Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Ünlülerin tarafındayım ben ama Sahra'nın gitmesi gönüllülerin kızlardan hiç puan alamaması demektir kızlar puan alamayınca ne oluyor görmüş olduk bu haftada.Duygu'nun smste ne durumda olduğunu bilmiyoruz ünlülerden de son sıralarda diye hatırlıyorum :)

bende ünlülerin tarafındayım favorımde gökhan <3 evet belki sahra arada puan getiriyo ama adada huzur yok, müge gitse daha iyi olur onlar için ama kız kalıyo işte yapcak bişe yok yani :KK1:

bende ünlülerin tarafındayım favorımde gökhan <3 evet belki sahra arada puan getiriyo ama adada huzur yok, müge gitse daha iyi olur onlar için ama kız kalıyo işte yapcak bişe yok yani :KK1:

Aynen gökhan ve merve finalist adaylarım :) Ben Sahra'nın adada artık huzuru bozduğunu düşünmüyorum kendi halinde takılıyor artık. Müge inatla gitmiyor ya çok zengin yada erkeklerimiz paraya kıyıyor :KK70:

Aynen gökhan ve merve finalist adaylarım :) Ben Sahra'nın adada artık huzuru bozduğunu düşünmüyorum kendi halinde takılıyor artık. Müge inatla gitmiyor ya çok zengin yada erkeklerimiz paraya kıyıyor :KK70:

evet merve de çok çok iyi hakkını veriyor oyunların zaten o oynarken kesin alır modundayız onda sıkıntı yok :) gökhan arada kaybediyo ama güçlü bence ve çok efendi..... zaten yarışmadan önce de fanları varmış o kızın ve çok güzel gercekten erkeklerimiz paraya kıyıyo besbeli kız gitmiycek ordan ya şaka gibi ya :KK51:

evet merve de çok çok iyi hakkını veriyor oyunların zaten o oynarken kesin alır modundayız onda sıkıntı yok :) gökhan arada kaybediyo ama güçlü bence ve çok efendi..... zaten yarışmadan önce de fanları varmış o kızın ve çok güzel gercekten erkeklerimiz paraya kıyıyo besbeli kız gitmiycek ordan ya şaka gibi ya :KK51:

Nasıl bir fan kitlesi yahu her hafta bıkmadan usanmadan :KK1:

Kız umre yapıp survivora gitti okunmuş kız :KK70: :KK70:

Nasıl bir fan kitlesi yahu her hafta bıkmadan usanmadan :KK1:

Kız umre yapıp survivora gitti okunmuş kız :KK70: :KK70:

bence de :KK52: yoksa bu kadar başarısız olupta hala orada kalmasının başka acıklaması olamaz herhalde çok şanslı bu kız çok.... :KK14:

bence de :KK52: yoksa bu kadar başarısız olupta hala orada kalmasının başka acıklaması olamaz herhalde çok şanslı bu kız çok.... :KK14:

Ben olsam gitmek isterdim birinci olamayacağı kesin yeterince gösterdi kendini ne diye fazladan eziyet çekeyim diye düşünürdüm :KK70:

Ben olsam gitmek isterdim birinci olamayacağı kesin yeterince gösterdi kendini ne diye fazladan eziyet çekeyim diye düşünürdüm :KK70:

canım son dörde kalan para alıyor diye biliyorum ben işin sonunda para var hatta geçen senelerde bir yarışmacı 300 milyara yakın para aldım diye açıklama yapmıştı ki çok sene önce şimdi kimbilir o para ne kadar katlandı... sonuna kadar direniyo kız :KK1:

sahra gideydi iyiydi ya o gitse keşke:KK53:
Gönüllüler biter ama o zaman :KK31:
canım son dörde kalan para alıyor diye biliyorum ben işin sonunda para var hatta geçen senelerde bir yarışmacı 300 milyara yakın para aldım diye açıklama yapmıştı ki çok sene önce şimdi kimbilir o para ne kadar katlandı... sonuna kadar direniyo kız :KK1:

aa ben sadece kazanan kişi ödül alıyor diye biliyordum o zaman haklı kız :KK70: derya büyükuncu kayıp hala 500bini bitiremedi bi türlü :KK9:

Müge de çığrından çıktı artık takım olarak bakıldığında direk mügenin gitmesi lazımdı kız bütün oyunları kaybediyo kazandığı oyun yok sırf kavgacı falan değil diye kalıyo :) bi yiğit normal gönüllülerde :nazar:

son dörde kalan değil,kazanan alıyor parayı:KK34:

tüm yarışmacılar kaldıkları hafta kadar normal hayatlarında ki kazançları,
kazanan kişi kesintilerle beraber 450.000 tl alıyormuş

tüm yarışmacılar kaldıkları hafta kadar normal hayatlarında ki kazançları,
kazanan kişi kesintilerle beraber 450.000 tl alıyormuş

bende illaki hepsi para alır diye düşünüyorum kimse orda beleşten açlık çekmez herkesin özel hayatı var kirası taksiti falan hiç para kazanmadan orda kim kalır ki

bende illaki hepsi para alır diye düşünüyorum kimse orda beleşten açlık çekmez herkesin özel hayatı var kirası taksiti falan hiç para kazanmadan orda kim kalır ki

Acun bunu açıklamıştı zaten, bir arkadaşın da dediği gibi herkese aylık normal kazancı kadar para yatırılıyor zaten. Yoksa nasıl geçinsin, herkesin harcamaları, geride bıraktıkları aileleri var yani..

Mugeyi gondermeyen gonulluler ne ictiyse ben de istiyorum :KK70: hayir Duygunun boyundan dolayi avantajli olabilecegi oyunlar olabilir. Ama Muge'nin hicbir katkisi olmuyor,olamaz da. Bosuna erzak tuketiyor :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

duyguyu yazmaları bana da cok saçma geldi mügenin bir şey yaptığı yok yiyip içip yatıyor kızın bacakları bile erimedi o kadar zamandır:KK1:
besili goç gibi:KK52:

X