Şüpheli kadın

senemyndm

Her Hakkım Saklıdır®™
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
27
0
Bir haftadır epey gerginim arkadaşlar,kısaca bende anlatmak istiyorum derdimi.
Malum çevremiz çok bozuldu artık insanlara güvenmemek lazım,organ mafyasından tut tecavüzcülere yada bebek kaçıranlara kadar çok geniş bir yelpaze var bu anlamda.
Bizim buralarda bir haftadır bir kadın elinde büyük plastik bir sepetle dolaşıp kedisini aramakta.İşte 1 hafta önce falan kedisini bizim karşımızdaki piknik alanına salmış,sonrada vicdan azabı duymuş.hergün kedisini gelip arıyor,geldiği yerde çok uzak yani yol yarım saat falan çekiyor.
Neyse ben mutfaktayken gördüm ilk bu kadını pisi pisi diye bizim bahçeye doğru sesleniyor ve gidiyor saatler sonra dönüyor ben balkon yıkıyorum bana kedisini tarif edip soruyor,görmedim diyorum.Bahçeye giriyor birde bizim bahçeyi arıyor belki o piknik alanında karşıya geçerde bizim bahçeye falan girer diye.Bende kadına içecek bişeyler ikram ediyorum,beraberce karşıya geçip o alanda kedisini arıyoruz beraber.
Kadın gidiyor,benim tel numaramıda alıyor,kedisini sormak için.
Ertesi günü gelmiş,ertesi günü yine gelmiş,ben bikaçgün evde yoktum beni aradı,evde olmadığımı söyledim.
Eşimin işleri sebeylede geceleri yalnızım,7 aylıkda bir oğlumda var.Bir gün aradı ve evdeydim,aramaya geleceğim yine dedi.Bir arkadaşımla birlikte bizim evde oturoyoruz,kapı çaldı,oymuş,davet ettim,sepetini içeriye hole bıraktı ve içini açıp sigarasını falan almak isterken bir ilaç kutusu gördüm üstte,hemen ufak bir poşet aldı eline içinde saigarası falan vardı herhalde,içeriye girdi bizimle odaya.Kalkmak bilmedi,arkadaşıma sen nezaman kalkacaksın diye sordu üstelik,oda oturacağını söyledi ama biz tedirginiz tabi kaç gündür.Epey oturdu sonra geç olunca kalktı.
Birde bizim komşulardan biride çamaşır ipi farketmiş sepetinin içinde,birde ben ona demişimki çay içmeye gel,işte geldiğinde evleri beraber ararız kedini bulmak için.Şaşırdım niye böle bir yalan sölemiş.Kadın 56 yaşındaymış ama çok genç gösteriyor,zayıf,rujlu ve tırnakları ojeli.
En çok ben ona burada yumuşak davranmışım,komşularımız hiç yüz vermemiş bu kadına,ama ben biraz mülayimimdir,yumuşak yüzlüyümdür.ufakda oğlum var,çok korkuyorum.

Son düzenleme:
canım çok iyi niyetlisin bu güzel bişy ama bu kadının yaptıgı bana sacma geldi.bir kedi için günlerce onca yolu gelecek bulamayacak ama bıkmada yine gelecek..bide evine almışsın yapma bunu birdaha ALLAH KORUSUN neler duyuyoruz.bu zamanda eve yabancı alınır mı hiç.korkmakta haklısın ama çok yüz vermişsin.birdaha eve alma sakın canım yaa.eivnde ne var ne yok görüyor bide.tipine bakıp aldanma.rujlu ojeli olması senin için iyi şeyler mi ifade etti bilmiyorum ama hiçbir hırsız veya kötü insan paspal ve bakımsız gezecek diye bir kaide yok.ALLAH BİLİR tabiki ama ben bu kadının farklı maksatları oldugunu düşünüyorum.bunlardan ilk aklıma gelen de HIRSIZLIK MALESEF.

canım sen ne yapmıssın hiç bılmedıgın bırını evıne alırmı ınsan sakın canım gecelerı yanlız oldugunu soyleme bu kadına ALLAH korusun dedıgın gıbı bın turlu ınsan var bence bu kedı falan degıldır baska bır planı vardır bunlar yanlız olmazlarda evde yanlız kalma canım

ayol kadına neden numaranı veriosun

hadi onu verdin evine nie alıosun

belli mi olur sapık mıdır deli midir, töbe töbe..

Arkadaşim bir daha gelirse eve alma eşim görüştürmüuor de allah korusun çay falan içerken içeceğine bişey katar ondan allah korusun böyle insanlardan etrafda çok var dikkat et

hiç yüz verme birdaha sizin bahçeye adımını atmasın
bu devirde kimseye güven olmuyor madem sizi tedirgin ediyorr bu kadın uzak durun
tv de okadar haber izliyoruz allah korusun

Zaman öyle kötü olmuski insan kendi akrabasina bile güvenemiyor yaaa..:1closedeyes:

Belki o kadincagiz mahsumhane konusacak ik cift laf edecek bir iki insan ariyor belki hic bir kötü niyeti yok lakin gelde bu zamanda buna inan ve güvenn..:1no2:

Hey allahim hey, biz kullarin istemezdik böyle art niyetli düsünmeyi ama gel gelelim mecburuz bu devirde...:çok üzgünüm:

Bende olsam görüsmem canim, her ne kadarda belki o kadincagiza acisam, iyi niyetli bulsam evdeki evladimin emniyeti icin kesinlikle ne evime alirim nede görüsürüm...:nazar:

malesef kendinde söylemişsin çevremiz çok bozuldu. Çok iyi niyetli olman güzel bişey mi evet ama böyle bir ortamda insanı ürpertiyor açıkçası. Telefon numaranı vermiş olman pek iyi olmamış biraz yüz almış. Evine almış olman, üstelik tedirgin olduğun halde almış olman doğru sayılmaz. Yaşayan, gören sensin bir terslik varsa mutlaka uzak dur. Özellikle bebişinden uzak tut. Evine geldiğinde kovamazsın ama istemediğini belli etmelisin. Diyelimki istisnadır ama tekrar içeri girdi. Onu dikkatlice takip et hırsızlık boyutunu geçtim can yakıcı şeyler olmasın. Hattını değiştiremezsin sanırım ama kadınla ilgilenme madem ki endişelerin var iyi niyetini geride tutmalısın. :1no2:

Aman arkadaşım ben yabancıya kapıyı açmaktan bile korkuyorum malum hergün neler duyuyoruz en kısa zamanda kurtul ve bence eşin evdeyse o çıksın birdahada gelemez.İyilikten maraz doğar.İlaç dedinde benim eşimde geçenlerde bebekli bir çifti arabasına almış taksi paraları yok diye ama birden çok keskin bir koku geldi burnuma dedi hemen inmelerini istemiş tabii.Yani bu devirde biraz paranoyak olmak şart canım.

öyle bir devirdeyiz ki amcalar yegenlerini öldürebiliyor,hatta cocuklar annelerini babalarını vb...tanımadıgın birini evine alman tel.ini vermen iyi niyetinden olmuş canım...aslında ilaç kadının olabilir belki ağrı kesici..çamasır ipi de belki evine aldı kadıncagız..belki cidden kedi delisi ama tabi korkunç senaryolar da yazılabilir..en iyisi acma kapını zararın neresinden dönersen kardır..güvenme ama korkmana d agerek yok kapını kilitle acma tel.ini de..

neden eve aldın ki canım herkesi kendimiz gibi zannediyoruz ama unutmaki değil.. oğlunda varmış belki organ mafyası yada bebek ticareti yapıyor amacı seni uyutup o kutuya yavrunu koyup evinden çıkmak... gözünü aç biraz sert bir dille dün akşam eşimle senin yüüzünden tartıştım sabah kadar asla seninle görüşmemi istemiyor kusura bakma birdaha bana gelme lütfen de sonuçta evladını kaybetmemiş alt tarafı bir kedi sıkmış artık günlerdir kapında bas tekmeyi kadına lütfen amacı kötü onnun

Ay korku filmi izliyormuş gibi okudum, bu zamanda tabiiki kuşkuyla yaklaşır insan, artık dış görünüşün de önemi yok, sen iyiniyetle yaklaşmışsın ama karşındaki öyle düşünmeyebilir, sakın bir daha evine falan alma derim ben........

ay ben korktum yemin ederim..sen nasıl aldın be canım eve..kimse yüz vermemiş sen birde telefonunu filan vermişsin..boşver ilgilenme birdaha ..bu tipleri bilirim, kimsesiz , yaşlı ,hayatta kedi köpekten başka dostu olmayan paranoyak tipler..aman sakın yalnış yapma yüz verme..musallat olmasın..

sende otururken
başka bir arkadaşında orada sizinle
ve kadın arkadaşına 'sen ne zaman kalkacaksın'diye sorma cürretinde bulunuyor
ayrıca sepetinde ip var:1shok:
bir an önce onu çevrenden uzaklaştır.kaydirigubbakcemile

canim telefonunu vermen hata olmus, insallah ev teli degildir. cunku ev teli ise evde olup olmadigini o sekilde ogrenebilir. hirsiz vs olabilir. giderken anahtarini vs calabilir. neden eve aliyorsun ki bilmedigin insani?

bence bir an once iliskine mesafe koy. esim evde kusura bakma vs de. artik kedibni arama bosuna yok burada de. ne bileyim supheli geldi bana haraketleri.

lütfen okuyun

Nasıl bir dünya da yaşıyoruz yaaaa...

Yaşanmış bir öykü...

Bir genç cumartesi gecesi bir partiye gidiyor.

Çok eğleniyor, birkaç bira içiyor

Partiden tanıştığı bir kız ondan çok etkilenmiş görünüyor ve onu başka bir partiye davet ediyor

Hemen kabul ediyor ve diğer partinin gerçekleştiği yerde birkaç bira daha içiyor ve daha sonra anlaşıldığı üzere birileri buna uyuşturucu veriyor
(hangi uyuşturucu olduğu blinmiyor).

Daha sonra bu genç uyandığında içi buzla doldurulmuş bir küvette Çırılçıplak olduğunu anlıyor.

Hala içkinin etkisinde olduğunu hissediyor ve etrafına baktığında yalnız olduğunu anlıyor, etrafına bakıyor göğsünde rujla yazılmış bir kâğıt olduğunu fark ediyor

Kâğıtta şöYLE yazıyor:'112'yi ara yoksa öleceksin!'.

Küvetin yakınında bir telefon görüyor ve hemen 112'yi arıyor

Ama nerede olduğunu, ne içtiğini, kimlerle olduğunu bilmediğini söylüyor

Operatör hemen ona küvetten çıkmasını ve bir aynanın karşısına geçmesini söylüyor

Genç, göğsünde hiçbir anormallik görmüyor ama Operatör sırtına bakmasını söyleyince, sırtında 2 tane büyük yarık olduğunu fark ediyor.

Bunun üzerine operatör, onun tekrar buz dolu küvete dönmesini ve orada ambulansı beklemesini söylüyor

Hastanede yapılan incelemeden sonra, onun 2 Böbreğinin çalınmış olduğu anlaşılıyor Her bir böbrek karaborsada 10.000 Dolar ediyor
( gencin bundan haberi yok tabii ).

Daha sonra anlaşıldığına göre:

2. parti tamamen sahte, bu işe karışan insanların çok iyi tıbbi bilgileri var ve verilen uyuşturucu eğlence amacını içermiyor

Şu anda bu genç hastanede, onu yaşamda tutan bir alete bağlanmış durumda ve hala dokularına uygun bir böbrek bekliyor

Mafya profesyonellerle çalışıyor

Büyük şehirlerde aktif durumda çok böyle grup olduğu biliniyor

New Orleans, New York ve bir söylentiye göre İstanbul ve Ankara'da da faaliyet gösteriyor

Bu mafya çok iyi örgütlenmiş ve finanse edilmiş.

112 bu suçu artık tanıdığından dolayı, kişileri hemen aynaya yönlendirerek, olayın boyutunu anlamaya çalışıyor

Lütfen bu hikâyeyi tanıdığınız herkese anlatınız

bu herkesin başına gelebilir

Hukuk Fakültesinde okuyan bir arkadaşımdan dün bir Çay muhabbeti
esnasında bunu dinledim

Sultanahmet civarında bir çay bahçesinde oturuyormuş Bir çay söylemiş.

Yan masaya iki adam oturmuş ve onlar da çay söylemişler

Çaylar gelmiş, çayı 2 adama uzatan garsona, adamlar 'yok' demişler, 'delikanlıya ver', daha önce geldi kendisi'

Delikanlıyla 'yok, siz için' vs. gibisinden ufak Şakalaşmalar olmuş

Çaylar yudumlanırken 2 adam yemekte oldukları Bisküvilerden delikanlıya uzatıp 'buyurun, alın'demişler

Delikanlı da kıramamış ve birkaç tane alıp yemiş.

Daha sonra otobüsüne binmek için oradan kalkmış

Otobüse bineceği sırada uykusu gelmeye başlamış, etrafına baktığında çay bahçesindeki adamların kendisini izlediğini fark etmiş ve telaşa kapılmış

Çoğu kimsenin bildiği, Hukuk Fakültesi öğretimüyelerinden birinin de anlattığı bir 911 vakası aklına gelmiş: ( Böbrekleri çalınan birisi ).

Her neyse...

Hemen kendisini alması için arkadaşına telefon etmiş.

Arkadaşı gelmiş ve hastaneye gitmişler.

Doktorun sözleri: Eğer eve gitmiş olsaydın bir daha uyanamazdın.

Çünkü sana verilen uyku ilacı dozajı öldürücü düzeyde!'

Bence mümkün olduğu kadar forward edelim!!!!

Psk. Emel Kalınkılıç NOT: Kendinizi, sevdiklerinizi, yakınlarınızı düşünün!

Olacak şey değil demeyin... !!!

Bilgilerinize. .. Okuyun ve tanıdıklarınıza da anlatın.

YER ISTANBUL....

Bir genç deniz kenarında, bankta yorgunluğunu atmak için oturmaktadır.

Bir müddet tek başına oturduktan sonra 20–22 yaslarında baksa bir genç yanına gelerek bankın diğer ucuna oturur. 2-3 dakika sonra bu gencin arkadaşları olduğu anlaşılan iki akranı daha gelir ellerinde 3 bardak çayla...

Gençler birer bardak kendileri alırlar ve 3.bardağı daha önceden gelip oturmakta olan diğer arkadaşlarına ikram ederler.. Fakat yoğun ısrarlara rağmen arkadaşlarına çayı sevmediğini zaten bildiklerini, bu yüzden de o çayı boşa aldıklarını söyleyerek reddeder... O zamana kadar hiç bir diyaloga girmedikleri arkadaşıma dönerek: 'yaa hocam bu çayı aldık ama arkadaş içmeyecek... bari sen iç de israf olmasın' derler..

İlk basta reddetse de ısrarlara dayanamayıp çayı alır ve içmeye baslar..

Bu arada 3'lu, ne kadar yan yana olsalar da arkadaşımdan bağımsız olarak koyu bir sohbete dalmıştır.. çayın sonlarına doğru baş dönmesi hissetmeye başlar, tabii o an anlar başına bir bela aldığını.. üçü ise sohbetlerine bununla ilgilenmeden hala devam etmektedirler. .
Baş dönmesi ve halsizlikle olduğu yerde durmaktadır. . Bir an kendine gelip bunlardan uzaklaşması gerektiğini düşünerek ayağa kalkar ve biraz ilerdeki otobüs durağına zorda olsa varır..

Fakat 3'lu de bununla birlikte harekete geçmiş ve durağa gelmiştir...
Otobüse binip koltuğa oturduğunda üçü de otobüse binip bunu rahatça görebilecekleri bir yere oturur..

Fakat bu arada artik neredeyse bilincini kaybetmek üzeredir.. Büyük bir gayretle cep telefonunu çıkarıp (teknolojinin gözünü seveyim) arkadaşını arar, başına böyle bir iş geldiğini, o an otobüste olduğunu,falanca durakta ineceğini söyler..

Durağa geldiğinde iner ve arkadaşının kucağına bayılır. . Arkadaşı ise bununla beraber inen 3'lüden şüphelenir. o an orda devriyede bulunan polise durumu bildirir Birlikte hemen bir taksiye binip hastaneye giderler..

Acilde doktorlar imdada yetişir ve arkadaşının yanına gelerek:
Arkadaşın intihar mı etti?' diye sorar. Neden böyle bir şey sorduğunu sorar doktora. Doktor; ' aşırı dozda ilaç almış. Gecikseydiniz kurtaramayabilirdik ' diye cevap verir..

İşin daha ilginci ve can âlici noktasıysa bunların yakalanamaması bu 3'lünün ORGAN MAFYASI çetelerinden olduğu anlaşılır

Yani hala ortalıklarda geziniyorlar.
İzmit depreminde ölülere musallat olan organ mafyaları, işi daha da ileri götürerek canlı insanların peşine düşmektedir... Bu yasanmış bir olay..
Herkesin çoluğu çocuğu ve yakınları var, özellikle İstanbul' Ankara' İzmir' dikkat etsin...
Savaş, ekonomi, Kıbrıs derken hayatin detayları çok korkunç olabiliyor. Sağlıklı ve kazasız belasız günler dilerim..

TANIMADIGINIZYABANCI KISILERDEN NE KADAR KALABALIK BIR ORTAMDA
DAHI OLSANIZ KESINLIKLE YIYECEK, ICECEK V.S. KABUL ETMEYIN. ..

ARTIK INSANLAR ÖLÜ -CANLI INSAN HAYVAN DEMEDEN ACIMASIZCA KATLEDİP PARAYA ÇEVİRMEYE BAKIYORLAR.. .

LUTFEN ÇOK DIKKATLI OLUN...

ya abla sen nasıl bu kadar iyi yürekli olabildin o sepeti içinde iple dolanan kadına ya??
kusura bakma ama kafaYI yemiş olmalısın :SS
allah cümlemizi korusun bebeklerimizi cocuklarımızı korusun off içim kaktı yaa.
pis kadını bi daha ewe alma muhatap olma ewde sakın yalnız kalma yanında muhakkak bir erkek olsun kardesin dayın eşin vs..

X