Şüpheli kadın

Pztsi günü okadın yine gelmiş arkadaşlar öğle saatlerinde ve akşam saat 20:00 civarlarında falan hala bizim oralarda dolaşıyormuş.Hatta öğleyin yan komşumuzun bahçesinden çıkmış,komşumuz ne işin var senin bizim bahçemizde,burada kedini falan arama yok burada senin kedin diye azarlamış kadını.
Akşam 20:00 sularında ise hava kararmıştı,ve kadın hala bizim oralarda geziyormuş.Girdim içeri hemen jandarmayı aradım,10 dk içerisinde geldiler ve karşımızdaki piknik alanında kadını aradılar,uzaktan görebildiğimz kadarıyla,ama buldularmı,ne oldu bilmiyorum,bir ara gideceğim oraya çalışanlara soracağım ne olduğunu.

Allahım ya Rabbim!
neler okuyor neler duyuyoruz!Televizyonlar bangır bangır bağırıyor dikkatli olmamız konusunda...
bizi biz korumazsak kim korur Allah aşkına!
canım inan şok oldum okuduklarıma..
lütfen biraz daha dikkatli ol!
çalışanlara sor bakalım ne olduğunu ve bizide haberdar et lütfen!
çok kötü şeyler olabilirdi evinde arkadaşların evinde olsa bile çıkarır bütün ortama bir sprey sıkar evini soyar ne bileyim daha kötü şeylerde yapabilirdi
Verilmiş sadakan varmış...
nolur artık daha dikkatli davran...
ve nolursa olsun çevrene karşı gardını al!
ben evleneli 1 yıl oldu kayıvalidemin 20 yıllık komşuları olan 5 kişiden başka tanıdığım yoktur mahallemde...
onlarlada selamdan öte gitmez muhataplığım!
karşı komşum yetiyor sağolsun benimde eşim vardiyalı çalışıyor çoğu zaman yalnız oluyorum evde...
komşum sağolsun ne olursa olsun ters bir durumda ya duvara vur;yada telefonumdan çağrı atmen yeterli diyor....
çok zaman zil çalar dilenci,satıcı vs gelir megafondan cevap veririm yada balkondan bakar açmam kapıyı...
gündüzleri bile kapımın emniyet kilidi kapalıdır...
öyle alışkanlık olmuşki bir gün annemler geldi oturduk geçireceğim annem niye kitliyosunki biz burdayken dedi düşün yani her daim kapı kilitli:)
geçenlerde balkondayım bi adam seslendi...
"pardon ben 2. katta oturanların oğluyum elektrikler kesik otomatik açmıyor inip bana kapıyı açarmışınız dedi..."
baktım sert bir şekilde" kim olduğunuzu bilmiyorum onun için size kapıyı açamam" dedim ve içeri girdim!
meğer gerçekten apartman sakiniymiş ama banane!
taaa en üst kattan inip sana kapıyımı açacam!
eşim çok taktir etti bu hareketimi!
beni ben korumalıyım önce....
onun için lütfen biraz daha dikkat arkadaşlar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…