Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Evet ya midem bulandı dediklerinden garibim içinde kalmış işte Gökhan'ı yazacaktı bunları diyecekti ama diyemecekti ya dokunulmaz olsa da yazdı yine dedi çok büyük terbiyesizlik bana göre. Kavga sebebi resmen ama arkadan konuşur işte öyle ancak.

İnşallah gökhan kazanır da alır boyunun ölçüsünü :KK19: :KK47: İtici geliyor bana en başından beri. :KK19:

Amma terbiye abidesi yapmışsınız Ünlüleri,hayretle okudum.:KK53:

Turabi Gökhan yazdı diye denmeyen kalmamış,Ahmet de tamam yazmam dedi,o da onu yazdı.:KK53: Yok dokunulmaz alsaydı diye konuştulardı demeyin,madem Turabi yazdı diye laf ediliyor,aynı şeyi Ahmet de yaptı.

Kişi nasılsa karşısındakini de öyle görürmus..
Keşke biraz babasının oğlu olsaydi sırf gökhanla tartıştılar diye gökhanı yazdı dokunulmaz olduğunu bilmiyor muydu biliyordu sırf orda show yapti güya keser döner sap dönermis..
O araba ödülünü ahmet bilerek verdi oyunu bence çünkü onun ihtiyaci yok oyunu anlamayacak kadar salak mi ahmet..gökhan kazanınca turabi gibi show yapmiyo efendice gidip oturuyor yerine nispet yapmıyor kimseye ama bu sanki dünyayi fethetti garip garip hareketler göndermeler...
Ama merveye nasıl yenildi gördü delikanlılıgi

Ahmet'te öyle bir hırs var ki,asla öyle bir şey yapacağını sanmıyorum.Adam yarışma başladığından beri oyun alamayana zindan etti dünyayı.

Aynen.Ben de hep ondan yana kullandım oyumu.Kazık atmaksa herkes attı,arkadan konuşmaksa herkes konuştu.Ünlüler baştan beri burnu büyük tavırlarını hiç değiştirmedi,o yüzden hiçbiri alamasın.

Aynen. Sanki diğerleri kanatsız melek. Sanki onlar hiç kendi içerinde fesatlığa, riyaya düşmediler. Eda'nın yüzüne başka arkasından başka laf ettiler. Gönderdiler. Keza diğrelerinin de. Serenay'a yapılan zaten kallavi bir kazıktı. Merve karakterini fazlasıyla ortaya koydu orda. Ahmet aslında hiç birini sevmiyor. Yalan gülüşler. Bu, kelimelerinden, mimiklerinden öyle rahat anlaşılıyor ki.. Sırf oyun alsınlar diye pohpohluyor merve ile gökhan'ı. Tolga varken Tolga'nın arkasından bir dizi laf, ama tolga oyun kazanınca canım cicim oluyordu. Kaybedince hurraaa.Akın'a onca laf ettiler ama akın doyuruyordu onları. Hem adamın getirdiklerini yiyip hem arkasından neler dediler. Gökhan da orada tek bayan diye merve'ye ilgi alaka sergiliyor. Eminim ki istanbul'a döndüklerinde merve'nin adını anmayacak. Gönüllülere neler neler dediler, aynı adaya geçince yalandan bir hürmetler bir hürmetler. Salak sandılar heralde onları. Bunlar mı hak ediyor yani? Bunlar mı masum? Kim ne derse desin. Bence orada tek bir survivor var, o da turabi. Nabza göre şerbet verdi hep, orası doğru. Ama haklıydı. Sevmiyordu yiğit'i, akın'ı tamam ama aynı adada yaşıyorlardı ve aynı takıma dahillerdi. Mecbur yüzlerine gülecekti.

Aynen. Sanki diğerleri kanatsız melek. Sanki onlar hiç kendi içerinde fesatlığa, riyaya düşmediler. Eda'nın yüzüne başka arkasından başka laf ettiler. Gönderdiler. Keza diğrelerinin de. Serenay'a yapılan zaten kallavi bir kazıktı. Merve karakterini fazlasıyla ortaya koydu orda. Ahmet aslında hiç birini sevmiyor. Yalan gülüşler. Bu, kelimelerinden, mimiklerinden öyle rahat anlaşılıyor ki.. Sırf oyun alsınlar diye pohpohluyor merve ile gökhan'ı. Tolga varken Tolga'nın arkasından bir dizi laf, ama tolga oyun kazanınca canım cicim oluyordu. Kaybedince hurraaa.Akın'a onca laf ettiler ama akın doyuruyordu onları. Hem adamın getirdiklerini yiyip hem arkasından neler dediler. Gökhan da orada tek bayan diye merve'ye ilgi alaka sergiliyor. Eminim ki istanbul'a döndüklerinde merve'nin adını anmayacak. Gönüllülere neler neler dediler, aynı adaya geçince yalandan bir hürmetler bir hürmetler. Salak sandılar heralde onları. Bunlar mı hak ediyor yani? Bunlar mı masum? Kim ne derse desin. Bence orada tek bir survivor var, o da turabi. Nabza göre şerbet verdi hep, orası doğru. Ama haklıydı. Sevmiyordu yiğit'i, akın'ı tamam ama aynı adada yaşıyorlardı ve aynı takıma dahillerdi. Mecbur yüzlerine gülecekti.

Ben bunu yarışma başladığından beri yazıyorum.Birkaç arkadaş dışında senin gibi yorum yapan çıkmamıştı.Oyunu kazanınca koçum aslanım Akın,kaybedince sinsi,hilebaz vs...Serenay alınca dişi aslan yavrum benim,sakatlanınca numara yapıyor,takımı zorda bırakıyor.Kabak gibi ortada işte,halkayı atamadıkları gün üçünün de surat mahkeme duvarıydı.Duygu'ya Serenay'a da kazığı Turabi attı sanki.:KK53:

yani adam tam antipatik kralı sanıyor kendini oranın ve herkese her lafı deme lüksünü görüyor kendinde Acunda çıkıp tek laf demiyor tabi reytingi düşünüyor bu zamana kadar reyting getiren kim varsa finale kaldı hep zaten.

Evet hele dun gokhani yazdi bisiler dedi bi onunla kalsa iyi herkese bi lakap rakiyor konusuyor edebiyat parcaliyor ukela dumbelegi

Ne mutlu "TÜRKÜM" diyene...

İnşallah gökhan kazanır da alır boyunun ölçüsünü :KK19: :KK47: İtici geliyor bana en başından beri. :KK19:

Ben de Gökhan'ı tutuyorum inşallah o kazanır fazlasıyla itice geliyor Turabi.Gökhan hem efendi duruşuyla,hareketleriyle hem de survivor için güç açısından da uygun bakalım yarın belli olacak :KK16:

Ben de Gökhan'ı tutuyorum inşallah o kazanır fazlasıyla itice geliyor Turabi.Gökhan hem efendi duruşuyla,hareketleriyle hem de survivor için güç açısından da uygun bakalım yarın belli olacak :KK16:

Ben öyle fanatik değilim. Ama iyi bir izleyiciyim. Tek istediğim hakeden kazansın :KK31::KK31::KK31: Gökhan evet efendi :KK17::KK17::KK17:

Ben öyle fanatik değilim. Ama iyi bir izleyiciyim. Tek istediğim hakeden kazansın :KK31::KK31::KK31: Gökhan evet efendi :KK17::KK17::KK17:

Biz de kardeşimle fanatik gibi izliyoruz biraz sanırım baya heyecan yapıyoruz kaptırıyoruz kendimizi çünkü.Aynen hakeden kazansın bakalım:KK34:

Fikrimizi beyan ediyoruz. Herkes ediyor. Seven de var sevmeyen de. :26:

Yok sana demedim zaten Nico,az çok biliyorum seni forumdan.Hakaretten,saygıdan bahsedip gelip saydıran insanları gördüm burada yarışma başladığından beri.Hoş,lafım bir kişiye de değil,yani senin durum biraz kızım sana söylüyorum gelinim sen anla hesabı.:KK53:

Yok sana demedim zaten Nico,az çok biliyorum seni forumdan.Hakaretten,saygıdan bahsedip gelip saydıran insanları gördüm burada yarışma başladığından beri.Hoş,lafım bir kişiye de değil,yani senin durum biraz kızım sana söylüyorum gelinim sen anla hesabı.:KK53:

Beni alıntılayıp yazınca üstüme aldım bende pardon canım :KK17::KK17::KK17: :KK1:
Öylelerine birşey diyemiyorum canım :26: Saygı çerçevesinde yazmak önemli :KK31:

Beni alıntılayıp yazınca üstüme aldım bende pardon canım :KK17::KK17::KK17: :KK1:
Öylelerine birşey diyemiyorum canım :26: Saygı çerçevesinde yazmak önemli :KK31:

Yok,tanıdığım için ters tepmeyeceğini biliyordum,o yüzden alıntıladım.:KK30::KK1: Bitmese iyiydi,yazın bi halt olmuyo televizyonda.Hoş,Acun'un programları içinde en iyisi bu oldu bence.Yetenek zımbırtısını hiç sevmiyom ben.:26:

Yok,tanıdığım için ters tepmeyeceğini biliyordum,o yüzden alıntıladım.:KK30::KK1: Bitmese iyiydi,yazın bi halt olmuyo televizyonda.Hoş,Acun'un programları içinde en iyisi bu oldu bence.Yetenek zımbırtısını hiç sevmiyom ben.:26:

O da eskisi gibi zevk vermiyor evet :KK25::KK25: Ben o sesi seviyordum onun da tadı kalmadı artık :KK19:

X