Sürtünme ile gebelik

Hamileliğin oluşması için sprem ve yumurtanın dollenmesi lazım. Zevk suyunda da evet sprem vardır ama normal meni cok gibi kaliteli değil ki zevk suyunun spremi ile hamile kalabilmek için de vajinana bir girmesi lazım. Pire gibi popodan zıplayıp vajinaya girmez.
Popomdaki zevk şeyini peçete ile silerken belki vajinama doğru sildim de kaçmıştır diye düşündüm

Eğer hamilelik durumu olmuş olsaydı,şimdiye cinsiyeti belli olurdu. 4 ay geçmiş üstünden. Sizin bu şartlarda hamile olmanız imkansız.

Sürekli bu konuyu düşündüğünüz için aklınıza olmayacak ihtimaller geliyor.
Kafanızı dağıtacak şeyler yapın

Eğer hamilelik durumu olmuş olsaydı,şimdiye cinsiyeti belli olurdu. 4 ay geçmiş üstünden. Sizin bu şartlarda hamile olmanız imkansız.

Sürekli bu konuyu düşündüğünüz için aklınıza olmayacak ihtimaller geliyor.
Kafanızı dağıtacak şeyler yapın
Tamam teşekkür ederim. Sürekli hastaneye gittim çünkü doktorun gözünden kaçar kan yanılır diye

Ha bende tam bunu merak ediyordum işte abla. Onlar hastaneye gitmedikleri için öğrenmemişler. Gittiği gibi de direk öğrenmiş demek ki öğreniliyor. Bana yardımcı olduğun için gerçekten çok teşekkür ederim
Bak bu konuyu kafaya takarsan adet döngüsü gecikmeye devam eder daha çok stres olursun . Çift rahim vardı da birine baktı birine bakmadı görmedi olayi diye bisey 3 aylık bir bebek için mümkün değil. Yasin gerçekten küçük korkularını anlıyorum burda dalga geçenler salak olanlar çünkü kendi ergen dönemindeki saçmalıkları çabuk unutuyorlar . Çift rahmin olsaydı zaten doktor Çift rahim tanısı da koyardı. 3 aylık bebek dediğin senin ultrasonda görünmemesi için cin falan olması lazım o kadar diyorum .

Sabıka kaydı arşiv araştırması bakılıyor bide tam teşekküllü sağlık raporu isteniyor . O da kulak göz iç hastalıkları beyin psikiyatri falan bu bölümlere gidiyorsun. Kalkıp senin hastane kaydından neden hamilelik testi verdin diyecek bir memurluk yok merak etme. Her yazılana da inanma çift rahim falan filan var ama 3 aylık bebek dediğin 15 rahim içinde olsa yine görünür. Adet görmüşsün 1 kere olsa tamam dicem gecikmeli de olsa her ay görmüşsün. Artık mümkün değil. Stres olduğun için düzenin bozulmuş. Ben 2 ay görmediğim günleri biliyorum korkudan stresten
Merhaba burada cift rahimli olan birisinin tahminin biri tersmis ve bebek bu şekilde gözükmemiş yurt dışında olmus böyle bir şey mümkün mü

Ben merak etmedim valla bu kadar saçma bişeyi shdhdjfj ayrıca bence çok komikti sizin sorunuz kadar komik olmasa da🤣🤣
Size göre saçma değildir. Başkasına göre de saçmadır. Suan sizin bana yaptığınız mantık gibi benim sorum da bana hiç saçma gelmiyor. Benden buyuksunuzdur eminim sizi yanlış birnkelime kullanıp incitmek istemem. Sadece yaşım küçük ve bu konularda tecrübem yok bu yüzden daha tecrübelilerden yardım istedim hepsi bu

Merhaba burada cift rahimli olan birisinin tahminin biri tersmis ve bebek bu şekilde gözükmemiş yurt dışında olmus böyle bir şey mümkün mü
Ya yok be kuzum 3 ay diyorsunuz delirmeyin Allah aşkına. Aslında sizi benim kuaförüm ile konuşturmak lazım onda rahim perdesi var yani çift rahim ama her iki çocuğunu da 7 8 haftalikken kalbini dinledi. Doktor dediğin de saf salak değil senden benden iyi biliyor vücudunu neler olabileceğini. Sen şimdi çift rahımı biliyorsun da doktor bu konuyu bilip tedbir almıyor mu sanıyorsun. Her okuduğunuza inanmayın İnternet çöplük gibidir

Biri ters biri duz muymuş rahminin ? Hiç kan vermemiş mi ? Sonuçta önce kanda tespit ediliyor gebelik

Ya yok be kuzum 3 ay diyorsunuz delirmeyin Allah aşkına. Aslında sizi benim kuaförüm ile konuşturmak lazım onda rahim perdesi var yani çift rahim ama her iki çocuğunu da 7 8 haftalikken kalbini dinledi. Doktor dediğin de saf salak değil senden benden iyi biliyor vücudunu neler olabileceğini. Sen şimdi çift rahımı biliyorsun da doktor bu konuyu bilip tedbir almıyor mu sanıyorsun. Her okuduğunuza inanmayın İnternet çöplük gibidir
Kanda da çıkardı dimi abla illa ki çift rahim de olsa bile.

Salakça bi soru sormuşsun popodan mı hamile kalcaksın hahahahahahaha
Bence her şey insana kuşku uyandırır ama sizin üslubunuz en büyük yanlışlardan biri. Popomdan hamile kaldım demedim ki ? Popomu silerken vajinama bulaşmamıştır peceteden demek istedim.

Kanda da çıkardı dimi abla illa ki çift rahim de olsa bile.
Tabiki çıkardı. Bak sana şöyle söyleyeyim kanda çıkmadı demek yok demek . Doktorun görmediği bir bebeğin yaşaması sence mümkün mü. Doktora gidiyorsun 6 7 haftalik bebeği ultrasonda görmüyorsa kimyasal Veya dış gebelik diyor. Bu dönemde gittiğim bit doktor bana geç döllenme dedi . Evet farkındayım zaten geç olduğunu çünkü döngüm uzun . Ama ben adet günüme 5 gün varken test verdim 30 çıktı. 2 gün sonra 67 çıktı. Bugün adetim 1 gün gecikti 250 çıktı. 0.5 ölçüm yapabilen bir aletin 3 aylık bebeği kanda yanlış ölcmesi mümkün değil. Yasin küçük olduğu için çok korkmussun . Bir iki sene sonra hiç mantıklı gelmeyecek sana bu korkuların. İnan ve yat uyu düşünme bile

Bence her şey insana kuşku uyandırır ama sizin üslubunuz en büyük yanlışlardan biri. Popomdan hamile kaldım demedim ki ? Popomu silerken vajinama bulaşmamıştır peceteden demek istedim.
Evet ihtimal var hayırlı olsun o halde canım

X