Sürekli geçmeyen idrar yolu enfeksiyonu, idrarda yanma

papel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
10
2
29
Arkadaşlar yaklaşık 4 yıldır evliyim ve evlendiğim günden beri tekrarlayan idrar yanmalarım kabusum oldu. Yaz kış fark etmeden sürekli bu problemi yaşıyorum! Öylesine zor bir durumda oluyorum ki, her seferinde acillik oluyorum ve kutu kutu antibiyotik içmeme ragmen geçmiyor!!
Doktora gittiğimde enfeksiyon kaptığımı antibiyotik tedavisi olması gerektiğini ve BOL BOL SU içmem gerektiğini söyleyip yolluyor! Arkadaşlar zaten bol su içen biriyim cogu seyede dikkat ediyorum Lütfen başınızdan geçtiyse ve atlattığınız bir yöntem varsa söyleyin ömür boyu böyle olmktan cok korkuyorummm. Bir tane kızım onunlada bu şekilde ilgilenemiyorum. Evden çıkamıyorum korkuyorum yanmam olacak acillik olacağım diye lutfen yardim edin nolur

Benimde idrarımda yanma oluyodu bol su içtim geçti onun dışında enfeksiyon için iç çamaşırınızı ütüleyip giyinin ve pamuklu olsun. Benim bu şekilde geçmişti

Aslan pençesi düzenli için 15 gün içinizde ne var ne yok tertemiz yapar sizi . Yanlız gebelik filan varsa içmeyin

Benimde idrarımda yanma oluyodu bol su içtim geçti onun dışında enfeksiyon için iç çamaşırınızı ütüleyip giyinin ve pamuklu olsun. Benim bu şekilde geçmişti
Bol su içmekten Ve antibiyotik icmekten artık cidden fayda görmüyorum. Ramazan ayında bile oruç tutamıyorum maalesef 2 saat su icmesem acillik oluyorum

Sizin kadar şiddetli yaşamadım ama genelde soğuktan az su içmekten kaynaklı olarak idrar rengimden anlardım . O sürelerde kullanırdım ve cidden çok güzel bi bitki çayıdır ciddi anlamda söktürür . Hatta adet gecikmelerimde filan içerdim ve söktürürdü rahatlatırdı gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz çok şifalıdır

Hatta netten araştırın iltihaba filan çok iyi geldiği yazar .
Ben doğal bi şekilde yetiştiği yerden kendim toplayarak tüketirim elimdede mevcuttur siz aktarlara sorabilirsiniz faydasını göreceğinize Emin’im

Bol su içmekten Ve antibiyotik icmekten artık cidden fayda görmüyorum. Ramazan ayında bile oruç tutamıyorum maalesef 2 saat su icmesem acillik oluyorum
Teşekkür ederim insallah bende faydasını görürüm.. Öyle ki Arkadaşa yazdığım gibi Ramazan Ayinda bile oruç tutmak ölüm oluyor ne yazikki tutamıyorum kabus gibi

Canım bende de kanamalı idrar olmuştu en son iltihaptan. Ben 2 aydır cranberry yani turna yemişi vitamini kullanıyorum eczaneden aldım ve faydasını gördüm bol su günde 1 tane ya da 2 tane kronik sistite birebir eczacım ve doktorum da önerdi istersen sende bir danış

Teşekkür ederim insallah bende faydasını görürüm.. Öyle ki Arkadaşa yazdığım gibi Ramazan Ayinda bile oruç tutmak ölüm oluyor ne yazikki tutamıyorum kabus gibi
Yani doğal yöntemlere başvurun her zaman etkili olur fazla ilaç yüklemesi yapmamanızı Öneririm ben bi süre sonra vücutta artık alışır ve tepki vermeyebilir

Antibiyotik enfeksiyonu daha çok tetikliyor evlendigimden beridir hiç enfeksiyon felan yaşamamıştım bi ara doktorum antibiyotik verdi ondan bi kaç gün sonra mantar enfeksiyonu yaşadım

İnsallah
Aynen bende aslnda civanperçemi alıp için diyecektim tüm kadın hastalıklarına iyi geliyor benim aktardan aldığımın içinde aslan pençesi ve hayıt tohumu ve bi kaç bitki karışık olarak var
teşekkürler deneyecegim

Antibiyotik enfeksiyonu daha çok tetikliyor evlendigimden beridir hiç enfeksiyon felan yaşamamıştım bi ara doktorum antibiyotik verdi ondan bi kaç gün sonra mantar enfeksiyonu yaşadım
Yaa ciddi mi bana sürekli antibiyotik veriyor ve 4 yildir surekli ama surekli tekrarlıyor

Evet. Benimde araştırmalarimda cok karşıma cikiyor. İcmeye devam ediyormusunuz yoksa bir kutu ictiginiz size fayda etti mi kesti mi tamamen

Bende çok sık olurdum. Ama evlendikten sonra çok ağır olmaya başladı. Çok su içerim. En son herhalde sistit oldum diye hastaneye gittim böbrek taşı çıktı. O tetikleyebilir dediler

Evet. Benimde araştırmalarimda cok karşıma cikiyor. İcmeye devam ediyormusunuz yoksa bir kutu ictiginiz size fayda etti mi kesti mi tamamen
Sürekli kullanmak gerekiyor evet içmeyw devam ediyorum hergün bir tane yeterli geliyor bana eczacım eğer yogun bi enfeksiyon hissettigimde günde 3 taneye kadar içebileceğimi söyledi. Birde bi uyarı vereyim ben karışık bir vitamin kullanıyordum ikisi beraber bende döküntü yaptı şu an sadece turna yemişini kullanıyorum bilginiz olsun başka vitaminlerle karıştı mı ağır gelebiliyor ama çok faydasını gördüm inanın..

Antibiyotikler çok işe yaramıyor maalesef bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir fakat siz kullanmayı bırakın bitkisel çaylar tüketin. Herkesin yapısı farklıdır kime su iyi gelirken kimisine de iyi gelmeyebilir. O yüzden sadece elinizden geldiğince bitkisel kürler keşfedin ve için.

Benim yanmam, acım, ağrım yoktu sık sık idrara çıkıyordum bol su içerek geçti. Yanmayı da yaşamıştım çok iyi bilirim. Karnıbahar suyunuda kaynatıp içmiştim iyi geldi.

Evlendigimden beri bende aynı şeyi yaşıyorum malesef. Artık sinirim bozuluyor. Yanma gibi tuhaf bir his. Doktora gidiyorum antibiyotik verip yolluyor ama malesef geçmiyor. 2 gün eh iste idare eder ise 5 gün yanma var. Tuvalete gitmeye korkar oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…