Sürtünme ile gebelik

Evet çok korktum abla gerçekten

Öyle bir durum da mı var abla
Ben memurum hiç öyle bir durum falan yok kan sonucunun memurluğa engel olduğunu ilk defa burda görüyorum . Sana tek bir zararj olur mesela ailenden biri e nabiz bilgine ulaştı diyelim o zaman öğrenirler senin biseyler yasadiginj. Veya ilerde evlendigin kişinin kulağına gider o da der ki 19 yaşında ne yaptın da iki günde bir kan verip hamilelige baktılar . Hiç bu toplara girme . Memurluğa falan da engel degl öyle saçmalık mı olur

Zaten bu dönemde memur alimi bile yok ki kaldı ki e nabizjma baksınlar. Baksalar da nolacak ki herkesin kendi özeli. Bakılacak daha önemli şeyler bardır bence sabıka kaydı vs

Evet çok korktum abla gerçekten
Korkma korkma . Bak sana garantisini veriyorum eğer bu koşulda gebe kalmış olsan bırak gec döllenmeyi çift rahim durumunu falan ezelin kör babaannesi gelse o bebeği orda görürdü . Doktorlar 3 milim bebeği görüp ölçüyor. Senin yüzünde 3. Gözün çıksa nasıl farkedersin doktorlarda öyle farkediyor oradaki değişimi. Hiç korkma

Araştırın burda birisi bos olan rahime bakip gebelik yok diyebilirler dedi
Kanda çıkardı o zaman da. Bos olana neden baksınlar. Çift Rahime baktım doktor anlatıyor iki rahim yan yana sadece bir tane ortadan duvar geçiyor. Doktor azıcık ultrason basligini oynatsa zaten görür ki tüm karina bakıyor.

Çift rahim durumu zaten yan yana dimi abla rahimler baktım araştırdım da yan yana duran iki rahmi de görürler herhalde ki kanda çıkar

sanmam. ama burada böyle üyeler vardı; güvenlik soruşturmasında çıkar mı, ailem görebilir mi falan.
Ha evet ama işte gerçekten bilememekten bunlar abla benim sorum da belki bilen birken göre saçma ama ben bilmediğim için bana normal geliyor

Zaten bu dönemde memur alimi bile yok ki kaldı ki e nabizjma baksınlar. Baksalar da nolacak ki herkesin kendi özeli. Bakılacak daha önemli şeyler bardır bence sabıka kaydı vs
Sabıka kaydı arşiv araştırması bakılıyor bide tam teşekküllü sağlık raporu isteniyor . O da kulak göz iç hastalıkları beyin psikiyatri falan bu bölümlere gidiyorsun. Kalkıp senin hastane kaydından neden hamilelik testi verdin diyecek bir memurluk yok merak etme. Her yazılana da inanma çift rahim falan filan var ama 3 aylık bebek dediğin 15 rahim içinde olsa yine görünür. Adet görmüşsün 1 kere olsa tamam dicem gecikmeli de olsa her ay görmüşsün. Artık mümkün değil. Stres olduğun için düzenin bozulmuş. Ben 2 ay görmediğim günleri biliyorum korkudan stresten

sanmam. ama burada böyle üyeler vardı; güvenlik soruşturmasında çıkar mı, ailem görebilir mi falan.
Ha evet ama işte gerçekten bilememekten bunlar abla benim sorum da belki birken göre saçma ama ben bilmediğim için bana normal helihork
Teşekkür ederim çok sağ olun ince ayrıntısına kade anlattığın için abla.

Ne bekliyosunki, Tanridan “hamile degilsin” diye vahiy mi?

Araştırın burda birisi bos olan rahime bakip gebelik yok diyebilirler dedi
Seninde böyle bi olayın olmuş herhalde baktım da konularına ama sen taaaa eylülden beri açmışsın senin olsa çift rahim değil beş tane rahim de olsa çıkardı şimdiye çoktan l. Hastaneye gitmedin mi hiç ? Karnım kocaman olurdu kilo alırdın daha bir sürü şey yani.

Üç ay gerçekten çok fazla . O hani 2 3 ayken öğrenenler varya bak benim arkadaşım da 2 aylıkken öğrendi ama nasıl oldu hiç şüphe duymadı zaten adet döngüsü duzensizdi ve leke şeklinde kanaması olmuştu o yüzden doktora gitmemişti . 2. Ayda adet görmeyince doktorda kan verdi degeri inanılmaz yüksek çıktı direkt kalp atışını falan duydu bebegin ultrasonda. Hiç merak etme yat uyu hiç bsy yok kan verip hastaneye gidip durma . Ailen falan duyar belki birj laf eder. Sende bebek falan yok emin ol kuzum

Bu şekilde hamilelik olur mu onu merak ettim. Alakası bu işte abla. Küçükken siz de illa bisi merak etmişsinizdir büyüklere saçma gelen
Hamileliğin oluşması için sprem ve yumurtanın dollenmesi lazım. Zevk suyunda da evet sprem vardır ama normal meni cok gibi kaliteli değil ki zevk suyunun spremi ile hamile kalabilmek için de vajinana bir girmesi lazım. Pire gibi popodan zıplayıp vajinaya girmez.

Ne bekliyosunki, Tanridan “hamile degilsin” diye vahiy mi?
Ben peygamber değilim ki vahiy gelsin. Allah’ın daha deneyimli kullarından sadece soruma cevap isted. Size mantıklı gelen bir soru belki de bana mantıksız gelecek veya tam tersi. Hayatınızda hiç saçma bir konuyu merak etmediniz mi ? Benim ki de öyle suan

Ha bende tam bunu merak ediyordum işte abla. Onlar hastaneye gitmedikleri için öğrenmemişler. Gittiği gibi de direk öğrenmiş demek ki öğreniliyor. Bana yardımcı olduğun için gerçekten çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…