Şüpheli kadın

çok dikkatli ol aman insanlar nankör...
gelirsede eşim evde senelik izinde falan de içeri alma..

arkadaşım tanımadığın bir insana niye cebini veriyorsun ki.bir de eve almışsın.bunun yumuşak olmakla ilgisi yok.hiç tanımadığın bir insana yumuşak davranmak eve almak gibi bir mecburiyetin yok.eve alma bir daha ve muhabbet etme.bence o kadının davranış biçimi normal değil.kesinlikle uzak dur.bu devir insanlara bu kadar güvenilecek bi devir değil.imkanın varsa teli değiştir.tedbirli olmak her zaman iyidir.

Bence bir daha arar ya da gelirse direkt kestirip at, gerekirse ağır konuş, gerekirse kov bile.
Ona açıklama yapmak durumunda değilsin. Seni iyi niyetli görüp yanaşmış, kimbilir amacı ne.
Bundan sonra da iyi niyetsiz görsün varsın hiç önemli değil, sen kendi güvenliğini düşün, nihayetinde hayatında yer kaplayan biri değil, sil gitsin.
Zaten tarifine göre tam bi kaç devreyi yakmış, biraz ruh hastası tiplere benziyor.
Hiiiç düşünme bile arkadaşım, yok kadın kırılır mı, ayıp olur mu diye, ne olursa olsun.
Sen mi düşüneceksin.

ay arkadaşım sen nettin böle ya kadının bide çamaşır ipi falan varyani allah korusun hem nediye elaleme tel nonuverir onu eve davet edersin çok dikkatli olve kadına bidaha geldiğinde yüz verme insanlara güven olmaz aklından bunu sakın çıkarma canım ya ay kocana falanda söyledinmi birisine söyle yani bilsinler

Sağolsunlar,komşularım uyardu beni ve birdaha gelirse kocam evde de dediler,sen safsın seni çabuk kandırır,gerekirse bizi çağır yada bize gel yalnız kalma evde dediler,kocamada söledim.Komşulardan bir amca ondan zaten acayip uyuz olmuş,bir daha gelirse polisi arayıp çağıracam o sepetinede bakacam dedi.
Gelişmelerden size haber ederim.

ay sizdeki de iyi cesaret doğrusu nasıl alıyorsunuz tanımadıgınız birini evinize şaştım doğrusu ben olsam değil numaramı vermek evıme almak konusmazdım bile dünyanın binbir türlü hali var ya sizi spey..vbb..bayıltsa evinizi soysa allah korusun organ mafyası cirit atıyo ortalıkta allah göstermessin ama dost acı söyler bu devirde kimsye güvenmeyin hergün orda burda okuyoruz babalar bıle cok afedersiniz öz kızlarına tecavüz ediyor haddimi aştıysam kusura bakmayın ama çok şaştım allah hepimizi kötülüklerden korusun

gönülçelen arkadaşım yazdıklarında çok etkilendim senağlama
sağol bilgiler için.
çok üzüldüm ve çok korktum.
aklıma hemen sevdiklerimiz geliyor.
msnimde herkeze yolladım yazını.
bende YAŞANMIŞ BİR OLAY eklemek istiyorum

Olay İzmir de geçmiş okuduğuma göre,aynen aktarıyorum:

Kadın ve çocukları alışverişten çıkmış sonra kadının aklına alması gereken bişey daha gelmiş ve çocuğuna burda dur hemen geliyorum demiş..
parfüm reyonunda bi adam hanfendi şu parfümü bir koklayabilir misiniz karıma alacağım da sizin de fikrinizi alayım demiş (iyi giyimli bi adam)
kadın parfümü koklayınca bayılmış
adam da karım bayıldı biraz temiz hava alırsa geçer diye dışarı çıkarıp kaçırmış :1no2:

....nasıl yaşayacağız böyle bir dünyada bilmiyorum.dışarı bile çıkasım gelmiyor.

Canım arkadaşlar haklı ancak buraya eklenen yaşandığı iddia edilen hikayelerin hepsi şehir efsanesi bunu da unutma ve paronaya yapma. Öncelikle sakin ol,korkma. Kadın tekrar gelirse yüz verme,tel açarsa cevap verme ya da hep bir bahanen olsun,görüşme talebini karşılıksız bırak. Aramakta ya da görüşmekte ısrarcı davranırsa bağlı olduğunuz karakola git ve buraya yazdıklarını anlat,şüphelendiğini söyle kadın seni aradığına göre tel numarası sende vardır numarasını ver polise ve hayatına kaldığın yerden devam et.

Antalyada komşu kollama sistemi var,bu gibi durumlarda polisin komşu kollama hattını arayıp ihbarda bulunulabiliyor,yaşadığınız şehirde var mı bilmiyorum varsa o hattı ara hem ne yapman gerektiği hakkında bilgi verirler hem de kadını takibe alırlar.

çamaşır ipi ve ilaç mı :uhm:
ay ne düşüneceğimi şaşırdım.kadın tüccarı felan da olabilir güzelim.
sen nasaıl güvenirsin elin kadınına,hiç olacak iş mi.
Bi de nonu vermişsin.Allah iyiliğini versin emi kafamçokkarıştı
Bak kimse yüz vermemiş,sana baktı yumuşak güler yüzlü...
Güvenmiceksin bu zamanda kimseye.
Ya o akşam o arkadaşın evde olmasaydı gene mi alıcaktın kadını eve,minik bebeğin var üstelik,neyine güvendin ki bi başına...
Ararsa sakın ama sakın açma.eşinin durumdan haberi var mı? :1no2:
ben inanılmaz endişendim hakkında canım.
eve gelirse kapıyı da açma ayrıyeten sıkıca da kilitle altını üstünü,camları da kapalı tut ..
başka birini felan da gönderebilir..Tanımadıklarına asla kapıyı açma lütfen..
cidden çok aşırı iyi niyetlisin güzelim.Beraber kedi aramışınız bide.Ben ne diyim ki sana.
Lütfen dikkatli ol,bebeğine ve kendine dikkat et.
Rabbim koruyucu meleklerini sana salsın inşalla :Saruboceq:

ayy Allah kormuş ya boşver kimseyi alma öyle evine falan Allah tan arkadaşının yanındaydı ya bişey yapsaydı kimseye güven yok neleri var dikkatli olsun bide 7 aylık bebeğin varmış Allah korumuş ayrıca bu durumu kocana bildir telefonu açma sakın

bak sana bir tavsiye daha canım dışarıya eşinin bir çift ayakkabısını koy evdeymiş gibi.ben öyle yapıyorum..birkaç ay önce yaşlı bir teyze caldı kapımı.buyur teyze dedim.başörtülü temiz yüzlü bi teyze.herneyse ama kapıyı az araladım öyle konusuyorum.içeri girecekmiş gibi bir yöneldi bana dogru sonra eşimin ayakkabılarına baktı geri çekildi kocan evde galiba yanlız mısın dedi.bende normalde hiç yalan söyleyemem ama dedim kocam evde,iyi ozaman girmiyim dedi sanki onu içeri cagıran olmuşta.kimbilir ben onu içeriye alsaydım neler yapıcaktı...bu gibi durumlarda uyanık olmalıyız.neler duydum ben aynı bu şekilde yaklaşıp içeri girip kadınların bazı zaaflarını yokluyorlar fal bakmak gibi mesela..sana bi fal bakayım bu evde bi sıkıntı var falan diye oyalarken eşinin bilmemnesini eşyasını getir diye öbür odalara yollayıp orada bayıltıp soyup sogana cevirenler...bunlar gerçek 1 taneside cevremde oldu.sakın haa kızlar yardım mükemmel birşey ama siz siz olun yardımınızı illa yapmak istiyorsanız kapıdan yapın oda içeri girerken kapınızı kapatıp girin öyle alın ne alacaksanız evden.beklesin kapıda..bu zamanda iyilik yapmak bile bu denli zorlaştı işte malesef ...

nasıl bı cesaret sendekıde
7 aylık bebegın var bıde allah korusun ya
sakın bır daha atnı hatayı yampma bence
ben okurken işkillendim valla
camasır ıpı bıde varmıs alla alla ya ne ayakmıs bu
sakın kapını acma bence bır daha

arkadasım ne dıyorsunuz sız yaaaaaaa
kedısını arayan kadına tel nonuzu mu verdınız?????
ustelık bıde evınıze davet ettınız??????
allahım yaaaaaaaaaa
neler oluyor goruyorsunuz yumusak yuzlu olmak samımı olmak guler yuzlu ıyı nıyetlı olmak devrı bıttı arkadasım
dıkkatlı olun dıger arkadasların dedıgı gıbı
esınızın durumdan haberı var degılmı?onada anlatın olayı

arkadaşım o kadından çok şüphelendiğini bütün esnafa, çevreye, komşularına herkeze anlat.
onu o çevrede görenler uzaklaştırsınlar.
kadında herkezin bu şüpheli tavırlarından haberdar olduğunu anlasın.
telefonada cevap ver.
sana numaramı verdiğim için eşim çok kızdı de.bir daha aramasın rica et.
korma arkadaşım zararın neresinden dönsen kardır.
bir dahada bu kadar iyi yürekli olma arkadaşım.
herkezle mesafeli ol.tanımadığın kişileri eve alma.

arkadaşım hem çevrenin ne denli kötü niyetli insanlarla dolu olduğundan bahsediyor..
hem de böyle bir saflık yapıp bunun adına mülayimlik diyorsun..canınamı susadın yaa.
neler oluyor neler duyuyoruz..artık şu zamnda insan yakınlarına bile güvenmezken sen kedisini arıyan bir kadını evine alıyorsun ..pess doğrusuu pess nolur aç gözünü bırak ne hali varsa görsün..
çocuğunu arıyan insanlara yardım edelim kedisini arıyana diil..

Canım iyi niyetin güzel hoş, hatta yardımcı olmanda çok hoş...
Ama kalkıp numaranı vermen, evine davet etmen çok fazla...
Bu devirde bu kadar iyi niyet olmamalı... yerimseniben
Dua oku bol bol sen, inş kötü biri değildir kadın...
Allah yardımcın olsun

cnmm okurken tüglerim diken diken oldu ,alma o kadini bir daha evine ,cok iyi niyetlisin evine davet etmis ikramda bulunmussun ama o malesef senin kadar iyi olmayabilir ,birde kücücük bi oglun var evde ..
iyi haberlerini bekliyoruz

canım bu devirde insanlara güvenmemek lazım bak bebişinde var aman dikkat et şekerim bence artık evine bile alma iyi niyetli olmak iyidir ama fazlası zararlar verebilir bazen canım
bana çok mantıksız geldi bir kedi için uzak yoldan hergün kedisini aramak için gelmek ve madem geldi sizi neden rahatsız ediyor ki arasın gitsin amannn canım dikkat et sevgilerrrrrrrrr

iyi de canım, kedi hep aynı bırakıldığı yerde kalmaz ki.....hep orayı mı arıyor bu kadın.....madem bu kadar yana yakıla arayacaktı ne diye azıttı kedisini....yani bir ilginçlik var..... belki de korkulacak bir şey yoktur ama bence sen bu kadar güvenme...ayrıca sende ki de iyi cesaretmiş...gerçi ben de yardım etmek için elimden geleni yapardım ama gerçekten ortalık çok kötü....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…