Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Serenay erkekmi kızmı belli degil cok gıcık ahmet dursun resmen karaktersiz daha dogrusu unluler genel.olaraka gıcık bence hele kızları tolgayı ben adam sanmazdım ama gayet iyi biri çıktı ićlerinde akın zaten adamın dibi salak gönüllüler kaçırdı onu

Gönüllüleri tutuyor gibiyim sahra sinsi berna iyi yarırıyor ama gıcık turabi bi gıcık ediyor bide dürüslüğüyle hoşuma gidiyor biraz payavatsız o ayrı

niye oyle dedin kiz ahmet dursuna
benim unlulerdende sevmedigim var gonullulerdende simdilik favorum unluler

niye oyle dedin kiz ahmet dursuna
benim unlulerdende sevmedigim var gonullulerdende simdilik favorum unluler

Ünlülerden bi sevdiģim akın oda gönüllülerden gitti tolgada fena dil ama ahmet çok.sinsi arkalarından falan konuşuyor neymiş o daha açmış yemek istiyor hiç sevmediğim tip
Hele serenay Allah bu oyunda elime verseler boğardım resmen ne poh olduğu belli dil

Gönüllüler

anladim bakalim kim gidecek..
bence duygu gitsin ahmet dursunda olabilir

Merhaba ben aranıza yeni katıldım bende heyecanla izliyorum programı bence mantık olarak baktığımızda ismail bakinin gitmesi gerekirdi ama ismi bile çıkmadı :)

Sent from my iPad using Kadınlar Kulübü

Merhaba ben aranıza yeni katıldım bende heyecanla izliyorum programı bence mantık olarak baktığımızda ismail bakinin gitmesi gerekirdi ama ismi bile çıkmadı :)

Sent from my iPad using Kadınlar Kulübü
merhaba hosgeldin..
eda yazildi ikinci isim bakalim kim cikacak :)

gönüllülerden de gıcık kaptığım insanlar olmasına rağmen gönüllüleri tutuyorum.

o ünlüler ne öyle ya, serenay ayrı gck o duygu desen öyle merve desen garip garip hareketler bi iticilik...

tolga kareli sevmezdim artık bunları görünce o bile daha iyi gelmeye başladı gözüme

ahmet dursun, hele onu hiç sevmedim.

duygunun, zavallılar aç kalırlar tabi, falan demesine sinir oldum. çok duygusuzca konuştu.

[h=2]Çekimleri Dominik'te süren Survivor yarışmasına katılan Turabi'nin ilginç fotoğrafları.[/h]Yapımcılığını Acun Ilıcalı‘nın yaptığı Survivor 2014, ilginç yarışmacılarıyla yine kendisinden söz ettirmeyi bildi. Bunlar arasında biri var ki o diğer tüm yarışmacılardan daha fazla konuşuldu. Gönüllüler Takımı yarışmacılarından Turabi Çamkıran’dan bahsediyoruz. Turabi, açıklamaları ve fit vücuduyla sosyal medyada da kendisinden söz ettirdi. Kısa sürede sosyal medyada adı ‘Survivor Turabi‘ye çıktı.

Başarılı yarışmacının gün ışığına çıkan son fotoğraflarıysa yine çok konuşulacak cinsten. Posta gazetesinde yer alan habere göre Turabi marjinal bir gece kulübünde dansçı olarak çalışıyormuş.

Turabi'nin ozan ozan konuşmaları yok muu

Favorim yok ama istem dışı ünlüleri tutuyorum

serenay'ı izlerken gülmekten ölüyorum

valla bende ünlüleri tutuyorum serenay futbolcu olduğundan biraz erkeksi davranıyor normaldir
tolgaya cok yüklendiklerini düşünüyorum sanki takımlarında cok güçlü erkek var
edanın elenmesi iyi olur bir işe yaramıyor sonra sıra ismaile gelecek tabi
sahra da cok gıcık ya turabiyle ikisi hiç çekilmiyor sanki özel olarak gönderilmişler...

Turabi ve Sahra al birini vur ötekine. İkisi de gıcığın önde gideni.
İstemsiz ünlüleri tutuyorum favorim yok :26:

Son düzenleyen: Moderatör:

tam düşüncelerimi yazmışsınn
bi kızı yumurta için ağlattı ya birde resmen kızlara ekmeğiniz 2 taneyse birini bize verin diyolar komikler yaa

Son düzenleme:
tam düşüncelerimi yazmışsınn
bi kızı yumurta için ağlattı ya birde resmen kızlara ekmeğiniz 2 taneyse birini bize verin diyolar komikler yaa

Baksana şimdi serenayı hiç sevmem ama nasıl bağırdı turabide pokunu çıkardı herkese dayılanıyor inş. Birinin üstıne yürürde diskalife ederler salak

Mert nasıl düzgün konuşuyor turabinin cevaba bak sanane lannn acun uyarsa keşke böyle şey olurmu arkadaş ya bu sene iki tarafta tutulucak gibi deģil ama ünlüleri tutmam kesinlikle bi tolga ve akını seviyorum orda tabi şu reklamlardan sonra bakıcam neden tolgaya bağırıyor fikrim deģişebilir

O yakisikli yesil gozlu kim. Akin mi.

Turabi nin kamyon yazılarından seçmeler yaptığı konuşmaları da kendi gibi çekilmiyor...

Sahra onun dişi versiyonu gibi...

Ünlülerden de Ahmet Dursun...

Bu üçünü bir adaya koysunlar yarışma bitene kadar...

Akın favorim ama Tolga ya niye bağırıyor anlamadım...

Eda gitsin bence de başarılı değil...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…