Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

tampon denizde falan sızdırmıyor mu acaba gerçekten ... e o su ile şişer sankiii.

Yok canım sızdırmıyor afedersin baya içeriye kadar da ittirildiği için ıslanmıyor kanı tamamen emiyor yüzücüler hep kullanıyor yoksa yarışlara turnuvalara çalışmalara nasıl katılırlar benim iki tatilimde de denk geldi kullandım bir iki saat rahatsız oluyorsun sonra alışıyorsun hissetmiyorsun bile ama en geç 3 Saatte çıkarmak lazım Asena ya sorulmuştu bu yapraklar sağolsun demişti abartmıştı yapraktan direkt sızar zaten.

Of yaaa!!!!!
Yiğit almalıydı dokunulmazlığı:KK43:
Turabi gitmez zaten de, olmamalıydı bu son yaa:KK43:
Merve gitseydi keşke sahra'nın yerine!! O zaman bu sonuç olmazdı :KK43:

tampon denizde falan sızdırmıyor mu acaba gerçekten ... e o su ile şişer sankiii.

Yok bir problem olmuyor, ben kullandım yüzerken. Normal zamanlarda da kullanıyorum hatta, çok rahat, hiç regl değilsin gibi.

Yok canım sızdırmıyor afedersin baya içeriye kadar da ittirildiği için ıslanmıyor kanı tamamen emiyor yüzücüler hep kullanıyor yoksa yarışlara turnuvalara çalışmalara nasıl katılırlar benim iki tatilimde de denk geldi kullandım bir iki saat rahatsız oluyorsun sonra alışıyorsun hissetmiyorsun bile ama en geç 3 Saatte çıkarmak lazım Asena ya sorulmuştu bu yapraklar sağolsun demişti abartmıştı yapraktan direkt sızar zaten.

Asena'nın dediği ne kadar akla mantığa aykırı. Hiç izin verirler mi yaprak maprağa, her türlü hastalık kapılır öyle.

Üstü başı batar insanın.

ilk defa gerilmeden bi survivor izledim...sahraya gıcık olmaktan yarışmayı kaçırıyormuşum:KK47:yiğit çıkmıyaydı iyiydi....

Turabi'yi son bikaç gündür takdir ediyordum tek başına oyun kazandı filan diye ama yok adam olmaz ne oldu yani zaten dokunulmaz olan bir insana içinde kaldı diye sırf demek olsun diye hakaret etmek sonra kağıdı yırtmak filan neyin postası yani o kafasında kurmuş ezberlemiş illa söyleyecek terbiyesizlik ama yani. Sırf bu davranışları hakaretleri yüzünden ağzıyla kuş tutsa haketmiyor bence. Yiğit'e de zamanında yazarken adının son iki harfini gösterip malum kelimeyi diyen insandır karakterli olsa onu dedikten sonra Yiğit ile öyle olmaz o da yalan zaten sevmiyor Yiğit'i.Bana Yiğit'te itici geliyor, Merve zaten itici dünkü hali neydi öyle az daha çocukların dudağına yapışacaktı. Ben Ahmet'in finale çıkmasını isterdim ayağı kötü Kıbrıs'ta final oyunla mı sms ile mi olcak acaba Ahmet o ayakla iyi oyunlar oynadı ama Yiğit gidecek sms lerde Turabi alır. 3 oy Yiğit'e attım ama çok zor.

Sevinince yesss beeee diye bagiriyorlar neyin nesi o yahu :)
Evet beee de bari türkçeyi linc ediyorlar bogurup bogurup yesss beee yess be :))

Ne mutlu "TÜRKÜM" diyene...

X