Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Merve'nin sevinmesine baya laf edilmiş o adrenalinle ne yaptığının farkında bile değildir :)
Merve bence kızlar arasında giyimine adadaki hallerine falan en çok dikkat eden kız eleştiriler ağır olmuş :)

Çok güzel dokunulmazlıktı Merve sonuna kadar hak ediyor birinci olmayı erkeklerden daha iyi iş çıkarıyor. İhtiyaç olarak bakarsak Turabi ya da Merve kazanmalı :)

Sey sey nasil desemki
ben sahraya hic kizmiyom ki
okudum okudum benim gibi dusunen yok sanki
Ben yarismayi bir aydir izliyorum ondan miki

Bencede merve bir kac yarismadir olayi abrtti icine duscek gokhannnn gokhannn diye

Ahahaaha :KK70:
Ben kıl oluyorum merve'ye, bildiğin gibi değil yani. Resmen antipatik geliyor. Bir de o gökhaaaaaan gökhaaayyynnn diye bAğırması beni iyice geriyor, kalkıp yolasım geliyor onu orada :KK70:

Ben kıl oluyorum merve'ye, bildiğin gibi değil yani. Resmen antipatik geliyor. Bir de o gökhaaaaaan gökhaaayyynnn diye bAğırması beni iyice geriyor, kalkıp yolasım geliyor onu orada :KK70:

Aman al benden de okadar
hele gecen haftaki hali deli etti beni sahra ile ikisi cok sinir agladilar

ama turabi gecen hafta benide aglatti annesine karsi duygulari dokundi benim ana yuregime:KK43:

Turabi 'nin dün Yiğit'i yazmasına cidden çok şaşırdım.
Ama bunu yazmasının altında bence kesinlikle Sahra'yı aday olarak çıkartabilirim ve Yiğit , Sahra 'yı kolay eler düşüncesi var bence..

Aynen.Hele akşam destek ayağına Ahmet'le sarmaş dolaş,hönk dedim nöliyi...:KK14::KK53: Kadın her oyunu yapıyor ya.Br oyunda tekle be.:KK53:

Turabi'nin Yiğit'i yazmasına da şaşırmadım,evet Yiğit'i seviyorum başından beri ama ayıp ya,dün sakat haliyle Ahmet yendi kaç kez.:KK19:

Aynen.Hele akşam destek ayağına Ahmet'le sarmaş dolaş,hönk dedim nöliyi...:KK14::KK53: Kadın her oyunu yapıyor ya.Br oyunda tekle be.:KK53:

Turabi'nin Yiğit'i yazmasına da şaşırmadım,evet Yiğit'i seviyorum başından beri ama ayıp ya,dün sakat haliyle Ahmet yendi kaç kez.:KK19:

Gökhana da asılıyor baya baya :) sarılmalar falan :KK70: aman bana ne. İsteyen alsın başına taç yapsın :KK70: ama ben sevmiyorum.

Bence o oyunu kazanmayı Turabi hak ediyor, şahsi fikrimdir. Tamam ahmet de iyi bir yarışmacı olabilir ama turabi'nin yanına bile yaklaşamaz. Turabi halktan biri. Dürüst. Temiz kalpli. Yiğit'i yazmasına ben de şaşırmadım da yiğit baya şaşırdı garibim :KK70:

Turabi 'nin dün Yiğit'i yazmasına cidden çok şaşırdım.
Ama bunu yazmasının altında bence kesinlikle Sahra'yı aday olarak çıkartabilirim ve Yiğit , Sahra 'yı kolay eler düşüncesi var bence..

Bence turabi sahra'ya sempati duyuyor. Onunla konuşmuyorken, konseylerde atışırken bile elleriyle sakalını sıvazlayıp gülüyordu :)

Gökhana da asılıyor baya baya :) sarılmalar falan :KK70: aman bana ne. İsteyen alsın başına taç yapsın :KK70: ama ben sevmiyorum.

Bence o oyunu kazanmayı Turabi hak ediyor, şahsi fikrimdir. Tamam ahmet de iyi bir yarışmacı olabilir ama turabi'nin yanına bile yaklaşamaz. Turabi halktan biri. Dürüst. Temiz kalpli. Yiğit'i yazmasına ben de şaşırmadım da yiğit baya şaşırdı garibim :KK70:

Aynen aynen.:KK1::KK1: Ahmet ve Merve'nin gözünü hırs bürümüş,o kadar hırs insana zarar verir.:KK31: Dün arabayı alamayınca renkten renge girdi,tebrik bile etmedi ya.:26: Kaç senelik futbolcu,bi araban yoksa yazık yani.:KK37: Turabi'yi başından beri seviyorum ben ya,kazanmasını da çok isterim.

Bireysele bu kadr yaklasmisken elenmek ne kotu merve olsa ucaktab atardi kendini:)
Gokhannn gokhanummm diye

gider ayak turabiye yine ayarı verdi kız....turabi onu sileli çok oldu hala kendini kankası sanıyo safım:KK76:

X