Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

ya sorma ya geçen sene duygu için düşünüyodum bunu busenede düşünüyorum bukadar hafta olmuş müge hala var

Müge'yi söyleseydi Müge giderdi,çünkü oy sıralamasında Müge 6. ,Dugu 5. ,Akın 4.,Sahra 3,Yiğit 2. ve Turabi 1.ydi.

evet bende ondan bahsediyorum sahra yerine mügeyi söylemeliydi yapıştı yaaa gitmek bilmedi ağır vasıta oyunlarda plajda gider gibi gidiyor duygu onun gibi degil bi tık daga iyi keske müge gitseydi. Oyun kazanamiyor dogru dürüst

Takımın hayrına oldu

Allahım görünmez olup adaya gitmek ve şu oyunlarda mügeyi arkadan itmek istiyorum..Deli ediyor beni
Nasıl bir kabag.ttür anlamak mümkün değil

Takımın hayrına oldu

Allahım görünmez olup adaya gitmek ve şu oyunlarda mügeyi arkadan itmek istiyorum..Deli ediyor beni

bugün çamurlu oyunda yeminle kanser oldum o nedir arkadaş resmen kordonda gezer gibi takılıyor neyseki iyi attıda kazandı

Müge'yi söyleseydi Müge giderdi,çünkü oy sıralamasında Müge 6. ,Duygu 5. ,Akın 4.,Sahra 3,Yiğit 2. ve Turabi 1.ydi.

aa çok iyimiş sıralama haftalar sonra doğru düzgün oldu hak eden hak ettiği yerde birde ünlüler adasında görsek performansa göre sıralama :)

Ay tolin çok tatlı turabi de mi sürekli güldürüyor beni.Müge yarışırken diyor ya buraya kadar seninle geleyim taktik verdim sansınlar.
aynen albi adam en baştan neyse şimdide o hiç değişmedi:13::13:
Takımın hayrına oldu

totsundan itekle totsundannnn

İlk zamanlar asarımcı keserimci elinde sopa insanların üzerine giden Turabi'den eser yok ama şimdi bence vitesi düşürdü Yiğit'in birinciliklerinden sonra

İlk zamanlar asarımcı keserimci elinde sopa insanların üzerine giden Turabi'den eser yok ama şimdi bence vitesi düşürdü Yiğit'in birinciliklerinden sonra

evet ondan eser yok ama en baştan beri mılletın arkasından kulis yapıyodu halada yapıyo yanı o konuda bı değişim yok

bugün çamurlu oyunda yeminle kanser oldum o nedir arkadaş resmen kordonda gezer gibi takılıyor neyseki iyi attıda kazandı

Verem etti ya..Babam da diyor ki en azından elinin ayarı varmış
Ben şu halimle daha hızlıyım ondan.

Kanka seni çıkarcaz oraya, pire gibi ordan oraya atlar zıplarsın valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…