Süpriz Sakarya buluşması!!!!

calikusumuz

Aklım egede kaldı......
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2007
3.336
8
49
Biz Sakaryalılar bugün yine buluştuk ve çok eğlenceli bir gün geçirdik.delikafadulden
Gelemeyen arkadaşlarımızın bol bol kulaklarını çınlattık.
Aslında birden karar vermiştik ama belki çok önceden söylesek bu kadar kişiyi toplayamazdık.hihoyyyt
Yüzümüzden kahkahanın eksik olmadığı bu güzel günden geriye kalan resimlerimiz.
Haydi şimdi onları paylaşalım...

Topiğimizin şirin eltileri Roşum ve Kısmetsiz kedi

Şimdi hepimiz biraradayız
Soldan en başta Myhope biricik hamile arkadaşımız, Çalıkuşu,Roşum, Yeşilgözlü, Gümüş boncuk, Kısmetsiz kedi, oturanlar Nilly ve Beyaz toprak

Son düzenleme:
sakaryalılar hepiniz çok tatlısınız. çalıkuşu seni de gördüğüme çok sevindim. saçının rengi,çok güzel olmuş... ,hepinize antalyadan, bol bol selam yolluyorum..a.s.

evt hanımlar,,,,yine çok güzel bir buluşma oldu.,,çalıkuşum bizden uzaksın ama önce sen girmişsin ,,konuyuda açmışsın elerine sağlık ,,,..mamalarıda çekmiştiki,,,,,..öteki resimleri bekliyoruz bakalım..,,

Bu arada Roşum pisisciğim nerlerdesiniz? Bakın ben ne kadar yol geldim,
resimleri eklemeye başladım, hala yoksunuz.
:nazar:
Myhope ve annesi ( teyzecim inşallah sıkılmadın yanımızda):1hug:

Beyaz toprak ve nilly
Kısmetsiz kedi

Son düzenleme:
Gümüşboncuk ve sevgili evsahibemiz roşum, yandan gördüğümüz beyaztoprak ne dediysek düşmedi telefonu elinden.CADIARZU

Son düzenleme:
ne o arkadaşım bekleyememiş açmışsın topiği.....
evet sevgili arkadaşlar sakaryalılar bugün süpriz bişekilde buluştu...

myhope,çalıkuşu,roşum(ev sahibimiz),yeşilgözlü ablam,gümüş boncuk,ben namı değer kısmetsiz kedi,öndeki iki arkadaşımız beyaz toprak ve nily....

sevgili nily yoga yapmaya karar verdi:lepi:

Son düzenleme:
Yok be kızım ne aşkıCADIARZU

Myhope ve Roşum

Gümüşboncuğumuz kursta yaptığı çizimleri yeşilgözlüye gösteriyor. Laf aramızda çok yeteneklisin arkadaşım çok beğendim çizimleri...a.s.

Son düzenleme:
Bugün tüm güleryüzü ve sıcaklığıyla evini açan, emek verip güzel hazırlıklar yapan evsahibimiz
Roşuma çok teşekkür ederim. Sevgili eltisi kısmetsiz kedi de çok koşturdu, ona da ayrıca
teşekkürler. İyiki tanımışım sizleri.:1hug:
Sevgili yeşilgözlü ablacığım; şen kahkalarınla, hoşsohbetinle günümüze renk kattın.a.s
Beyazım seni bu kadar aradn sonra gördüğüme çok sevindim. Gözlüksüz halin çok hoş olmuş.:1shok:
Myhopeciğim sevgili temmuz annemiz; anneciğinle geldin, sağol. Yiğenimize ve kendine iyi bak.:emir_bebek:
Gümüşboncuk ve nilly sonradan iştirak ettiniz ama bizleri çok mutlu ettiniz.hihoyyyt
Gelemeyen arkadaşlar; inanın hepinizin kulağını çınlattık. İnşallah bir hafta sonu buluşması
yapar bugünün acısını çıkartırız hepberaber.
Selamlar....
:teytey:

Son düzenleme:
arkadaşlar çok güzel çok sıcak bir buluşma olmuş rabbim bir ömür boyu dostluğunuzu sürdürsün inşallah

nily ve beyazım..

myhope(ve gelecek oğluşumuzla beraber) bennnnn,beyaztoprak,ve evsahibimiz roşummmmmmm

dışarıda hava soğuk ama ortam okadar sıcakki...güzeller muhabbeti koyulamış......

Son düzenleme:
sürpriz bahane buluşmanız şahane olmuş çok güzel vakit geçirmişsiniz belli maşallah diyorum silere allah bozmasın muhabbetinizi:nazar::nazar:a.s.a.s.a.s.

yağmur çamur demeden uzaklardan gelen arkadaşımız çalıkuşu......:eek:

iişşte çay saati..
aslında kk pastamızın da resmi vardı ama pcye atmayı becerememişiz en kısa zamanda eklicez..

çalıkuşum bugün diyet güme gitti.olsun, lahana suyuna ekmekle devam..

Son düzenleme:
muhabbet güzel,mamalar güüzel olunca tadından yenmez bi gün oldu....

kısmetsiz kedi oldu ciğerci kedisi.cokacimcoookdelikafadulden:roflol::roflol:

Son düzenleme:
çalıkuşum ve kısmetsiz kedicik iş başında.....kaydirigubbakcemile2

aslında roşumla çalıkuşu resim çektircekti ama bende araya kaynak yaptımhihoyyyt

çalıkuşum gülen yüzün solmasın.

Son düzenleme:
ece035.jpg

işte kadınlar kulübü pastası(kısmetsiz kedi de olabilüüüücokacimcoookdelikafadulden)

ece034.jpg

ece037.jpg
cokacimcoook

ece019.jpg

mu mamalarla diyet miyet hak getire......delikafaduldendelikafadulden..

kızlar çok harika güzel bir gündü uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim iyiki varsınız, yaa sizleri tanıdığıma ne kadar memnunum anlatamam:1hug:roşum canım benim misafirperverliğin için çok çok tşk ederim herşey çok güzeldi hayatım kısmetsizim sanada ayriyetten tşk ederim canım sende yarı yarı evsahibesi sayılırdın ve bizleri cidden çok güzel ağırladınız bunlar sizea.s.a.s.

evet akideşler bende buradan öncelikle bizlere süpriz yapan arkadaşımız roşuma çok teşekkür ederim gerçektende süpriz oldu çok sevindim herzamanki buluşmada fazla kalamıyordum budefa sohbet güzeldi haydeçimde olsaydı dahada güzel olurdu kısmet başka zaman inşallah herkese ayrı ayrı teşekkür ederim çalı kuşu ve kısmetsizede ellerine sağlık

X