Dudak Makyajı Super bir ürün!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
dudak kalemi diye yırtınırken dudak murekkebi buldum.sahane birsey! dudak kalemi gibi suruyorsunuz kuruyunca dudakla aynı renk oldugu icin sanki dudaginiz gibi duruyor ve koskocaman dudaklarınız oluyor.

• Konu Sahibi EU2
dudak kalemi diye yırtınırken dudak murekkebi buldum.sahane birsey! dudak kalemi gibi suruyorsunuz kuruyunca dudakla aynı renk oldugu icin sanki dudaginiz gibi duruyor ve koskocaman dudaklarınız oluyor.

süperrrrrrrrrrrrrr canım ya ne kadar aldın bunu................................

• Konu Sahibi EU2
Güzelmiş gerçekten dolgun mu gösteriyor?

• Konu Sahibi EU2
benim kardeşimde böyle bişey arıyordu iyi oldu..
ama nerden temin edebiliriz?

• Konu Sahibi EU2
Öncelikle geçmiş olsun daliah ... Nerden alabiliriz bu ürünü? Hemen almalıyım. .

• Konu Sahibi EU2
Tesekkur ederim.We sitesi uzerinden almaktan baska bir yolu yok..
Burdada tanıtım yazisi var..

"Lipink şirketini tanıtıyorum. Ürünler gerçekten çok cazip, hatta mükemmel! Yol ücreti diğerlerine nazaran biraz daha fazla gözüküyor ama bence değer doğrusu. Türkiye'den almaya kalkılsa- ki bulmak imkansız - bundan kat be kat daha fazla olacağı kesin! Onların kendi tanıtımından kesiti buraya sizin için koyuyorum.

"Lip-Ink International Amerika’da üretim yapan ve ürünlerini tüm dünyaya dağıtan bir şirkettir. Dünyada bir ilki gerçekleştirerek tamamen bitkisel ürünlerden elde edilen SEMI-PERMANENT- YARI-KALICI kozmetik ürünlerini dünya pazarına sunmuştur.

Lip-Ink International ürünleri bugün dünya pazarındaki tek patentli, parafinsiz, Yarı kalıcı kozmetik olup, tamamen doğal bitki özleri ve vitaminlerle formüle edilmiştir. Tamamen antiseptiktir ve parafin kullanılmamıştır.

Rose Nicholas, Lip-Ink International’ın kurucusu on yıldır aktif kadınların kendine güvenini yeniden kazandıran, zamandan tasarruf sağlayan olağanüstü el yapımı dudak boyaları yapmaya devam ediyor. Bu sadece dudak boyası değil, sanki dudaklarınızın kendi rengi ve üstelik de dudaklarınızı besleyen gerçek anlamda olağanüstü bir ürün. Bu devrim yaratan dudak boyası aynı zamanda dudaklarınızda ölü hücrelerin uzaklaştırılması, daha yumuşak, daha genç görünümlü dudaklara kavuşmanızı sağlıyor.

Tüm ürünler pigment kullanılarak 40 çeşit bitkisel ürün, papatya, biberiye özleri, deniz yosunu, beta karoten, Vitamin E,C, B-5 (pantenol) 13 tip mineral UVA ve UVB koruma içeriyor. Tüm ürünler Amerika FDA ve CTFA kozmetik standartlarına uygun olup Amerika’da üretimi yapılmaktadır.

Normal dudak boyalarının yapamayacağı dolgun dudaklar yaratın. Dudak hatlarınızı kesinlikle dağılmayacak veya çıkmayacak şekilde genişletebileceğiniz hatlar oluşturun. Belki de sınırsız renk seçenekleri ile istediğiniz rengi kendiniz oluşturmak istersiniz. "

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU2
ayyy süpersin canım.çok tşkler. ben nasıl kaçırdım bunu acaba hemen bi araştırmaya girişiyorumsüprizzzzzhihoyyythihoyyyt

• Konu Sahibi EU2
sitede sampel lar var 6.5 $. acaba önce onlardan mı sipariş versekkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

rica ederim.bende cok merak ediyorum.valla urunun kendiside pahalı degil.direk urun alinabilirde.kanımca memnun kalıırız :)

kızlar siz hangi videoyu izlediniz ben videodan hiç bşy anlamadım :S

ana sayfada verdigim linkte hemen bir video var.

çok güzel bir ürüne benziyor teşekkürler
linkten baktım fiyatı 18.95 dolarmış değil mi?

anam türkiye de yok mu bu üründen çok merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…