum
Dun aksam hilmi tek sayi alamadi. Ben daha iyi bekliyordum heleki sampiyonluk gormus insanlar ilk gun
Burcak ve tugceyi hic sevmezdim cabucak kurtulduk..
Bakalim bu sene kim basarili ama sevilmeyen olacak
Tugceyi izledikce tirnaklarimi yiyodum sinirden..

Evet tugce survivor hayatini baslamadan bitirdi o kizi acun birdaha survivora almaz bence cunku kimse sevmiyo nefret ediyo.eee performansta pek yok.bence bu sene damla adem anıl merve zorlar birinciligi.ben turabinin dokunulmazlik ala ala kibrisi gormesinden korkuyorum yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…