Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

ummarım canım diskalifiye olur birde adam birinci seçildi çok sinir oldum yaaa
en efendilileri mertle yiğit. gerçi ben bile orda olsam merti savunurdum yavrum hiç sesini çıkarmıyo

ama sonradan gördükki arkasından konuşmuş diye öyle çıkışmış ben reklamlarda öyle anlamamıştım akın fena gözümden düştü ünlülerde tek tuttuğum tolga artık gönüllülerde de bikaç tane var daha tam emin değilim hoş bize neoluyosa tutmadanda izlenir aslında

akını zaten gözüm tutmamıştı akın bence dolduruşua geliyo ahmette çok doldurdu çünkü yemek konuları hep ahmete ait ama akın giriş yapıyo
mesela ahmet kızlar daha az yesin onlar zayıf erkeklerin payı fazla olsun düşüncesini akına ssöylettirdi
yiğiti tutuyotum ya hem efendi hem yakışıklı ama ünlülerden de tolga çok hırslı ve başarılı buluyorum

evet ya o nedemek oluyosa yok biz doksan kiloyuz daha çok yemeliyiz ahmete hiç girme sinsi yııııllllaaaaaannnnnnnnn

evet ya o nedemek oluyosa yok biz doksan kiloyuz daha çok yemeliyiz ahmete hiç girme sinsi yııııllllaaaaaannnnnnnnn

terbiyesim ya mağara adamı sereneya gıcık kapıyorum ama ne biçim bağırdı kız dedim ki bu adam evde karısını döver o tip manyak
hem kızlar daha zayıfsa daha çok yemesi lazım sonuçta aynı parkurda yarışıyorlar

özellikle bugün ünlülerde Tolga'yı tuttum.Birinciliğine çok sevindim.Keşke İsmail Bki'yi söyleseymiş,sms oylaması sıralamasında
sonuncuymuş,gidermiş yani.Akın Akın derken bugün çok gıcık buldum.Hele Turabi başından beri antipatik,seviyesiz..

evet ya bende dedim i. bakiyi söylesin eda kalsın diye ahmete gıcıklığına hiç stratejik düşünemedi duygularına yenildi

evet ya bende dedim i. bakiyi söylesin eda kalsın diye ahmete gıcıklığına hiç stratejik düşünemedi duygularına yenildi

evet aynen.İnşallah bidahakine yine birinci olurda İsmail Baki yi gönderir.Ya ne gıcıkmış
böyle sinsi sinsi sokuluyo,sessiz görünüyo ama fena..Merve de bayağı abarttı,çok fevri hareketleri var,umarım herkes hakettiğini bulur.

Son düzenleme:

aynen bende istedim ismaili söylesin diye ama söylemedi 1. olmasınada çok sevindim

dün olanları şaşkınlıkla izledim tolgaya cok yüklendiler
akının cıkısı cok gereksizdi artistlik yaptı resmen
edanın gitmesi gerekiyordu iyi oldu
turabi merte cok cıkıstı iyice terbiyesizleşti
acunun da işine geliyor yoksa uyarmaz mı
tolganın adacığa gitmesi tamamen oyun göstermelik yaptılar adam tek basına gider mi yatar mı hiç orda
tez zamanda ahmet dursun elense turabiden umudum yok halk neyini seviyor onun anlayamıyorum...

turabi yarışma bitene kadar gitmez, acun reyting kaybetmeyi göze almaz.

zaaaaaaa noldu turabiiii nolduuuu ev partılerının aranan dansçısı seniiiii

eski bölümleri izleyıp bıtırdım cumartesı akşamı burdayım tivitüü sen kımı sevmıyosan ben en cok onu sevıyorum

sabah sabah sahrayı n11 de gördüm mankenlik yapıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…