Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

atsınlar gemiden bencede mügeyi
ya sahra sanki hangi oyunu kaznaıyo..
duygu karşıdayken hep onu seçiyodu duyguyla oynadığı oyunları kaznaıyodu serenaya veya merveye karşı çok çok nadir kazanıyodu...
bence gönüllülerdeki bütün kızların gitmesi lazım bir de turabinin

Hahaha kim kaldi o zaman ? Sahra son donemlerde dustu. Yoksa Serenay da pek basarili degil. Merve'yle cekismeli geciyordu onlarinki Amaan ya Gokhanim gitmesin de gerisiyle ilgilenmiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Müge su ya sabuna dokunmadan finale gidiyor be oyunları hiç takmıyo sanki lipton reklamı çeviriyor orası survivor gerçekten survivor haksızlık yapıyor MÜGE bi gitmeli artık nazLi bebek kendini hic yormuyo ordaki erzaki tüketmek ten başka birseye yaramiyor

Bu sahra Turabiye takıntılı şekilde aşık galiba,Mügeyle tartışırlarken Müge ben Turabiyle herşeyi konuşmuş olabilirim dediğinde bir bozuldu kıskandı,

bende onula bebardim zamanında gibi birşeyler zırvaladı,

Birde Müge Sahraya Turabiyi kötülüyorsun ama, birleşme partisinde Turabinin yanına gittin ona yaklaşmaya barışmaya çalıştın, özür mü dilesem de

benle konuşsa demedin mi dedi.

1.turabi
2.yiğit
3.sahra
4.akın
5.duygu
6.müge
Turabi müge demicene göre duygu gidiyor mağlesef keşke müge dese

Heyt beee turabiye bak :)

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

veee takıma hiç birşey katmayan konu mankenimiz Duygu elendi,darısı Müge'ye inşallahh..

Sahra artık iyice şımarır kalkık burnu biraz daha havalanır...

Müge yi sms te 2. 3. yapan eller bu sefer Sahra için çalışmış demek...

Hep diyorum bu yarışma danışıklı dövüş ama izliyoruz işte...

acunmedya gene oyun oynadı sahrayı tutmak için daha doğrusu reyting için...

ama hakettide sahra şimdi hakkı var bu takıma kızlardan bır sahra bırde bernanın katkısı oluyodun ha bıde sementanın katkısı oluyodu ama onunkı paso yiyip toto buyuterek oluyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…