Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

O toplantı sahnesinde bende çok gülmüştüm, yanlış yaptı çocuk gibi davrandı gerçi ben zaten Akını karaktersiz buluyorum oyüzden yakışanı yaptı

Ben bu kadar olduğunu bilmiyordum akının şaşırdım bu tavrına

adalar birleşmicekmiş

ünlülerden 2 kişi gönüllüler adasına transfer olacakmışşşşşş

*Akın ve Tolga giderseee piuwww

adalar birleşmicekmiş

ünlülerden 2 kişi gönüllüler adasına transfer olacakmışşşşşş

*Akın ve Tolga giderseee piuwww

nerde yazıyo ki bu...
geçen hafta birleşme partisi faan diyip durdu acun..
ama beklenir ondan böyle yeni şeyler..
eskidende elenmiş birini oylarla geri getiriyodu mesela...
keşke öyle yapsa da berna gelse...

nerde yazıyo ki bu...
geçen hafta birleşme partisi faan diyip durdu acun..
ama beklenir ondan böyle yeni şeyler..
eskidende elenmiş birini oylarla geri getiriyodu mesela...
keşke öyle yapsa da berna gelse...

Nete 23. Bölüm tanıtımı yaz çıkıyor canım şok oldum bende doğruymuş

Nete 23. Bölüm tanıtımı yaz çıkıyor canım şok oldum bende doğruymuş

izleyemiyorum işyerinde hadi yaaa...
o zaman geçen hafta sahra belkide akın gelsin diye yok pişmanım falan dedi..
sonuçta onlar biliyodur birleşmemi olucak ne olucak...

Akını gönderirlerse geldiğin çöplüğe geri dön diye ne garip olur ya

Son düzenleyen: Moderatör:
ben gönüllülerden biri kazansın ıstıyorum o yuzden akın gelmesin bence akın geldiği yeri karıştırıyo tolga gitsin bence

Tolga hiçbir yerde rahat durmaz tolgayla akını yollasınlar orada da yerler birbirlerini

Tolga napıyoki rahat durmasın adamı dışladılar genede oyunlarda canını dişine takıyor neymiş 1 domates fazla yemiş yeseydiniz kardeşim bakıcanıza

ben gönüllülerden biri kazansın ıstıyorum o yuzden akın gelmesin bence akın geldiği yeri karıştırıyo tolga gitsin bence
Bencede inş. Tolga gider şu pisliklerden kurtulur gönüllülerde daha çok çalışır bence

Tolga napıyoki rahat durmasın adamı dışladılar genede oyunlarda canını dişine takıyor neymiş 1 domates fazla yemiş yeseydiniz kardeşim bakıcanıza

Orada millet açlığının derdinde ağız dalaşını bırakıp yeseydiniz

bence ahmet gökhan akın ismail grubu bide merve tolgayı yazar... tolga duygu akını yazar sanırım akın ve tolga geçer gönüllülere.... ozman gönüllüleri kimse tutamaz.... bireysele dönmemesi iyi olmuş bireyselde hiç heyecanlı olmuyo... iki ayrı takım daha iyi... bu arada favorim tolga.... akınada acayip gıcıgım bide sahraaaa.... itici insan.... ayrıca hala müge orada nasıl kalabiliyo emek hırsızı o kızzz gönüllüler onun yüzünden aç kaldı oyun kazanmadılar yazık degilmi.. müge yüzünden 2 sıfır başlıyorlar oyuna.. hala ona oy atanlara diyorum pesssss diyorummm... inşallah bidahaki elemede gider...

Ne olucak tr de bukadar abaza varken normal tatile gelmiş merdiven çıkarken sinir krizine giriyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…