Sürekli bitirelim diyen, ayrı ev kurmayan eşim, siz olsaniz ne yapardiniz ?

Ya sen hakkikatten normal bi insan degilsin ya, hani insan der ki insan sevdiğinin kaybina alışıyor vs eyvallahya katil olmaya alismakla orneklemek nedir.
Ne alakası var.örnek bu.uç bir örnek olması gerekiyordu.sevdiğinin ölümüne herkes alışıyor.ki senin aktif rol aldığın bir durum değil.yani aynı şey değil.

Bana da eşiniz sizi aldatıyor gibi geldi.
Adam aile olamamış eve gelmiyor sohbet yok bosancam diyor.kaynana senden başka herkes ölür demiş.
Siz kanıt toplayın adamın ve annesinin yedekte tuttuğu biri var

Cok kararli güçlü olmaya çalışan bir daha asla kendini ezdirmeyecek cevaplarınız var. Ama niyeyse adam ilk aradığında kosa kosa godecekmissiniz hissi uyandı.
Allah korusun =) dileğim hayatıma çocuğumla devam etmek
Ya sen hakkikatten normal bi insan degilsin ya, hani insan der ki insan sevdiğinin kaybina alışıyor vs eyvallahya katil olmaya alismakla orneklemek nedir.

Yani anne babasının olduğu ev nereye gitsin? Gitmesi gereken bendim ve gittim. Kendi ayrı evimiz olsaydı onu gönderirdim
Amin

Kız senin yorumlarına bakınca çok aklı başında ve diri bir kadın canlandı gözümde. Niye çektin bu sünepeyi 10 sene çok mu aşık oldun?

Ozaman tebrık ederım ve hayatınızda mutluluklar dilerim
Cevrenızı degıstırebılırsınız,kurs ,spor degısık ortamlara gırıp arkadas edının
Bol bol şükredin

Adamın sizi gram sevmediği 10 yıldır belliymiş zaten, bu kadar defosuna rağmen yanında durmuş tek kadın olduğunuz için eninde sonunda elinize kalıyor sadece. Sizin muhabbetiniz sarmadığı için değil sevmediği için sizin yanınızda gerim gerim geriliyor. Sorumluluklarını hatırlatıyorsunuz ona, haklı da olsa taleplerle geliyorsunuz, gül gibi rahatına tehditsiniz, sevmiyor yüzünüze bakası yok ama arada işe yarıyorsunuz, bi de ailesini çekiyorsunuz ondan bu zamana kadar sürmüş zaten. Döner dolaşır yine gelir ama aynı şartlarla, bu adam size ne ev açar ne vakit geçirir ne muhabbet eder sizinle, göreviniz belli, başınızın üstünde bir çatı, karnınızın doyması sırtınızın giymesi karşılığı yemeğini yapıp, donunu yıkayıp, anasını babasını eğleyip, arta kalan vakitte köşenize çekilip çocuğunu büyütmeniz. Arada canı isterse sevişir döner dötünü yatar. Onu bile siz istiyor musunuz sormaz. Bu yani, bu hayata okeyseniz çağırınca gidiverin, yormayın adamı bi de oralara kadar.

Kız senin yorumlarına bakınca çok aklı başında ve diri bir kadın canlandı gözümde. Niye çektin bu sünepeyi 10 sene çok mu aşık oldun?
Evet küçük yaştan beri beraberiz ve ilk aşkımdı.
Ozaman tebrık ederım ve hayatınızda mutluluklar dilerim
Cevrenızı degıstırebılırsınız,kurs ,spor degısık ortamlara gırıp arkadas edının
Bol bol şükredin
Yarın işe başlıyorum, salı günü arkadaşımla zumbaya yaziliyoruz. Bir şekilde çabalıyorum
Evet sevmiyor farkındayım. Arada canı isterse dediniz ya hergun istiyor. Cinsel anlamda bana karşı bir soğukluğu yok. Bende beni kullandigini düşünüyorum..

Nedense geri döneceginizi düsünüyorum..

Konuyu açan kişi ile bu yorumu yazan aynı kişi mi diye düşünmedim değil. Madem bunları düşünebiliyorsunuz ne diye 10 sene bu adamı ve annesini çektiniz?

bana diyor ki sen 50 kere de evlensen 50 kere bosanirsin kadın erkek eşittir diye feminist dusuncelerimle evli kalamazmisim kadın erkekten geri olmalıymış

Eşiniz gibi adamların tamamı içte içe feminist hayranı. Onlara ulaşmak eşiniz gibiler için hayal olduğundan ancak böyle uzaktan sallamaktan başka bir şey yapmıyorlar.

Kapında da yatta ayrı evde açsa bu adamla ömür geçmez . Ne sanıyor kendini acaba çapsız . Orada o muameleyi çekeceğine sen de onun gibi kendi ananın dizinin dibinde oturursun. Elalemin ana babasına hizmet edeceğine kendi ana babana et.

Olacakları sıralıyorum gelir güncelleme yaparsınız;
1) Kv bir süre sonra bakacak donlarını yıkayan, hizmetlerini yapan kişi gitti iş başa düştü başlayacak oğlum yuvadır oğlum carttır curttur karını getir demeye
2) kayınpeder gidersen gelemezsin lafı klasik blöftür o da hizmet istediği için tepkisiz görünecek Kv size baban da seni bekliyor gel diyecek
3) Eş kişisi yalandan iki ağız yapacak aileyiz şu bu düzen müzen klasik konusmalar
4) Eve dönüş ve kapanış

Adam kendini kaf dağında görüyor
Seni istemesem burada olmazdın
Gece ilgileniyorum bu sana yeter falan

Onun artıklarıyla mı yetineceksin iyi yapmışsın ama lütfen dönme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…