Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

kendileri ne aptal şeyler yapıyolar oyun kazandıktan sonra dün ünlülerin sevinmesini baya dillerine doladılar...
şu mert yiğit berna da bi gruplaşıp yazamadılar sahrayı..
hiç ümidim yok ama inşallah berna birinci olup sahrayı söyler...
eğer yiğit birinci olursa müge dicek..
ee mügenin puanı hep yüksek oluyo mert elenir ozaman :26:
bu arada dün sonuna kadar izleyemedim sms e mert çıktı herhalde??

Bende izleyemedim sonuna kadar işe gidecek olunca Berna birinci olursa inşallah sahra gider ama bende sanmıyorum o adadaki en güçsüz müge galiba onu gönderirler...

turabiye bir kere ismail baki "o adada kurabiye diye biri var" demişti hahahahahah :KK1:
kurabiye diyodum ben ona gerçi kurabiye sevimli bir itham oluyo diye sonradan "kabasakal" demeye başladım :111:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ama komık ya şimdi adada o olmasa kım güldürcek bizi orda:KK1::KK1:

Bende izleyemedim sonuna kadar işe gidecek olunca Berna birinci olursa inşallah sahra gider ama bende sanmıyorum o adadaki en güçsüz müge galiba onu gönderirler...

olsun mügede gitse onlardan bir oy azalmış olur en azından
hemen gruplaştı onlar...
şu yiğit mert berna bi gruplaşamadı..
evet iş var diye bende yattım..

Ünlüler dende İsmail Baki gitmeli çünkü oyun kazandığı yok sürekli bağrı ağrıyor :KK60:

dün akşam sarah ve turabiye cok sinirlendim kendilerini adanın hakimi sanıyorlar
ünlülerin kazanınca dans etmelerinde alay edilecek bişey göremedim
kedi uzanamadığı ciğere mırnav dermiş kıskançlıklarından ne yapacaklarını şaşırdılar:KK1:
sarah da turabiye yalakalık yapmaktan yoruldu dans dersi alacaklarmış turabiden ama ahmet dursun iyi laf çarptı
turabinin yüzü değişti
herhalde geçmişinde yaptıklarından komplekse girip delikanlı pozlarına bürünüyor:KK76:

Bu sene 'Şu benim favorim' diyebileceğim hiç kimse yok ne yazık ki.:KK50:
Ünlülerden Merve Aydın, İsmail Baki en antipatik olanları. Allah'ım o kadar gıcıklar ki. İsmail Baki haka dansı mı ne işte o dansı yaparken hemen öne geçmiş. 'Paçayı kurtardım, yine kaldım' der gibiydi. Sevinçten ölecekti. Birazcık Mert ve Yiğit'i seviyordum ama bence Yiğit de kalıbının adamı değil. Ay ya hepsi birbirinden gıcık bu sene ki yarışmacıların. 'Müge gitsin' diyenler, maalesef gitmez. Neden? Çünkü çok güzel ya o:KK37: Türk erkeklerimiz dibi düşüyor ona ve halk oylamasında her zaman ilk 3'te. Girip Acun'un sitesinden bakabilirsiniz. Ona da ayrı bir uyuz oluyorum. İsmail Baki gibi bedavadan yaşıyor.

dün akşam sarah ve turabiye cok sinirlendim kendilerini adanın hakimi sanıyorlar
ünlülerin kazanınca dans etmelerinde alay edilecek bişey göremedim
kedi uzanamadığı ciğere mırnav dermiş kıskançlıklarından ne yapacaklarını şaşırdılar:KK1:
sarah da turabiye yalakalık yapmaktan yoruldu dans dersi alacaklarmış turabiden ama ahmet dursun iyi laf çarptı
turabinin yüzü değişti
herhalde geçmişinde yaptıklarından komplekse girip delikanlı pozlarına bürünüyor:KK76:

Zaten o adanın en gıcık ve en sinir kişilikleri onlar ikisi de birbirinin aynı bence... Turabinin ilk başta halktan o kadar oy alıp birinci olmasına çok şaşırdım...

Dün akşam turabinin tipine çok güldüm :KK60: tişörtü geçirmiş kafaya babanne gibi tülbentli olmuş :KK60:
Tavırlarına da ayrı uyuzum zaten :KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ohhh içimin yağları eridi sahraya nasılda vurdu berna yürübe kızım :KK53: yiğit 1. İnş. Sahrayı söyler defolup gider :KK47:

Berna diskalifiye oldu, çok üzüldüm :KK50:

Az bile yaptı..Tekme tokat girmediğine dua etsin..Sinsi sahra.

Yuhh bernayı diskalifiye ettiler :KK47: sahrayı diskalife etmeliler ağzına geleni sayıyor saygısız :KK47:

Berna diskalifiye oldu.

Bu olanlar açlıktan değil, Sahra ve Turabi uyuzu karaktersizliklerini bir kez daha ortaya koydular...

Turabi Mert e iftira attı, Sahra nın gazıyla. Sahra Berna yı tahrik etti, resmen kız ona vursun istedi diskalifiye olsun diye...

Turabi Ve Sahra el birliği ile adadan herkesi eleyecekler herhalde Dominik in tapusu onlara verilsin diye bu çabaları. Çünkü amacı kazanmak için yarışmak olan insanlar böyle davranmaz.

bernaya yazık oldu
sahra uyuzu bayram eder artık
keşke elense ama nerde...

yiğit inşallah sahrayı söyler
karakterlerîni anlamıştır artık
he valla elenmişken sağlam bir vursaydı

Tencere kapak misali turabi ve sahra birbirini bulmuş ikiside birbirinden çirkef

X