Sürekli geçmeyen idrar yolu enfeksiyonu, idrarda yanma

Bende çok sık olurdum. Ama evlendikten sonra çok ağır olmaya başladı. Çok su içerim. En son herhalde sistit oldum diye hastaneye gittim böbrek taşı çıktı. O tetikleyebilir dediler
Bende de safra taşı çıktı iki ay önce ameliyat oldum
aynen kesinlikle beni anlatmışsınız ne kadar caresiz bir durum cidden surekli tuvalettesin damla damla gelen idrar ne kadar sıkıntılı tuvalette oturup ağladığım kalkamadigim gunler o kadar cok oluyor ki

aynen kesinlikle beni anlatmışsınız ne kadar caresiz bir durum cidden surekli tuvalettesin damla damla gelen idrar ne kadar sıkıntılı tuvalette oturup ağladığım kalkamadigim gunler o kadar cok oluyor ki
Ben artık idrar yolundan değil de vajinal mantardan olduğunu düşünüyorum. O yüzden flora düzenleyici ve antifungual dezenfektan aldım. Birde turna yemişli c vitaminine başladım. Inşallah ise yarar.

Mantardan kurtulamıyorum bende . Vajinal mantar idrar yoluna geçiyor vajinadan. Bununla ilgisi önerisi olan var mı ?

Bende çok sık olurdum. Ama evlendikten sonra çok ağır olmaya başladı. Çok su içerim. En son herhalde sistit oldum diye hastaneye gittim böbrek taşı çıktı. O tetikleyebilir dediler
Canım kesinlikle antibiyotik kullanma!!!! Floranı bozarsan geçmeyen vajinal mantara yakalanırsın.Piyeloptly diye bir ilaç var içerisinde antibiyotik yok sistit için kullanılıyor.Benim doktorum vermişti.Şiddetle tavsiye ederim.Antibiyotik içermediği için zararı da yok.Sürekli bunu yaşıyorsan alkol,şeker ve unu bir süre hayatından çıkar.Vucudunu alkali seviyeye getir.Bol sebze,protein ve sağlıklı yağlarla beslen.Vucudun asitik oranı arttığında bu sistit oluyor.Beslenme ile çok alakalı bir durum.

Aaa.
Ben ne zaman antibiyotik içsem mantar oluyorum bundan demek.
Haklısınız beslenme alışkanlıklarımı düzenlemem gerekli.

Hacamatla kurtuldum bi sürü antibiyotik verdiler yaban mersini bol su ve hacamat ile kurtuldum

Hacamatla kurtuldum bi sürü antibiyotik verdiler yaban mersini bol su ve hacamat ile kurtuldum
Hacamat hangi bölgeye yapıldı lütfen yardım edin solgar Crambbery kullanmaya başladım biraz iyi geldi ama tamamen geçmiyor sırtım yanlarıma da attı sanırım hep ağrıyor

Hacamat hangi bölgeye yapıldı lütfen yardım edin solgar Crambbery kullanmaya başladım biraz iyi geldi ama tamamen geçmiyor sırtım yanlarıma da attı sanırım hep ağrıyor
Valla bir cok yerime attırdım hangisi idrar yolu icindi bilmiyorum siz hacamwtciya soyleyerseniz o atar zaten

Merhaba bende 3 yıldır evliyim benimde geçmeyen idrar yolu enfinfeksiyonum var gitmedik hastane doktor bırakmadım özeli devleti icmedik çay ilaç kalmadı tam geçiyor diyorum yine tekrarlıyor yaşam kalitemi düşürdü. Son olarak bir yakinimin tavsiyesi ile altın otu diye bir bitki kullanıyorum sabah akşam sıcak suya bir tutam bitki çayı gibi demeleyip içiyorum. Çok faydasını gördüm ağrılarım gidiyor fakat çözüm değil tekrarlıyor. Şuanda bile hala devam ediyor. Siz bir çözüm buldunuz mu acaba? Çok geçmiş olsun.

Merhaba, akşamdan tuttuğunuz idrarınızla özel bir laboratuvarda cinsel yolla bulaşan bakterilere baktırmanızı öneririm. Multiplex pcr adıyla geçiyor. Biraz tuzlu ama en azından bu bakterilerden kaynaklanıp kaynaklanmadığını öğrenir ona göre tedavi olursunuz.

Ben de yoğun antibiyotik kullandım geçmedi. Karnabahar kürü hafifletti ama kalıcı olmadı. Daha sonra zerdeçalı sıcak suda bekletip gece yatmadan bir bardak içtim iyi geldi. Fakat sistitten kesin kurtulmak istiyorsanız klozet kullanmayı bırakıp alaturka wcye geçin, her tuvaletinizi yaptığınızda bol su ile yıkayıp kurulayın. Gece yatmadan önce en az iki bardak su içip uyuyun sabah erken kalkmaya çalışın asla çişinizi (gece dahil) 7-8 saatten fazla tutmayın. Bu rutini iki ay devam ettirin. Geçmiş olsun ben bu şekilde kurtuldum.

Aynısını yaşıyorum alt tarafımda hep bi yanma geçmiyor ben anlamiyorum nolur geçsin fitil antibiyotik antiseptik kullandım geçmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…