Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Turabi su adaya geldi geleli ilk kez doğru şeyler söyledi. Acuna da bravo,Sahranin yaptığını herkesin içinde yüzüne vurdu. Gerçi o da reyting açısından yaptı,ünlüler duysun diye,ne de olsa yakında adalar birleşecek ,eh normaldir adam programcı
Ve muhteşem final Turabinin Sahrayi yazması Sahra adı yazilinca hırsından güldü ama bu akşamki bölümün tanıtımında salya sümük. Eee,Yigite yanasmaj istedi ama Turabi affetmedi
Bu akşamı iple çekiyorum
Haa bir de finali Ismail yapınca nasıl havaya girdi,bakışları bile değişti adamın
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

Sorma taktılar tolgaya ama adalar birleşince görücem onları ben bence tolga gönüllülerle daha iyi olucak yani inş. Öyle olur şu merve yokmu sinsi yemek yerken tolganın tabağını kontrol ediyo yok domates fazla yemişmiş sen yeseydin bakcana bilerek yememiştir belkide

Turabi adaya geldiğinden beri sonunda aklını da kullanabildi! Geç oldu ama güç olmasın..

sana çok 100 verdim. 96 sını alıyorum. Şimdi etrafında 4 dön bakalım evlere şenlikti.

Acunun ,Sahra-Berna olayında objektif yaklaşması da harikaydı.

Umarım Yiğit ,Sahra'nın sinsice olduğunu görür.

Haklısın ya aynen.

Yesinler birbirlerini...

turabinin sahrayı yazması çok hoş oldu cidden ikisini de sevmiyorum çok sinir bozucular
hele o sahra tam bir gıcık.

Kesinlikle.nasıl toplamışlar negatif - itici insanları biraraya.hele turabi,sahra,Merve,serenay tv ye bakamıorum sinirimden onları görünce

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

turabiyi görmeye bile tahammülüm yoktu cok gıcık hareketleri var ama sahranın gerçek yüzünü gördü onun oyununu bozdu helal olsun takdir ettim.
yiğit de 2 yüzlülük mü yapıyor sanki.
ayrıca orda bir işe yaramayan müge varken ertunganın yazılması.. saçmaydı ( bence yakında adalar birleşecek ve herkes birbirine rakip olacak bence artık bunu düşünüyorlar ve güçsüz birinin adada kalması daha iyi bu durumda turabiyi eleyemiyorlar o yüzden ertunga yazıldı bana göre)

Çay eşliğinde sahranın yalandan ağlamasını izledim çok zevkliydi

Şu Sahranın entrikasını ve hırsının çeyreğinin çeyreği bende olsaydı ordinaryus olmuştum valla.Sürünüyorum bende böyle

valla kusacaktım nerdeyse nasıl bi numaradır bu ya hu

Sahra nın ağlamasını kaçırdım yaw tühh. Adımın yazıldığını görünce yıkıldım falan demesini gördüydüm dün gece, niye yazamasınlar adanın yerlisi falan mı sanıyor kendini

Bir de bu Yiğit saf mıdır nedir? Sahra nın kendisi birinci olduğu için yanaştığını anlamıyor mu? kız bir özür diledi, az daha ayağına kapancaktı Sahra nın.

Son düzenleme:

aman iyi ki kaçırdın komik ötesiydi.favorim yiğitti ama eğer böyle sus pus olup ikili oynayacaksa olmaz.

Off ağlıyomu gülüyomu belli değil yedik bizde

aman iyi ki kaçırdın komik ötesiydi.favorim yiğitti ama eğer böyle sus pus olup ikili oynayacaksa olmaz.

Yiğitede çok pis gıcık olmaya başladım ulan genç adamsın doğru düzgün bi oyun kazan spor hocalığı yapıyosun falan ama çok tırt çıktı bide sahranın nasıl ikiyüzlü olduğunu görmüyormu

Ben demiştim yiğit 1. Olunca görürsünüz ona yanaşıcak diye

bak yiğit yine kaçırdı oyunu,ismail baki bile daha iyi ondan

valla çok sessiz insanlar da bana hep sinsi gelmiştir,berna giderken sustu sonra sahra ona yaklaştı adam hoop kabul etti bunu.değişik bi tip olmaya başladı yiğit.

Aynen yiğidin ne olduğu belli değil bakalım ne çıkıcak altından

En sonunda aldı oyunu Yiğit

Ahmet Dursun da böğürüp duruyor kafam şişti burdan...

Son düzenleme:
Oh be sonunda bişeyler yiyolar negüzelde sevindiler
Ulan şu şerefsiz ahmete bakın hele sanki hiç oyun kazanmamışlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…