Süper annelersiniz

Hayır Ezgincim henüz doktor kız demedi ama biz halk profesörlerinin dediğine bakarak öyle olacağı düşüncesine alıştırıyoruz kendimizi.

Samiram Canım ne hoş kızın da sen de , bu karınlar konusunda pek tutturamıyorum ben canım .
Orkidem bu konuda uzman dur gelir şimdi.

Mimozam canım senin kızın da çok şekermiş canım benim !!!
Güzelim Ya Çarşamba gidecem ,gidemezsem haftaya bugün gideceğim 4 Günlüğüne burada olmayacağım öğrenir öğrenmez gitmek istemiyorum eşim yanımda olsun istiyorum o yüzden belki pazartesi giderim.

ay az önce garip bibşi oldu mesajınız moderatör tarafından kont.edilecektir falan yazdı avatarım değişti noliiiii bilen varmııı

selam kızlar.samiracım karnışın pek tatlı maşallah:)
serdalcım ne zaman dra gideceksin

Mimozam canım senin kızın da çok şekermiş canım benim !!!
Güzelim Ya Çarşamba gidecem ,gidemezsem haftaya bugün gideceğim 4 Günlüğüne burada olmayacağım öğrenir öğrenmez gitmek istemiyorum eşim yanımda olsun istiyorum o yüzden belki pazartesi giderim.senağlama

serdalcigim hayirlisi olsun canim.sende mi takvimi denedin ve yumurtlama testi yapdin?

selam kızlar benim pc daha bugün oldu yine yaptırmazdım da kız anaokuluna başladı koşakoşa geldim eve evden izlicem ya ne yaptığını hemen yaptırdım hallettim.sizlerden ne haber ben şimdi yemek hazırlıcam gelirim artık bolbol.hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın.maşallah o göbüşlerinize allah nazardan saklasın.

valla ne yalan söyleyim bende seviyorum oğlan çocuklarını ama aynı zamanda samirayada katılıyorum.5-6 yaşlarına gelince pek bi yaramaz ve haşarı oluyorlar.kızlar daha sevimli oluyorlar ve sevdiriyorlar kendilerini.ama yinede bir oğlum olsun isterim tabii ki.benim eşim ilk hamileliğimde hep kızımız olcak derdi kızımız oldu şimdi soruyorum ikinci ne olcak diye oğlan hissediyorum diyor.bakalım artık nasip kısmet.allah kızı olana erkek oğlu olana kız evlat nasip etsin sağlıkla ve hayırlısıyla.

Maşaallah kuzucuğuna ablam , hep sağlık haberlerini alırız umarım bebişlerimizin ,bizim topiğe pipi yasak -tatlicadiarzu-

valla benimkide tabi oğlan diyodu ama kızlar babayı bibaşka seviyo damardan giriyolar kıskançlık onlara sökmüyo yumuşayveriyolar benim küçük parmağında oynatıyo

Orkidem ben ilişki öncesi hemen vajinal duş yapmadım sadece, bir saat öncesinde vajinal duş yapmıştım ama karbonatsızdı ,
5 gün kadar da perhiz vardı sanırım dört gün de olabiliiir...

merhaba kızlar nasılsınız ?????orkideciğim iyileştin sanırım bak araştırmalara bile başlamışsın iyi olduğuna sevindim:)

Orkidem ben ilişki öncesi hemen vajinal duş yapmadım sadece, bir saat öncesinde vajinal duş yapmıştım ama karbonatsızdı ,
5 gün kadar da perhiz vardı sanırım dört gün de olabiliiir...

aregon selam canım doğru bildiğimiz bir çok şey farklı çıkabilo o yüzden her şey olacağına varıyo nasip neyse o oluyo sonunda allah herkese yardım etsin inşallah

iyi geceler kızlar nasılsınız gülnisa canım evet iyi oldu bilgisayarın olması valla şimdi anlıyorum ne kötüymüş ya iyi alışmışım sizlere.bakalım canım benim eşimde doğurayım diye öyle diyordur belki:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…