Sürtünme ile gebelik

Tamam abla teşekkür ederim doktora gidecektim pazartesi o zaman iptal mi edeyim

Karnımda sürekli hareketlilik hissediyorum ondan da korkuyorum. Kan testi yanılmasından korktum
Kan testi bir ay yaniltsin 4 ay mi yaniltacak ? Gebelik değerleri katlanarak büyüyor, zaten gebeliğin sağlıklı mı değil mi olduğu o değerlere göre belirleniyor. Sen hamile olsaydın o değer minimum 25.000 küsur cikmaliydi. Psikolojik olarak hissediyorsundur.

Bidaha da öyle korunmadan kimseyle sürtünme sürtüne sürtüne bulasik teline döndünüz iyice . Yazık etme gençliğine bu streslerle

İçin rahat olsun bu kadar zamana kadar çıkmaması imkansız bişey piskolojik baskı yapma kendine
Teşekkür ederim. Bazıları 5 6 aylık hamile olduğunu sonradan öğreniyormuş okudum da. Onlar şüphe duymadıklarını icin doktora gitmemişler sanırım

Bidaha da öyle korunmadan kimseyle sürtünme sürtüne sürtüne bulasik teline döndünüz iyice . Yazık etme gençliğine bu streslerle
Sadece ilk ve sondu abla bir daha böyle saçma bi duruma asla diyip büyük konuşmak istemiyorum ama gerçekten artık düşmem inşallah

Kanda test yaptır kan yanıltmaz kısmını pek anlayamadım da
Yani hamilelik testlerinden bahsettim hadi diyelim onlar yanılttı kan yanıltmaz kanda her türlü çıkardı demek istedim ve 3 ay dan bahsediyoruz hamilelik testinde bile çıkardı öyle bişey olsa için rahat olsun bence kendine stres yapma

Tamam abla teşekkür ederim doktora gidecektim pazartesi o zaman iptal mi edeyim
İptal et kızım deli misin ilerde mhrs den karşına çıkacak bunlar birinin kulağına gidecek adın kötü anılacak. Ne kan verip duruyorsun yat uyu hiç beyin yok senin öyle kolay bisey değil bu gözden kaçtı kanda çıkmadı diye bsy olur mu . Bide defalarca baktirmissin . Yasin biraz küçük korkmuşsun sadece o yüzden gecikmiş. Hiç bisey yok

Teşekkür ederim. Bazıları 5 6 aylık hamile olduğunu sonradan öğreniyormuş okudum da. Onlar şüphe duymadıklarını icin doktora gitmemişler sanırım
Rica ederim evet hamileliği planlamadan yapanlar düşünmediği için bilmeden 3/4 aylık olduklarında öğrenenler var ama sen hem kontrol e gitmişsin sende yok merak etme ama bence bidaha yapma gençliğine yazık günah

Ha yani değer düşmüyor hep büyüyor anladım

Evet korktum hemde çok o yüzden de. Kan testi ultrason sürekli baktırdım

İlk ve sondu çok korktum zaten bir daha da yapmadım. Üstünden de dört ay geçti hani yapsam yine o dört ayda yapardım ama tövbe ettim ben. Bir daha da yapmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…