Sürtünme yolu ile kızlık zarı gider mi?

Arkadaşlar gerçekten utanarak yazdım cidden çünkü böyle nette bilgi kirliligi var ve her insan Dr gidemiyor çekindiği için neden öyle küçük görerek yazıyorsunuz

Özür dilerim kırmak değil amacım burda kimse bunu bilemez doktora görünün kafanizdaki soru işaretini giderin.
Gidemem ki öyle hemen gidilecek birşey değil ki olmayan aklıma edim ne akla gidersin bilmedin şeye kalkisirsin en çok ta kendime kızıyorum acaba ondn mi evham oldu

Gidemem ki öyle hemen gidilecek birşey değil ki olmayan aklıma edim ne akla gidersin bilmedin şeye kalkisirsin en çok ta kendime kızıyorum acaba ondn mi evham oldu
Penis vajinaya girmeden bozulma olmaz hele ki üzerinizde pantolon varken imkansiz...
31 yasindamisinz gerçekten bu yasta bi insan rahatca doktora gidemiyor mu . Normal.bi doktora gidin rutin kontrol ve kontrol etmesini soyleyin. Rahatlayin. Baska türlü kimse size yardimci olamaz.

Ya onu dedinizi biliyorum ama bazı videolarda bozulur diyor şuan öyle ha deyip gidemem ki dr

Bozulan kızlık zarı olsun. Önemli olan aralar bozulmasın

Hamile kalmadığınıza şükredin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…