Sürekli silik çift çizgi çıkıyor yardım eder misiniz?

dml_012

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
60
111
33

Merhaba arkadaşlar. Adetim 5 gün gecikti. Göğüs uçlarım çok acıyor ve geciktigi ilk günden beri 5-6 tane test yaptım hepsi böyle silik çıktı. Sabah ilk idrarla yaptıklarımda daha belirgin bir silik çizgi çıkıyor ama akşam yaptığım testte dahada silik görünüyor. Bu fotoğraf bu sabah ilk idrarla yaptığım test. Neden böyle birsey oluyor? Bir fikri olan var mı? Sizce hamilemiyim yoksa bu yalancı hamilelik falan mı?

Kan verseniz iki gunde bir oyle takip etseniz zaten 5 gun gecikmis daha iyi degil mi?

Kan verseniz iki gunde bir oyle takip etseniz zaten 5 gun gecikmis daha iyi degil mi?
hemen gecikir gecikmez gitmek istemedim açıkçası daha ilk denememiz 4 aydır ilk defa tuttu gibi. daha önce denememiştik. insan hemen ümitlenmek istemiyor, birde çalıştığım için de beklemek istedim boşuna izin almamak için. önce sizlere sorayım dedim, bir sürü tecrübeli arkadaş var burada. bilemedim

Burda da herkes tahmin yurutebilir en fazla malesef gercek bir cevap alamazsiniz. Kacinci denemeniz oldugu fark etmez her seyin yolunda oldugunu bilmek daha iyi her hangi bir tersliktede erken mudahale sansiniz olur. Bence en yakin zamanda kan verin ve bir muayene olun. Test pozitifse pozitiftir bir hamilelik basladigini gosterir onemli olan saglikli oldugunu ogrenmek. Hayirli olsun.

Hamilesiniz büyük olasılık ama sağlıklı olup olmadığını kan vererek öğrenebilirsiniz

gebelik testi olmaya geldim desem yapmazlar mı? bende bu akşam acile gitmeyi düşünüyordum artık ama yaparlar mı diye tereddütteydim
Devleti bilmiyorum ama özel yapar her saat. Hayırlı olsun hamilesiniz bence de. İnşallah sağlıkla gelir

İş çıkışı özel bir hastanede verebilirsiniz. Böyle acabalarla olmaz. Varsa kanda çıkacaktır. 4 ay ne ki ümitsizliğe kapılmayın zaten gecikme olmuş daha neyi bekleyeceksiniz, korkacak birşey yok. Herşey gönlünüzce olsun inşaAllah.

İnşallah Allah hepimizin gönlüne göre versin. Defalarca silik görünce insan korkuyor olmadı diye, boşa ümitlenmek istemiyorBu akşam yapacağım artık bu kan testi işini

Merhaba gittiniz mi test vermeye bebiş var mııı
Bugün gidebildim sonunda, çok şükür güzel haberi aldık test pozitif bhcg 523 çıktı henüz bebeğiyada keseyi göremedik ama takip edicez inşallah tutunur bebiş bir sıkıntı yaşamayız bebeği besleyen yapılar oluşmuş dedi doktor ama kese henüz çok küçük olduğu için net olmayabilirmiş. müthiş bir duyguymuş Allah isteyen herkese hayırla nasip etsin inşallah teşekkür ederim sorduğunuz için vallahi kimseye daha söyleyemedik burda paylaşmak insanı mutlu ediyor

Ben de burda okuyunca mutlu oluyorum ve umut doluyorum, yavrunuz hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallahhh

Büyük bi ihtimal pozitiftir tahlil yaptır

Adetinizin kaçıncı gününde kan testi verdiniz bende aynı durumu yaşadım 6. Gününde vermiştim 38 çıktı bidaha vericem yükselirmi yükselmezmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…