Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

kız ben bu koca dötümle daha hızlı yaparım :KK60: :KK60:

Ya hatırlar mısınız bilmem, sanırım 2 sene önceydi, ikiz katılmıştı, iki kız kardeş..Ne kadar kilolulardı..
Ne kadar da başarılılardı..

Sonunda da kilo verdiler ne güzel oldular :KK14:

Yeminlen sırf kilo vermek için başvuracam :KK53:

Evet ya aynen.Haftaya adalar birleşiyor galiba,heyecan artıyor gittikçe.. :KK6: :KK6: :KK6:

Aynen Tolga Turabi yancısı olacak gibi akın Ahmetlere kayar gibi karışık durumlar bakalım :)
ben sadece turabıyı opücem dedı turabıyı optu gitti:KK53:sinsi duygu:KK19::KK19:

oha ben belki karşı tarafıda öper diye düşünüyordum vay canına :KK70: Çok bozdu kendini son zamanlarda :KK31:

bende şaşırdım başını kacırdıgım ıcın acaba tartıştılarmı dedım buraya sordum ama demekkı oyle bısey olmamıs:KK4::KK4:

anlaştık kanka bekle bızı survivor:KK53::KK53:

Hakkaten başvuralım yav..Ünlü oluruz len :KK60:

Şu mikemmel bedenime mikemmelik katar hem yarışma :KK14:

evet bende ondan bahsediyorum sahra yerine mügeyi söylemeliydi yapıştı yaaa gitmek bilmedi ağır vasıta oyunlarda plajda gider gibi gidiyor duygu onun gibi degil bi tık daga iyi keske müge gitseydi. Oyun kazanamiyor dogru dürüst:KK37:

Ah Müge Müge..Ben şaştım kaldım ya ilk hafta elenmesi gereken tek isimken neden hala orda,çirkin şansını bu da taşıyor maleseff,çirkin olmasa da..
:KK53: :KK53:

kızlar ben duyguyu sevıyordum.
bırısı ünlüleri öpmedi demiş.
ama ben merve ve serenayı çok vefasız buluyorum...

tolga dıyorkı duygu cok kötü görünüyor dıyor mervede bızde aynıyız hepimiz aynıyız dıyo.
sonra ağlayarak merve,duyguya dıyorkı vedalaşırken senle nasıl karşılıklı oynıcam dedi,1gun sonra hırçınca oynadı.
bır oyunda duygu merveyle yıne karsı karsıya duygu nasılsınız merak edıyorum dedı.mervede ıyıyız adada hep senden bahsedıyoruz dedi:))) yalan bır muhabbette bıle adı gecmedı.

serenayı ve merveyı çok ama çok itici buluyorum...o kazandıktan sonrakı hallerı cok çirkin geliyor.

X