Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

akınla sahra kalcak sanıırım :) Ama ben akına sahradan daha cok gıcık oluyorum o gider inşallah :KK53:

bencede akınla sahra kalır yarın bireysel dokunulmazlığı turabi alırsa otamatik yiğit çıkar sahar elenir (inşallah) eğer başkası çıkarsa turabiyi çıkarıralar yine umarım sahra elenirrrrrr

anlamadığım şimdiye kadar tek bir kişi sahrayı seviyorum dedi peki bu kız hala neden adada<

Ben merveye hak veriyorum açıkçası, kimi söyleseydi, ahmeti mi gökhanı mı,
sonra finale sereneyla mı çıkacaktı, biraz zor.
Söylenmesi gereken kişiyi söyledi aslında ama araları iyi diye sırtından vurulmuş gibi görünüyor.
Bu bir yarış ve oyun, kurallarına göre oynamak lazım, yoksa ünlüler takımı dağılır giderdi bence.
Serenayın içli içli ağlamasına ben de üzüldüm ama kimse de ona zorla yazdırmadı ki tolgayı.
Gökhan beni etkiledi diyor, e merve sana kimi istiyorsan onu yaz demiş, neden gidip
istediğini yazmıyorsunda tolgayı yazıyorsun, neden merveden etkilenmiyorsunda
gökhandan etkileniyorsun ki gökhan ona illa git tolgayı yaz demedi, kendi fikrini söyledi bence.
E sen tolgayı yazabiliyorsan, merve de seni yazabilir demek ki.
Çünkü mantık ve oyun bunu gerektiriyordu.
Gönüllüler baştan beri bir alem zaten, oyun alırlarsa kardeşler, yenilirlerse düşmanlar.
Bir de ünlülüleri beğenmiyorlar, onlar sizden iyi anlaşıyorlar en azından.
depresifim fena izleyicisin herhalde, eşimde benden bıktı 3 gün rehin alıyorum televizyonu :)

anlamadığım şimdiye kadar tek bir kişi sahrayı seviyorum dedi peki bu kız hala neden adada<

Aaa beni diyosan demedm ben öyle bişey ya :)) Ben de ona gıcık oluyorum ama akın eski bi arkadasıma cok benziyo konusma sekli fln.Ona daha cok gıcık oluyorum diye dedim :KK4: Yoksa sahradan da ciddi biçimde nefret ediyorum :KK53: İkisi birden gitsin mümkünse :KK47:

Gönüllülerinde onlardan aşağı kalır yanı yok...

Sahra nın yazılacağı apaçık ortadayken Turabi iki gündür Akın la kankaydı, Kavgadan sonra barıştılar hemen kanka oldular, Sahra nın gitmesini istiyordu, şimdi Akın ı yazıyor...

Acun un arkadaşı demiş ya ben bu kadar dengelerin değiştiği bir survivor izlemediydim. Hakkaten öyle...

Haklısın. Onu ben de anlamadım. Lan'lı lun'lu kavga edip birbirlerinin üstüne yürüdüler sonra oyun kazanınca hop kanka moduna geri döndüler.
Ben bu yıl ki kadroyu hiç beğenmedim açıkçası. Ne yalan söyliyim.
Hepsi birbirinden fena bunların. Neresinden tutsak elimizde kalıyor. Hepsinin bir açığı var fakat ben her survivorda gönüllüleri desteklediğimden ünlülere nedensiz extra gıcığım :)
Hak eden alır inşallah diyeceğim de, zor.

Aaa beni diyosan demedm ben öyle bişey ya :)) Ben de ona gıcık oluyorum ama akın eski bi arkadasıma cok benziyo konusma sekli fln.Ona daha cok gıcık oluyorum diye dedim :KK4: Yoksa sahradan da ciddi biçimde nefret ediyorum :KK53: İkisi birden gitsin mümkünse :KK47:

sana söylemedim canım geçenlerde birisi demişti sahra yı seviyorum diye bir tek onu duydum zaten onun da sahranın akrabası olduğunu düşünüyoz......:KK34:

bu Mervelerde bir iş var ,bi kaç sene önceki merve de aynısını yapmıştı son anda ..
Merveler çok mantıklı mı hareket ediyor ne :KK14:

pek bayik heyecansiz bir bolumdu. sanirsam akin gider. yalniz akinin dokunulmazlik seysi var, neden kullanmiyorsa? herhalde kendine ve oylarina guveniyor. eskiden akini tutuyordum, simdi cok itici geliyor. tolga, sahra vs kimilerinin karsisinda aslan merve, turabi, gokhanin karsisinda kuzu :KK1::KK1:

yigit desen hakkat pek pisirik, korkak. sahra yanina geldi, konustu. hemen tabii ben oyle dememistim dedi.

bu yil her iki takimin oyunculari da cok itici. gecen yil bir suru kisi vardi, sevdigim, tuttugum. bu yil sifir. acuna da helal olsun, adam laflari gecirdi.

Son düzenleme:
Valla çok fazla izlemiyorum çünkü ekibi tutmadım bu sene. Ne kadar gıcık varsa almışlar. Tolga baya bir Turabiye yanaşmıştı hala öyle mi. Dün biraz baktım. Sahra yine triplerdeydi. Su şişesine basmış özellikle filan. Tamam oyunlarda iyi ama çok kumpasçı kimseyi gerçekten sevmiyor sevemez de. Turabi'nin dibinden ayrılmıyordu. Turabi'ye zaten diyecek söz bulamıyorum ne o yeni ergenler gibi hareketler tamam çok çalışkan hırslı ama insanlara hakaret etmesini gerektirmiyor Sahra gidecek diyordu şimdi döndü Akın'ı yazdı çünkü kendine engel olarak görüyor. Hele onu yazarken ki tavrı neydi ya balık filan bir de pis kokuyor gibi hareketler daha önce Yiğit'e de yaptı son iki harfini gösterdi isminin it dedi resmen. Hep bunu yapıyor küçük dağları o yaratmış. Valla gönüllülerde adam gibi adam yok Merve de acayip. Yiğit çok sus pus. Ünlüler de Tolganın terazisi şaşmış. Gökhan ve Ahmet Tolganın herşeyine takmışlar. Ben ünlüleri tutuyorum ve Gökhan ya da Ahmet kalsın istiyorum finale Ahmet çok iyi oyunlarda. Turabi kesin finale kalır çünkü halk hep onu birinci yazıyor. Yalnız Ahmet ya da Gökhan ile finalde karşı karşıya kalırsa Turabinin şansı yok. Tolga zaten gider, Sahra da, Yğit de enin de sonunda gidecekler hiç finale kalacaklarını sanmam.

Ben merveye hak veriyorum açıkçası, kimi söyleseydi, ahmeti mi gökhanı mı,
sonra finale sereneyla mı çıkacaktı, biraz zor.
Söylenmesi gereken kişiyi söyledi aslında ama araları iyi diye sırtından vurulmuş gibi görünüyor.
Bu bir yarış ve oyun, kurallarına göre oynamak lazım, yoksa ünlüler takımı dağılır giderdi bence.
Serenayın içli içli ağlamasına ben de üzüldüm ama kimse de ona zorla yazdırmadı ki tolgayı.
Gökhan beni etkiledi diyor, e merve sana kimi istiyorsan onu yaz demiş, neden gidip
istediğini yazmıyorsunda tolgayı yazıyorsun, neden merveden etkilenmiyorsunda
gökhandan etkileniyorsun ki gökhan ona illa git tolgayı yaz demedi, kendi fikrini söyledi bence.
E sen tolgayı yazabiliyorsan, merve de seni yazabilir demek ki.
Çünkü mantık ve oyun bunu gerektiriyordu.
Gönüllüler baştan beri bir alem zaten, oyun alırlarsa kardeşler, yenilirlerse düşmanlar.
Bir de ünlülüleri beğenmiyorlar, onlar sizden iyi anlaşıyorlar en azından.
depresifim fena izleyicisin herhalde, eşimde benden bıktı 3 gün rehin alıyorum televizyonu :)

Tiryanım aslında benim oğlan hastası bizde onun sebebine izliyoruz...

Şimdi sms oylaması yapılmayacak di mi?

Nasıl olacak eleme?

Sahra gider bu akşam inşallah ama nedense içimden bir ses Akın gidecek diyor ben yanılırım umarım :KK34:

akın gidicek bencede sahra en son oylamalarında 2. sıraya çıkmıştı. ağlaya ağlaya ... ee şimdi akın gider... amaaaan al birini vur ötekine ikisinede üzülmem...

X