Süper annelersiniz

eltimin 3 yaşında oğlu var bizim kızlara kök söktürüyo her dediğini yaptırıyo onlara birazda nazlı yani oğlum olsun istiyorum ama bi türlü ben de alışamıyorum çocuk sürekli bıcır bıcır konuşuyo kimse sus diyemiyo hazır cevap iki kız büyüttüm böyle bi şey görmedim çok farklı oluyo erkekler kızlar daha sevecen daha sokulgan sevilsin öpülsün diye sürekli sırnaşıyolar bizim yeğen ateş topu yolluyo(kendini çizgi film kahramanı sanıyo) çizgi film hastası da bizi çok güldürüo allah neyi uygun görürse nasip buymuş diyecez :))

selam civcivim iyi geler burası bağımlılık yapıyo bi çok kez hiç kimseyle paylaşamadığımız şeyleri burada konuşup duruyoruz dertleşiyoruz:)

aregon selam canım doğru bildiğimiz bir çok şey farklı çıkabilo o yüzden her şey olacağına varıyo nasip neyse o oluyo sonunda allah herkese yardım etsin inşallah

Evet canım yaaa, öyleee, en önemlisi de her şeyin hayırlısını istemek, hep öyle dua ettim, onun için içim rahat mutluyum, bir de hayırlısıyla bebişlerimizi sağ salim doğursak, dualarınızı eksik etmeyelim, biz de sancı anında sizi unutmayız...yerimseniben

dualarımız sizilne canım allah tez günde kurtarsın işallah senin az kalmış yaklaştıkça heycan artıyo dimi olsun her zaman hatırlayabileceğin anılar bunlar güzel hatıralar olur ilerde sevgiler

amiiin bi tanem yeni bi şey öğrenirsen bana söylemeyi unutma emi:))

Samiracım doğum kontrol hapını doktor bana hormonları baskılamak için veriyormuş bende endometriyosizt teşhisi olduğu için tek tedavisi ilaçla ancak doğum kontrol hapı ama ben kullanmak istemiyorum açıkçası çünkü ocak ayında bıraktım ginerayı haziranın sonunda ancak kalabildim hamile sancım olmadığı sürece dayanabildiğim kadar dayanıcam ve en kısa zaman da bir aksilik ve hastalık olmazsa hamile kalmayı istiyorum inş,,,Bu arada bebişinin yuvası çok güzel annesi karnın bence kız karnı gibi görünüyor,,,,fazla kilo almamışsın ama ne güzel yediklerin bebişine yarıyor demekki,,,

halem geldinmi valla cok sevindim ya seni burda gormek cok guzel:1hug:
canim arada ugra bize hepimiz iyiyz cok sukur
actigin topik cok ilerlemis bende okumaya basladim
ama hamis olunca tekrar aramiza don canim:1hug:

sizleri bırakmam canım ara ara görüşeceğiz böyle...
evet ya bu dertten muzdarip o kadar çok kişi varmış ki bebeğini kaybedenler olarak baya fazlaymışız iyi bir paylaşım oldu ...
hamile olmama gerek yok benden kurtulamazsınız burlardayım hepinizi öpüyorum

kızlar dun doktora gittim ve bebegimin erkek oldugunu ogrendim...sonra kıbrısı aradım 5000 euroya istedigin cinsiyette cocuk sahibi yapıyorlarmıs.otel ucak dahil fiyatı 600 euroymus toplam 5600 euro ve 7 gun orda kalmak lazımmıs kızlar...simdi dusunuyorumda keske 2. cocuk için gitseymişim...neyse artık 3. yu dogurucaz ne yapalım allah saglık versin.

İnanmıyorum ya ne var bir kaç tanesi tutsaydı yani zaten burada birkaç taneyiz,ey Allahın vardır bir bildiğin,,,Mimikam benim kız olursa değiştirelim mi?( son 3 gündür daha çok -tatlicadiarzu-öyle olduğunu düşünüyorum)

Mimikam canım Burada şu anda net durumda bir sen bir de özlem var oğlu olacak olan
bu hamişlerin içinde.Canım Orkidem sormadan ben sorayım ,göğüs uçların karardı mı?
Kılların hızlı mı uzuyor?Akıntın çok iken mi ilişki oldu.Cperhiz uyguladın mı?
ne yaptıysan anlat bacım

günaydın kızlar orkide kız sen bana küstünmü bişey yazmıyo( gülnisa hayırdır canım 4.çocuğa niyetin var herhalde.ahh ahhh bende o kadar cesaretli olabilsem ne olurdu sanki.artık seneye haziranda falan düşünürüm ikinciyi bakalım artık yeni yöntemlerde bulursak uygularız bir dahaki sefere ben denek olurum artık.ama çin takviminide denk getircem yöntemlerle birlikte.kime sorsam çin takvimi diyorlar.siz baktınızmı hiç çin takviminde ne çıkıyor.

dun doktora sordum 2. yi dogurduktan kac ay sonra hamile kalabilirim dedim.doktorda 1 yıl sonra kalabilirsin dedi.gerci cocuk buyutmek hiç kolay diil biliyorum ama 3. cocugu bu kafayla gidersem yapıcam.bir kızım olsun o kadar cok istiyordum ki ama olmadı allah buna saglık versin.gerci cok acı cekiyorum su anda...içimden cok kotu seyler geciyor...ama duzelicem insallah...keske hiç yapmasaydım diyorum.

canım neden öyle düşünüyorsun ki gerçi bilmiyorum neler yaşadığını acı çekiyorum demişsin.allah 3.çocuğunu hayırlısı ve sağlıkla kız nasip etsin.doğuma ne kadar var senin.

Mimikam Canım seni çok iyi anlayabiliyorum,sanırım birşeyi fazla istememek lazım.
Bu arada bana cevap yazarsan çok sevinecem ama kendini iyi hissetmiyorsan o başka tabii.

selam kizlar bebesin hayirli olsun mimikan.rabbim öyle münasip görmüstür saglikli olsun canim
bebisinide üzme.
serdal senin ne kadar kaldi canim cinsiyet ögrenmene??

Hoşgeldin Feyza derken gitmişsin bile.
Ben bu aralar tekrar gideceğim doktora bakalım görünecek mi??

merhabalar
kizlar ne vár ne yok??bugünarkadasimin 4 kizi oluyormus 1.kiz 2.ikiz ikiside kiz3.kiz.Aman olsunya saglikli olsun.mimmikamin oglumu oluyor o neyler yapdi ki??

kızlar bugun doktora gittim 12 haftalık hamileyim.. doktor bana yuzde 60 erkek yuzde 40 kız olabilecegini soyledi sanırım yine oglum olucak..hani erkek diyipte kızı olanlar oldu mu?
bak mimikamcigim senin zaten icine dogmus canim erkek olacayin,hayirli olsun canim.neyler yapdin ki..takvimide denedinmi?kiz icin??CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…