Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

bide şu çirkin imzanı kaldırsan veya daha küçüğünü koysan hoş turabiyi seven birinden herşey beklenir imzaya bak arkadaş

selammm arkadaşlar bende elimden geldiğince izlemeye çalışıyorum fakat Turabiye çok gıcık oluyorum

Bede neden kkda survıvor konusu yok diyordumm burda yazıyormuşsunuzz

Ben bu sene oyuncuları çok sevdim turabihariç
Nedense herhafta kimi tuttuğum değişiyor bir diyorum ahmet
diğer haftatolga ,bazen yiğit diyorum bir türlü karar veremedim
kızlar müge ve eda hariç çok güçlülerrr

Tavuk denince aklıma geldi, mertin ödül oyununu kazandığı andaki hareketlerine ne güldüm ama Yazık tavuk diye aşeriyormuş herhalde

bende yiğiti seviyorum... serenayıda severdim daha doğrusu nötrdüm " ben diyi aslanım diye höykürmesinden sonra soğudum. Birde her kazandığında geriye doğru bir hareket yapıyor ya. ııyyy gıcık aldım sanki... shra desen yok ıı ııı
duygu fena deil iyi, tolgayı severdim ama oynamaya başladı sanki. şu futbolcu adam onu sevmedim. keza ismailide, merveyide sevmedim kız itici, gökhanı sevdim.. müge çok tatlı da hiç kilo vermedi sanki.(buarada en az oynayan kız nasıl sms de 3. oldu hayret)... mert çok tatlı bence,iyi bir çocuk. turabi gibi kabadayı hareketleri yapanları pek sevmem ama bilemedim. kararsızım...
öyle işte. tv de tek takip ettiğim bu program.

Ben turabi ye ve sahra ya sinir oluyorum benim gibi sevmeyen var mı?

Aynen canım valla oyun kazandıkları zaman özellikle turabinin saçma davranışları biran önce gitmeliler bence...

kendileri ne aptal şeyler yapıyolar oyun kazandıktan sonra dün ünlülerin sevinmesini baya dillerine doladılar...
şu mert yiğit berna da bi gruplaşıp yazamadılar sahrayı..
hiç ümidim yok ama inşallah berna birinci olup sahrayı söyler...
eğer yiğit birinci olursa müge dicek..
ee mügenin puanı hep yüksek oluyo mert elenir ozaman :26:
bu arada dün sonuna kadar izleyemedim sms e mert çıktı herhalde??

yooo ben en çok turabiyi seviyorum tuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrbbbbbbbbbbbboooo turrrrrrabii

turabiye bir kere ismail baki "o adada kurabiye diye biri var" demişti hahahahahah
kurabiye diyodum ben ona gerçi kurabiye sevimli bir itham oluyo diye sonradan "kabasakal" demeye başladım :111:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…