Süper ve anlamlı söz

**SU**

çocukta yaparım kariyerde
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
643
9
48
Malüm 14 şubata az kaldı.Ne kadar biz sevgimizi hergün yaşıyoruz desekte bence 14 şubatın bende özel bir yeri vardır.Yok desem yalan olur.
Sözlüme bu klüpten bir arkadaşımın önerisiyle beymen'den özel bir gömlek sipariş etmek istiyorum.
Gömleğin özelliği şu ; kol kısımlarına,cep kısmına ve iç yaka kısmına iş yapıyorlar özel.Çok fazla model ve renk seçeneği var.
Yardım istediğim konu ise;İç yaka kısmına nasıl bir not yazdırabilirim.( işletebilirim )Özel ve çok anlamlı olmasını istiyorum.
Yardım ederseniz güzel fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.
a.s

şimdi yaşamayı seviyorum işte...çünkü;içinde sen varsın...
bu söz nasıl??

şimdi yaşamayı seviyorum işte...çünkü;içimde sen varsın...
bu söz nasıl??

İçim o kadar senle doldu ki... İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum

cümle falan olsa kola cep kısmına sığmaz yakaya bile olsa görünür falan oda uygun olmaz ama tek kelimeyle duygularını ona anlatıcak bişi olsun istersen
kalpatışım, ömrüm vs yazdırabilirsin yada ona özel bir hitap şeklin varsa
yada baş harflerinizi çünkü söz yazdırırsan şuh durur:sm_confused:

çanakaleli grafiker kumpirden sevdiğine:roflol:şaka bende gömlek koluna istedim de ne yazacağımı bilmiyom...benneyaptımki
bence sen= eskisede ben seninim yazdır...:çok üzgünüm:beğenmezsen yazdırma

çanakaleli grafiker kumpirden sevdiğine şaka bende gömlek koluna istedim de ne yazacağımı bilmiyom...benneyaptımki
bence sen= eskisede ben seninim yazdır...:çok üzgünüm:beğenmezsen yazdırma

ben beğenmedim:dilcikarne be eskisede ben seninim :dilcikar:yok gömlek eskisede benim sana olan bu sevdam eskimez yazdır:roflol:ben bu sevda bitmez yazdıracam:roflol:benim adım sevda kızlık soyadım bitmezde:asigim:ensendeyim yazdır yakasına:roflol:ya bilmiyom ben sevgi sözcülerinden anlamam ama fikir süper ya bende mi yaptırsamCADIARZUneyse siz bulun ben kopya çekeyimjeyyar

şimdi yaşamayı seviyorum işte...çünkü;içimde sen varsın...
bu söz nasıl??

İçimde mi :))))
:roflol::roflol::roflol:
Ayhh öldüm napayım fesatım ben :)))
Yok yok güzel söz tabi yalnış yazılmamış hali:)Bunu ancak evliler yazdırabilir.
Joly nin sözü çok harika tebrikler Jolyyyy...

Bende ne diyebilirimmm...
(Kıs bunun annesi okmas mı bunu ???Ne der sonra çocua??)
Neyse okumayacağını varsayalım.Bu arada sevgilindi dimi gömlek aldığın?Yoksa kocan mıydı??Unuttum yafffss.
Neyse..
Nefesimsin,sensiz olmaz.Nasıl?

YAŞAM DESTEK ÜNİTEM DERİM BEN HEP BENİM PITIRCIĞIMA O MEST OLUR BU LAFIMA BİLMEM BEĞENİRMİSİN TATLIM NACİZANE BUDA BENİM FİKRİMDİ :)

Çok hoşsun valla. akşam akşam güldürdün beni.

ya cidden bisdemi yaptırsak..hem sende biras bilgi versen şu gömlee işletme konusunda??

bence baş harfleriniz yada kendi aranızda özel olarak kullandığınız bi kelime varsa aşkım-canım dışında :)

Bitanem,can yoldaşım,hayat arakadasım...Bilmelisin ki ben seni sadece sevgililer gününde değil yaşanılan günün her saatinde hatırlıyor ve seviyorum..Sen her zaman gönlümün tek sahibi ve sahip olduğum dünyanın kraliçesisin..Seni çok sevdiğimi bir kez daha tekrar ediyor nice yıllara el ele ,gönül gönüle girebilmek dileğiyle öpüyorum meleğim...Sevgililer günün kutlu olsun..
27 yıllık eşimin bana gönderdiği mail. okadar mutlu oldum ki sizinle paylaşmak istedim arkadaşlarım:1hug:a.s.

ya bende sevgilime doğum gününde bu gömleği yaptırmak istiorumm.mağazadamı yaptırdın yoksa internet üzerindenmi sipariş verdin ablacığım.biraz bilgi verirmisin.fiyatı nedir acaba?????

ay bende bilgi almak istiyorum nerde yaptırıyosun gömleği ve fiyatı nedir?
bence özel hitap şeklinizi yazdır cnm

canım ben öğrendim istersen özelden mesaj atarım sitenin adresini fiyatı beklediğimn çok üzerinde ama :)

Allah nazarlardan saklasın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…