Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Bence turabi çok saf ve o sahra yüzünden ne oluyosa ona yoksa öyle biri olduğunu düşünmüyorum artık

İllaki sinirlerine hakim olacaksın,kız atıldı, pek de sevimli olan yok ,favorimde yok yarışmacıları izlemek pek zevkli değil kalite düşük

Turabi ve sahraya sinir oluyorum cok konusuyorlar bos konusuyorlar turabi sayesinde cok guluyorum konustugunu zannediyor kardes :)

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene.

kim kimin ağzını burnunu kırıyomuş sahranın ağzını burnunu kırmak kolaymı heeeeeaaaa kolaymı

Berna hazır diskalifiye olmuşken şu 'At'dan bozma kızdan azma 'Sahra'ya iki tane de benim için vursaydı.
Vallahi Bena vurdu benim yüreğimin yağları eridi.Eline koluna sağlık.

berna diskalifiye oldugu için eleme olmadı bu haftakı sms sonucları bı sonrakı hafta gecerlı olucakmıs

Bu hafta kim elendi izleyen var mı sonuna kadar seyredemedim...

Berna'nın Sahra yüzünden gitmesine üzüldüm açıkçası. Tamam gitti bari adam akıllı dövseydi.

Sahra öyle çakal bi kız kii.. ' Turabi kalk git bak yukarda fındık kırıyolar' demiştir. Turabi de çalı çırpı toplamaya gittim diyo. Yalann, kuyruklu yalannn. Onları basmaya gitti oraya.

Berna gitmeseymiş, Ertunga gidecekmiş.

berna elendi ya...
o iş bitti...
survıvor artık olmaz sahrayla mügeyle olmaz
canım çok sıkıldı

Bu seneki yarışmacılar geçen seneki yarışmacılara göre çok kötü ya adamlar ilk günden kavga etti be n'oluyonuz hemen
Ayrıca şu turabi midir nedir sinir oluyorum erkkelik taslıyo millete şu berna hazır diskalifiye olmuşken 2 de turabiye sallayaydı ya la

Ay o Müge de yaniiiiiiii.

şans eseri 2 oyun kazanıyo, havalara giriyo

Düşüyo gülüyo, kaybediyo yine gülüyo, safım benim

İsmail Baki de dün kendini iyi aştı yarışmada oyun kazandığını çok görememiştim dün performansı oldukça iyiydi... Favorim ünlülerden Tolga Karel...

Sahrayla turabi gitse adada nefes alacaklar ikiside tencere kapak misali...

Berna bir kac tane daha yapistirsaydi iyiydi ama tuttular kizi

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…