Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Amma olay oldu şu Turabi'nin işi...

Sanki diğerleri çok edepli.:KK37: Topikte yarış değil bu konuşuluyor,başka bir şey yok.

Yarışları ilk hafta iyidi ismail bakiye yenilen bir turabi var :) Konuşulmasının sebebi ağır abi dolanması yaptığınla söylediğin tutarlı olacak ama helal olsun sahraya verdi ayarı :)

Artık bende turabiciyim :KK8: o sahrayı yazdı ya gönlüme taht kurdu en azından ne olduğu belli saf ama dönek değil hep o hataları sahra yüzündendi

Sahra yiğit birinci olunca nasıl yanaştı ona turabi gerçek yüzünü gördü ohhhh :KK53:

Artık bende turabiciyim :KK8: o sahrayı yazdı ya gönlüme taht kurdu en azından ne olduğu belli saf ama dönek değil hep o hataları sahra yüzündendi

Sahra yiğit birinci olunca nasıl yanaştı ona turabi gerçek yüzünü gördü ohhhh :KK53:

Gel kanka ya tolin de gitti bi başıma kaldım.:KK14::KK14:

Kim kimi yazdı kızlar?..
Bir ara elektrik gitti göremedim isim yazma rituelini...

Turabi Sahra yı yazdı demek şoklar içindeyim... :KK53:

Gel kanka ya tolin de gitti bi başıma kaldım.:KK14::KK14:

ben nefret etmiyodumda gıcık oluyodum biraz ama hep sahra yüzündendi yönlendiriyodu onu :KK47:

Kim kimi yazdı kızlar?..
Bir ara elektrik gitti göremedim isim yazma rituelini...

Turabi Sahra yı yazdı demek şoklar içindeyim... :KK53:

evet şuanda çok mutlu mesutum :KK53:

Muhhahaha oh olsun sahra cadısına
Yesinler şimdi birbirlerini:KK53:

Süper oldu süper edepsiz acunda iyi dedi ama :KK53:

Her şeye rağmen erkek erkektir.Babayı yazmayacaklardı.O Müge ne naneye yarıyorsa...

Her şeye rağmen erkek erkektir.Babayı yazmayacaklardı.O Müge ne naneye yarıyorsa...

Aynen...

Müge tamam iyi hoş güzel de, beceremiyor oyunlarda...

Ertunga gidince Müge ile hangi oyunu almayı düşünüyorlar bunlar...

Yiğit ve Mert hepsi Ertunga yımı yazdı. Üzüldüm ben adama...

Acunun ağzına sağlık çok güzel ayar verdi Sahra ya...

sahra her hafta merti yazardı, birden ertungayı yazdı, yiğite yaranmak için.
turabiyi de sevmezdim ama dobra adam herşeye rağmen, sahranın yiğite
yanaşmaya çalıştığını anladı,.

bernayi cok seviyodum zaten acun'da sahraya cok güzel söyledi valla resmen berna hakliydi dedi hicbisey diyemedi sinsi sey ama nasil zirliyodu fragmanda turabi onu yazdi diye kendini oranin kralicesi saniyodu simdi sevmedigi mert ve yigitle

Aynen...

katılıyorum. acun o ayarı çekmeseydi kimse sahranın yüzüne bunları vurmayacak sahra da herkes halkı olduğumu biliyor edasında konuşmasını sürdürecekti.

Aynen...

Ya bi de diyo ki çok güçsüzler var içimizde.:KK53::KK53: Evet onu yazdılar.:KK25:

Sahranın mantığı en başından beri aynıydı güçlünün yanında ilerlemek baktı Yiğit birinci ben Bernayı da gönderdim yamanmaya çalıştı Yiğite. Turabi haftaya birinci sevmiyordum ama adam Sahranın oyununa dur dedi resmen helal olsun

O değil de şu adalar birleşse de ben de şu ünlüler birbirini yerken yayılsam koltukta...:KK76::KK76:

O değil de şu adalar birleşse de ben de şu ünlüler birbirini yerken yayılsam koltukta...:KK76::KK76:

Yok onlar bir günah keçisi buldular...

Tolga çok bağırdın...

Tolga közde domatesleri, ekmekleri hep sen yedin...

Tolga odun toplar gibi yapıyorsun...

Süt oğlan Tolga... :KK53:

Bir de birbirlerinin içinde direkt yüzüne vuruyorlar, öyle kenara köşeye çekip hatasını söyliyim yok, sonra hepsi sıraya geçip haşlıyor adamı, adam bağırınca da, ahaa bana bağırdı sesini yükseltti, Oh my God...

Son düzenleme:
X