Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

mbr arkadaslar bende survıvor ızleyenlerdenım ...

ama neden ı bılmıyom ama bır turlu gonulluer tarafında olamıyorum nıye bılmıyorum ... turabıı oyle degısık bırı kı bastan sıldım o kazandıgında sevınme hareketlerı benı oyle sınırlendırıyorkı helekı son dokunmazlık oynda akınla oynadıgında kazandıgı an kı sevıncı bebegı kucaklasmısgıbı degısık bı hareket sızce nasıl buluyorsunuz sevınme seklını ???????

sahrada aynıısı kız cok ıyı yarısıyo ama turabıden farklı bırı degıl nasıl bırıncı yaptı halk anlamdım ama ben yıgıt sankı ıyı gıbı bılemem

aynen hıc haz almıyorum ıtıcı hele oyun kazandıgında kı sevınme hareketllerı en son dokunmazlık
oyunundakı akınla oynan oyunda kazandıgı nda kı sevınce bebegı kucAklr gıbı cok sınır bozucu bı hareket nasıl halk ımız 1 sectı anlam veremıyom

Bende hep ünlüleri tutasım geliyor ama bu dönem sadece tolgayı sevdım birde serenayı gecen sene daghanı tutuyodum gönüllülere geçince gönüllü olmuştum :)

Bende izliyorum

hiç birini sevmedim ben Ahmet ve Berna dışında turabinin ağzına kürekle vuracaksın zaten

ben serenayla gökhanı tutuyorum normalde gönüllüleri tutardım ama bu senekıler acayip tırt çok mu aramışlar acaba?

Son düzenleme:
survivorcu geldiiiiii haaaaaaaaaaaaaaaaaanıııımmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Vayyy İsmail efendiye bak...

Merve de yemedi içmedi yetiştirdi...

Sahra çok saygısız Turabi ile kendi aralarında kim daha artist yarışmasına tutuşmuşlar gibi...

Bu kızın güzellik yarışmalarına katılmasına da dumur oldum...

Son düzenleme:
ben her zaman istem dışı olarak gönüllüleri tutuyorum.her halde ünlüler nasılsa bir şekilde kazanıyor,gönüllüler kazansın istiyorum.

offff bu görüntüyü izleyince çıldıracaklar:18:

dün dokunulmazlık oyununun sonuna denk geldim
ünlülerin kazanması süper oldu
merve cok ayıp etmiş laf taşımakla, ben tolgayı seviyorum adamı kötü göstermeye çalışıyorlar
turabi nasıl da morardı kazanamayınca,sahra konusunda bende cok şaşkınım güzellik yarışması ve o
inanılır gibi değil!

Turabi ve Sahra evlat olsa sevilmez. Ne gıcıklar öyle ya. Al ayağının altına ez dünya 2 pislikten kurtulsun

turabi kazandığı zaman yaptığı haraketlere bir Allahın kulu da çıkıp napıyosun kardeşim bak eline ayağına sahip ol canımı sıkma demiyor çok ilginç..kazanıyorsa da efendice sevinmeli insan.. kızlarda da duygu hariç hiçbirini sevmiyorum tolga ve duygu favorim gökhan keser de efendi gibi onu da seviyorum..onun haricinde gönüllülerde samanta ve müge hariç tüm antipatikliklerine rağmen çok güçüler bence..sahra da berna da..onları desteklemesem de güçlü oldukları için kazanmayı hak ettiklerini düşünüyorum..sonuçta survivor yarışması bu..

Ünlülerin hiçbirini sevmiyorum. Al birini vur ötekine...Hep gönüllülere yüklenilmiş ama ünlüler sanki pek oturaklı...

Aykırı bir insan olduğum için Turabi de Sahra da favorim. İsmail Baki'ye acayip uyuz oluyorum,hiçbir işe yaradığı yok.Leyla ile Mecnun'daki Erdal Bakkal gibi... Tolga Karel de ne diye bağırıyor öyle kazanınca ? Hamile olsam çocuğum düşer yeminle..

Ünlüler almasın da yarışmayı...Gönüllülerden kim alsa desteklerim.

ayy bi an mervenin boynu kirildi sandimda nasil bagriyor o kiz yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…