sürprizzz (Çok acilll)

yasevmin

Guru
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2008
130
1
45
Arkadaşlar eşimin doğum gününe çok az kaldı. Güzel ve şaşırtıcı bir sürpriz yapmak istiyorum ancak henüz birşey bulamadım. Bana fikirleriniz ve tecrübeleriniz doğrultusundfa yardımcı olur musunuz?CADIARZU

canım eğer eşin sigara içiyorsa XXXXXXXXXXXXXX çok güzel hediyeler var mesela ben eşime zippo aldım üstünde eşimin resmi var çok güzel oldu ve eşim bayıldı kullanmasada çok güzel bir hatıra tavsiye ederim sana sevgiyle kal allah mutluluğunuzu bozmasın arkadaşıma.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
nişan yada düğün resminizi yada herhangibir resminizi bi t-shirt üstüne de bastırabilirsin. oda ilginç olur. yani ne hediye alırsan al ama mutlaka ona özel bişi olsun. onun adı onun resmi olan bişi. kişiye özel hediyeler her zaman daha güzel olur

gumus dizisinde bir kere gumus mehmete surpriz etmisdi bayilmisdim.piknik alanina gitmis yemek filan hazir goturmusdu.sandvic metve gibi seyler.mehmete de mektup yollamisdi isine.su adresde u saatte bekliyortum seni diye.musaitsen yap derim.cok farkli birsey

bence o iste ise cok güzel bir yemek hazirla masayi süsle sarap al herseyi hazirla birde pasta yaptirirsin yaninada parfüm al bütün gece beraber gecirin sonrasini bilmem hehe romantik ol yani kisacasi ama basbasa birseyler yap baskalarini toplama basina sana tavsiyem

Bende eşime çıkmaya başladığımızda ilk olarak zippo çakmak almıştım iç kısmınada ikimizin ismini ve tarihi attırmıştım eğer sigara kullanıyorsa hoş olur hemde kalıcı

Malesef biz bayanlara hediye bulmak çok kolay erkeklerede bi okadar zor ayakkabı cüzdan kıyafet vs vs kalıcı olanlar ise kol düğmesi çakmak en azından aklıma gelenler bunlar

Eşinle beraber mutlu seneler hatta ömürler:enbuyukkk:

evet ya bayana kolay hedıye almak erkege ise inanılmaz zor. Teşekkür ederim fikirleriniz için. Her birini tek tek düşünüyorum valla...

X