Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

iki kisi olduk nihayet. yasasin akin. cocugu adalar arasi top yaptilar, iyice depresyona girdi :KK1: arada elitist davranislari var, onlar cok itici. bi de biraz tirsak sanirsam. turabi bayagi alay etti bunla. biri bana oyle davransa adayi zehir ederim, ama akinda tik yok demeye getirdi.

bilemedim simdi, her an akini da satabilirim

gecen yilda cengizim kaslimi tutuyordum. son 4 de kalir dedim, olmadi. sanirsam bu yilda surpriz olabilir. bir tek gokhan kesin kalir diyorum.

ya ben akından nefret ediyorum bi örnek vereyim bayağı oluyor 5 dk önce ahmet serenaya bağırdı sesi çıkmadı aynı oyunda 5dk sonra tolga bağırdı diye tolganın üzerine yürüdü.. adamına göre erkeklik yapıyo bence bu arada tolga çok karaktersiz ya.

birde kızlar bence sahra turabiye aşık çünki turabi sırt çevirdikten sonra bunalıma girdi....turabi onu kullandı o bunu aşk sandı.. mügeyle de onun için arası açıldı turabiye yakın diye ..... turabi sırf sahra gıcık oluyor diye mügeyle sakalaşıyor falan..

iki kisi olduk nihayet. yasasin akin. cocugu adalar arasi top yaptilar, iyice depresyona girdi :KK1: arada elitist davranislari var, onlar cok itici. bi de biraz tirsak sanirsam. turabi bayagi alay etti bunla. biri bana oyle davransa adayi zehir ederim, ama akinda tik yok demeye getirdi.

bilemedim simdi, her an akini da satabilirim

gecen yilda cengizim kaslimi tutuyordum. son 4 de kalir dedim, olmadi. sanirsam bu yilda surpriz olabilir. bir tek gokhan kesin kalir diyorum.

anlaşıldı sen kaslı seviyorsun:KK1::KK1::KK1::KK1::KK17::KK17::KK17::KK17:

Tolga'nın gitme zamanı gelmişte geçiyor bile elenmeyi hak eden tek kişi resmen ya.

Yarın olayy var Tolganın yalakalığı yaramadı Turabi hallediyor :KK9::KK9::KK9:

dun aksamki bolum pek heyecanliydi. bence merve serenayla kameralarin olmadigi bir yerde konustu. hepimiz tolgayi yazacagiz, takim icin vs dedi. serenay cok tirsak, pasif bir kiz. korkup hemen tolgayi yazdi. pek itici bri davranisti, birde agliyor falan. tolgaya acidim yahu!!
ahmet veya gokhan dokunulmazligi alirsa bunun ismini soyleyecek ve guzel olacak. merve alirsa ahmeti soyler. ahmet gitse aslinda gonulluler icin daha iyi olur.

velhasil serenaya cok gicigim suan.

Adanın en zayıf halkası Tolgaydı gitmeyide o hak ediyor kesinlikle oyunlarda bi tarafını kaldıramıyor mu desem bi garip koşuyor resmen oynuyor adam ya fragmanda Sereneya tripler burası survivor ya 2 hafta once ahmetlerin önüne Serenayı sunarken nerdeydi kankalığı dostluğu ?

birde kızlar bence sahra turabiye aşık çünki turabi sırt çevirdikten sonra bunalıma girdi....turabi onu kullandı o bunu aşk sandı.. mügeyle de onun için arası açıldı turabiye yakın diye ..... turabi sırf sahra gıcık oluyor diye mügeyle sakalaşıyor falan..

ben de düşündüm bunu ,ilk başlarda çünkü adamın kucağına oturuyordu resmen ,turabi belki de durumu farketti ve bir ayar vermek istedi ,sahra da bozulunca iyice araları açıldı ,turabi akıllı adam hiç sevmiyorum kendisini ama akıllı olduğu bir gerçek ,anlamış ve ona göre bir yol çizmiş olabilir..

Valla izlerken ben daraldım Tolga'nın oyunlarından kronikmiş hoff.. Gönüllülerin tribine ne demeli sanki adamlar oynamadan puan yazdılar hanelerine arka arkaya oyuna çıktılar adamlar haklarıyla aldılar hala sahra itici itici konuşmaz mı

Turabimi onu kullandı sahramı onu kullandı ikimiz farklı survivor izliyoruz galiba :KK53:

Su oy sonuclari aciklandimi kibrisa kadar kim 1. kacirdim yaaa bileniniz varmi

Mayıslar bahar kokardı,şimdi kömür kokuyor!

oyoyyoyyyoyy merve serenay dedi, şok şok şok... umarım serenay gider ama tolga gidecek gibi. gerçi al birini vur ötekine...

aşk kısmını bilememde turabi sırt çevirdikten sonra sahra bi daha kendine gelemedi...

dun aksamki bolum pek heyecanliydi. bence merve serenayla kameralarin olmadigi bir yerde konustu. hepimiz tolgayi yazacagiz, takim icin vs dedi. serenay cok tirsak, pasif bir kiz. korkup hemen tolgayi yazdi. pek itici bri davranisti, birde agliyor falan. tolgaya acidim yahu!!
ahmet veya gokhan dokunulmazligi alirsa bunun ismini soyleyecek ve guzel olacak. merve alirsa ahmeti soyler. ahmet gitse aslinda gonulluler icin daha iyi olur.

velhasil serenaya cok gicigim suan.

aynen hem tolgayı harcadı birde ağlıyor, hadi canım hadi kim inanır... kadir inanır :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Valla izlerken ben daraldım Tolga'nın oyunlarından kronikmiş hoff.. Gönüllülerin tribine ne demeli sanki adamlar oynamadan puan yazdılar hanelerine arka arkaya oyuna çıktılar adamlar haklarıyla aldılar hala sahra itici itici konuşmaz mı

Aynen bir de hak hukuk diyorlar...

Sahra Berna yı harcarken hepiniz sus pusdunuz kızın hakkını savundunuz mu?

Bir de Yiğit diyor neymiş kolundan zorla tutar oynatırmış, o pasiflikle mi?

X