Göz Makyajı sürme kullananlar tavsiye edenler buyrun!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

persiangirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
1.396
107
kızlar sürme kullananlar memnunmusunuz nelere dikkat etmeliyiz alırken ve hangi markaları tercih edersiniz?opuyorumnanaktan

canım merhaba,
ben yaklaşık 6 aydır sürme kullanıyorum ve çok memnunum...
benim sürme maceram, göz kalemlerinden alerji olmamla başladı, sürekli gözlerim yaşarıp akıyordu mazallah kör olacağımı sandım bir ara:bbo:
sonra, HASHMI marka toz sürmeyle başladım,bayağı bi süre dayandı o hem alerjime de iyi geldi..şimdilerde de Sheida markasının ürünlerini kulanıyorum mor ve siyah parıltılı renklerde sürmelerim var; yalnız mor olanından pek memnun kalmadım açıkçası:sm_confused:
sürmeye ilk başladığımda gözümü çıkrtacam diye korkuyodum malum gözlerin kapalı oluyo çekerken:roflol: ama pratik yapa yapa alışırsın merak etmea.s.

malum gözlerin kapalı oluyo çekerken ama pratik yapa yapa alışırsın merak etme demissin canım nasıl gözü kapalı cekiliyo ya ben bildiğin kalem gibi çekiyorum yanlışmı yapırum acaba

ben 2 yıldır kullanıyorum toz olanından çok memnunum benimki irandan gelme markası yok yani gözede çok faydalı deniyo zaten ...bende kalem gibi sürüyorum içine üst içe bide bide rimel ohh süper gözler ...

Bende kalem gibi çekiyorum fisfisfis Hediye gelmişti bana markası yazmıyor üzerinde malesef. Marka konusunda yardımcı olursanız sevinirim, az kaldı çünkü :çok üzgünüm:

kızlar gurbaa nın yazılarında aynalı kajal sürme kullndığını okumuştum istanbulu alt üst ettim bitek bunu aldım fena diil akmıyo

Eklentiler

• $Kajal%20BH%20Genius%20Retractable.jpg
    $Kajal%20BH%20Genius%20Retractable.jpg
    12,1 KB · Görüntüleme: 258
canım kajalın aynalısını 3,5 tl ye aldım resimdekine benziyor ama o degil.kullandım ama beceremedğimdenmi bilmiyorum çok açık rengi böyle simsiyah olsun akmasın istiyorum.gerçi kalıcı ve çok akmıyor ama genede tavsiyeniz varsa dinlerim.ben hac malzemeleri satan bi yerden almıstım bu arada

canım kajalın aynalısını 3,5 tl ye aldım resimdekine benziyor ama o degil.kullandım ama beceremedğimdenmi bilmiyorum çok açık rengi böyle simsiyah olsun akmasın istiyorum.gerçi kalıcı ve çok akmıyor ama genede tavsiyeniz varsa dinlerim.ben hac malzemeleri satan bi yerden almıstım bu arada

canım nerdeyse 10 tane hac malzemesi satan yere baktım ama bitek bunu bulabildim
bitaneside toptan satııyoruz dedi 24 TL miş :dilcikar:
ben 2 TL aldım

bende yaklaşık 3 yıldır hac malzemeleri satan bir yerden almıştım.gayet memnunum.herkez gözlerimi çok değiştirdiğini söylüyor

kızlaaaaaaar hac malzemesi satan bi kaç yer söyliyiverin yahu.benim oturduğum semtte yok öle yerler.bulamıyorum:KK43:

X