Surtunme ile iliski sonucu hamile kalinirmi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya lütfen dogru duzgun cevap verin

Bu hızla bebiş 7 aylık doğar, Nisan sonuna denk geliyor. Araya sıkışan yeniyıl mesajına istinaden ben de 23 nisanınızı ciddi ciddi kutlamıştım.
Lutfen dalga geçmeden cevap verin sizce gebelik varmi yokmu lutfen piskolojim cok bozuk rica edyrm

Evet yoktu ya lütfen güzelce anlatmak cevap vermek bu kadar zor değil rica edyrm
Yok hamile değilsiniz rahat olun o kadar adet oldunuz. Kontrollerde gittiniz kan verdiniz olsa illa inan illa belli olurdu heleki siz Eylül ekimden bahsediyorsunuz. Hamile kalmak bu kadar kolay olabilecek bir durum değil. Bı daha ki ilişkilerinizde daha dikkatli olun böyle strest yaşamayın

Yavv bak ciddi cevap veriyorum... Ama çok komik yazdıkların.. Hele o konunun ortasında yeni yılın benli olsun yazısı ne alaka karnındaki bebe mi yazdı onu da

Ciddi cevabım hamile olma ihtimalin yok. 3 ay geçmiş, üzerinden adet dönemi geçmiş test tek çizgi negatif. Ve ultrason da bişey görülmemiş. Yani sperm içinizde bir köşede 3 ay bekleyip. 3 ayın sonunda yumurtayı döllemek istediyse bilemem

Ayyyyy sesli güldüm eşim n’oluyo ya diye bakıyor allahım Gülmemek için tutuyorum kendimi

Ahahahaha yorumun haydar dümen gibi geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…