Sürtünerek Birşey olur mu?

yesilavakado

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2024
26
1
19
Biz erkek arkadaşımla sevişiyorduk öpüştük falan vajinamı yaladı sonra çıplak bir sevişme oldu ben sürtündüm penisine bakireyim herhangi bir seks konusu falan olmadı boşalmada olmadı daha, penisi ereksiyon halindede değildi sadece bazen elimle okşarken zevk suyu gelmişti sonra zaten adet günümdü aynı günün gecesi adet oldum reglim her zaman ki gibi 6 gün sürdü 1 hafta geçti fakat sabahları uyanınca midem bulanıyor karnımda bi şişkinlik varmış gibi hissediyorum bu konu hakkındada fazla bilgim yok biligisi olanlar yardımcı olabilirler mi?

Maşallah seksle ilgili herşeyi biliyorsunuz ama gebelikle ilgili bilginiz yok

Acın bi okuyun öğenin neymiş ne değilmiş diye

Ve siz asla bakire değilsiniz hemde hiç değilsiniz

Maşallah seksle ilgili herşeyi biliyorsunuz ama gebelikle ilgili bilginiz yok

Acın bi okuyun öğenin neymiş ne değilmiş diye

Ve siz asla bakire değilsiniz hemde hiç değilsiniz
lütfen bu tür konularda biraz bu yönden bakmayın belki bilgili ve tecrübeli olduğunuz için size saçma gelebilir ama insan ister istemez endişe ediyor lütfen olanı ve doğru şeyleri söyleyin

bu bulantı ve karnımda hisettiğim şişkinlik piskolojik mi yani zaten bu olay regl olacağım gün yaşandı ve direk regl oldum regldan sonrada bu şekilde mide bulantısı hisettim
Psikolojik bir bulantı.Yumurtlama gününde bile değilmişsiniz,hamile değilsiniz

lütfen bu tür konularda biraz bu yönden bakmayın belki bilgili ve tecrübeli olduğunuz için size saçma gelebilir ama insan ister istemez endişe ediyor lütfen olanı ve doğru şeyleri söyleyin
Doğruyu dedim
Neresi yanlış soylermisiniz

Sevismisin bilerek gayette tutkulu şehvetli

Demi

Hamile nasıl olunur bilsen bunu sormazsın diyorum ki netten aç oku öğren hatta git tahlil yaptır madem bunu takıntı yaptın

Bakireyim yazmışın bakire değilsin arkadas gerçeğin taaaa kendisi bu

Neresi yanlış

teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…