Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

merve: sırma saç:KK1:
sahra: erkek fatma
merve: lan sensin erkek fatma:KK53:
koptum bu diyaloğa ya

bu bir yarışma merve doğru olanı yaptı ahmet mi elenseydi
tolgişte yine yaptı yapacağını ama finale gidemez zor görünüyor

gönüllülerin çıkışları cok fazlaydı hakarete başladılar resmen onlara yakışan da bu ya neyse...

Serenay'ın ada konseyinde ki konuşmasında ben bile ağlayacaktım :KK5:

herşey kazanmak değil bence ne olursa olsun Sernay'ı yazmamalıydı. Başka kız mı var adada napacak şimdi? Takılsın erkeklerle ,hadi bakalım.

Son düzenleme:
Aynen pislik sinsi insanlar Allah öylelerinden korusun helede merve ve ahmet gibilerinden :KK19:

Duygu'nun röportajı okumadıysan oku bi ara,Ahmetle Akın'a çok kızmış o da....:KK53: Dün akşam da Merve için tabi,Sero'yu koru deyip gittiydi garibim:KK53::KK30::KK1:

Ahmet'e çok sinir oluyorum ya ben de.

Aynen bir de hak hukuk diyorlar...

Sahra Berna yı harcarken hepiniz sus pusdunuz kızın hakkını savundunuz mu?

Bir de Yiğit diyor neymiş kolundan zorla tutar oynatırmış, o pasiflikle mi?

Sorma Berna gittikten Acun Sahra'ya haksızsın dedikten sonra hepsi evet Sahra haksızdı diyebildi. Yiğit'in pasifliği bana daral getirdi Akının biraz sesin çıksın demesine oyunu kaybettiğinde Serenay'a maviye vurma diyerek ortaya çıkmaz mı komik ya...

Bende haklarıyla aldıkları konusunda hemfikirim adamlar gönüllülerden daha çok yarışmak zorunda kaldılar gönüllülerde ilkokul çocuğu gibi kaybetmelerine bahane arıyor.

Kesinlikle aynı düşüncedeyiz survivor konusunda :)

Merve duygularıyla değil mantığıyla hareket etti iyide yaptı Tolganın karşısına Ahmeti çıkarsaydı Ahmet gidecek takıp zayıflayacaktı

Zaten Sahra Serenayı seçtiğinde hep Serenay sayı Kaybediyordu Mervede kendi takımından birileri kazansın diye en zayıfları çarpışırdı.

Gerçekçi olalım Serenay oyunlardaki bu performansıyla daha ne kadar ilerleyebilirdi ?

Merve'nin yaptığını bende mantıklı buluyorum orası dostluk yarışması mı ?Serenay oynadığı oyunlarda kaybediyor en zayıf ikisiydi en doğrusunu yaptı bende olsam aynısını yapardım. Bireysel değil takım düşünmek önemli Serenay arkadaşım diye Ahmet'i yada Gökhan'ı söylese onlardan biri gidecekti Tolga zaten kronik hasta nasıl kazanacaklardı acaba oyunları?

Bence Merve yaptığında gayet mantıklı davrandı.Çünkü erkeklerden birisi gitseydi zaten ünlüler diye bir takım kalmazdı tabi Serenay'ın yerine Tolga gitse daha çok sevinirdim.Ayriyeten Sahra'yı hiç sevmiyorum dün ki konuşmalarına da sinir oldum :KK19:

Merve takım için doğru olanı yaptı. Gönüllüler Müge'yi bu zamana kadar tuttu yazmadı da ne oldu sanki...

izledim son bolümü, serenayi sevmiyorum ama o icini ceke ceke aglamasina cok üzüldüm gercekten
samimiydi kiz. merve yapmaz diyor bide yazik. Turabide nasil bi öngörü varsa adamin dedigi cikti ya...
serenay giderken yine elini verdi merveye, ben suratina bile bakmazdim
resmen harcadilar kizi.

Tutabildi ile Akın kavga ettimi reklamlarda görmüştümizleyemiyorum neden acaba

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Vayy çakal Sahra, baktı Yiğit onu yazcak, gitti özür diledi hemen şimdi de Akın ı atıyor ortaya...

Acun da Merve ye ne güzel ayar verdi, ağzına sağlık...

Kendi kendime yazıyorum topikte benden başka izleyen yok... :KK53:

Son düzenleme:
Ne kadar içten pazarlıklı tilkiler varsa hepsi ünlülere doluşmuş arkadaş!

Ne kadar içten pazarlıklı tilkiler varsa hepsi ünlülere doluşmuş arkadaş!

Gönüllülerinde onlardan aşağı kalır yanı yok...

Sahra nın yazılacağı apaçık ortadayken Turabi iki gündür Akın la kankaydı, Kavgadan sonra barıştılar hemen kanka oldular, Sahra nın gitmesini istiyordu, şimdi Akın ı yazıyor...

Acun un arkadaşı demiş ya ben bu kadar dengelerin değiştiği bir survivor izlemediydim. Hakkaten öyle...

X