Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Ben de bir an seni görünce izlememe rağmen acaba ben mi yanlış anladım dedim :KK1:
Turabi bu gidişle bence son ikiye kalacak gibi geliyor bana.

o kadar emin konuştum ki sende haklısın...annem yatıyordu yatağına giderken kim elendi dedi turabi dedim o da öyle biliyo.....:KK52::KK52::KK52::KK52:

Survivor forum sayfasında da millet Turabi'ye saydırıyor,Ahmet'i yazdı diye.:KK53: Hayır Ahmet beni yazdı sanki,insanlar bi tuhaf,millet birbirini yiyor orada.:KK53:

İnşallah Gökhan kazanırrr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Survivor forum sayfasında da millet Turabi'ye saydırıyor,Ahmet'i yazdı diye.:KK53: Hayır Ahmet beni yazdı sanki,insanlar bi tuhaf,millet birbirini yiyor orada.:KK53:

Ahmet'i yazacak elbette. Ahmet onun tek rakibi. Ne gökhan ne de merve ona rakip olamaz. O da en akıllı olanı yaptı. Millet kavgaya yer arıyor zaten.

Ya nesini seviyorlar şu Turabi'nin adam tek ayak üstünde kırk dalavare çeviriyor her konseyde isim yazarken dediği hakaretler ne oluyor?

Yiğit'i yazmıştı bir keresinde adının son iki kelimesini göstermişti bilerek işte sonra canım cicimli oldu adamlık bu mu yani.

Sadece oyun kazanması mı hak ettiğini gösteriyor o zaman oradaki herkes hak etti şu an. Terbiyesiz bir insan. Kendini bir şey sanıyor bir oyunu göğüsledi ya gitti kendini arkadaşlarına tezahürat yaptırdı ama ünlüler oynuyor kazanıyor adabıyla seviniyor yani. Sırf Gökhan'a diyecekleri içinde kaldı diye dokunulmazlığı alan adamı yazıp ne hakaretler etti midem bulandı resmen seviye yerlerde. Kesinlikle hak etmiyor. Ben Ahmet'i tutuyorum çok beyefendi bir kere ayağı sakat olmasına rağmen oynadı. İnşallah Turabi'nin karşısında o kalır o zaman Turabi'nin şansı yok bence.

X