Süper annelersiniz

iyi akşamalar arkadaşlar sizlere sormak istediğim bi konu var yardımcı olursanız sevinirim
2 li test sonuçlarını bende aldım amabenim kinde free beta hcg yazmıyor
serbest beta hcg yazıyor acaba aynı şeymi diye sorucaktım sonuç da 31,8 bu durum da
cinsiyeti erkek mi oluyor acaba yardımcı olursanız sevinirim henüz cinsiyetini dr göremedi.

orkidem kiz sanal danismanlik gibisin valla....
soru sorana aninda cevap masallah...
Elif geldikten sonra cok ariycaz vallahi seni... :)

bunlarin ne kadar garantisi var hic bilmiyorum Nese'cim
Oyuzden yorum yapamiycam
ama her ne ise hayirli saglikli olsun insallah...

valla bi tek dogurganlik hapi dedilerr
dur bi arastirak bunuda bide bes kiz geliomuss anaaaaaaa

ne dogurganlik hapi o bee??
simdi de o mu cikti??
aslinda ben alsam olur herhalde dimi yaa..:çok üzgünüm: baksana kendi basima yapamiycam herhalde ben bunu

kizlar testin pozitif ciktigi gun ilsiki olursa hamilelik sansi artar herhalde degil mi? artik kiz oglan aramiyorum ben :1shok: :1shok: :1shok: sadece bebek istiyorum yaa...
pozitif cikinca mi denesem yoksa biraz daha bekleyip ertesi gunmu?
her iki gunde denersem spermler eskir diye korkuyorum...

bebegimi istiyorum artik yaa....a.s

bunlar yumurtlama takibi yapan insanlarmi Orkidem?? bak iste 3 gun bile gec kaliyor benim icin...yumurta dayanmiyor...
yani bunlar icin ben erken yumurtlamadan baska aciklama dusunemiyorum...
Feyza'nin yontemde o yuzden pek anlam yapmadi bende .Insallah dogrudur ama ne bileyim yani yumurta olmadigi surece sperm ne ise yarar???
Yaw bu Feyza'nin yontemini sen bir daha anlat bakayim bana. Ben mi yanlis anliyorum yoksa??

kizam hic kendine guzelim, ilk bebek heyecani seninki.
hamile kaldiktan sonra cinsiyet telasina dusmekten daha normal bir seyde yok bence.
evla alanlar bile kiz/erkek tercihi yaptigina gore herkesin gonlunde bir aslan yatiyor iste...

gecen gun esim ne dedi bana...biliyorsunuz bastan beri kiziyor benim kizz sevdama...
ya ikinci bebekte erkek olursa dedim, ucuncuyu de kiz evlatlik aliriz artik dedi...
diycektim ben ayarladim bile ama bebek Fransa'da diye ama sustum...hehehe

saka tabii canim ama o ciddiydi vallahi evlatlik alma konusunda...

peki 7 gunden ne zamana kadar kiz??
tatlim kiz versiyonunu yazman lazim benim icin...naniknanik

ay ne güzel canim Allah tamamini erdirsin canim takvimimi tutdurdun??ne istiyordun sen??ilk birinci tabikii elli agayi düz olsun dimi canim.cok sevindim ne kadarsin??hangi aydasin?:sm_cool:

Ezgincim Takvimle oldu benimki de ama biliyorsun artık bu topikteki arkadaşlar takvime inanmıyoruz.Erkek olmasını istiyorum Allah nasip ederse, 4,5 .aydayım canım hayırlısıyla
Allah her dileyene dileğini versin.

Ay Öyle dimeeee Gülnisa Ablam ,
Benim doktora ni dimeli adam bişey dimedi yav,
Bak Türkiyede ama dimedi yaniiii
Geçen yine aynı hastaneye başka bir doktora gittim kadının 1 kızı bir oğlu var 10-11
yaşlarında adam asansörün yanında bekliyor ilk çocuklar ve anneleri ultrasona girmişler
erkek çoçuk ultrason fotosu elinde babasına doğru geldi adam kız mı erkek mi diye sordu
çocuk büyük ihtimalle kız dedi babacım sonra anne ve kız çıktı adam kadına israrla sordu kadın belli değil sürpriz yapacakmış dedi kızı anne niye yalan söylüyon doktor büyük bir ihtimalle kız demedi mi diyerek indiler asansörden.

bende baktım erkek çıktı ama benim kızım oluyoo

Orkidem Aralık annelerinin göbüşleri ne güzel öyle kız
AMA SANA BİŞEY diyeyim mi ben de top göbek ,sivri göbek inancımı kaybettim
çünki tuttuğu da oluyor tutmadığı da demi kızlar??

a.s.Merhaba arkadaşlar,,,yeniden geldim aranıza kabul ederseniz,,,kendimi oldukça toparladım sayılır,,,,ama hala kendimi hamile hissettiğim anlar olabiliyor,,,,,umarım bidaha böyle bişey yaşamam ve hiç bir anneninde yaşamasını istemem,,,artık bende sizlerin bahsettiği yöntemlerden yararlanmaya çalışırım (kız olma ihtimali içinkaydirigubbakcemile3)tabi önce sağlıklı ve hayırlısı olması dileğiyle,,, acaba kürtajdan sonra ne kadar süre korunmak gerekiyor henüz doktoruma sormadım:uhm:

Burda olmadığım sürece,,,baya sayfalar ilerlemişa.s,,,orkidem maşallah canım göbişin çok şirin,,,,gülnisacım seninde bazen resimlerini görme şansım oldu tesadüfen,,, çok güzel ve iyi bir bayansın Allahım eşine ve çocuklarına bağışlasın,,,serdal cım umarım sizde sorunsuz bir şekilde bebeğinize kavuşur onu kucaklama zevkine erersiniz,,,samira cım umarım hala bana kızgın değilsinizdir,,,asla kimseyle kırgın olmak istemem,,,,çünkü ölüm varya herşey boş kendi adıma kırdıysam affet lütfen,,,Allahım senide kızına sağlıcakla kavuşturur inşallah:Saruboceq:

Yeli cim sizde inşallah dileğinize kavuşursunuz:Saruboceq:,,,artık bende normal adet kanamamı beklicem ondan sonra yumurtlama günlerimi saymaya başlıcam acaba doktorumdan rica etsem yumurtlama günlerimi ultrasonda o söyleyebilirmi?daha önce bu konuda hiç danışmamıştım,,,,yoksa eczanelerden alınan ovulasyon testleri güvenlimi emin değilim denemedim şimdiye kadar tecrübeli arkadaşlardan ilerki zamanlarda yardım isterim artıka.s

orkidem pataloji yaptırmak istedim,,, ama doktor gerek yok dedi eşimde uğraşmak istemedi,,, boşver dedi bende ısrar etmedim doktor zaten patalojik durum olsaydı diğer çocuklarındada sorun olurdu dedi bebek şimdiye kadar hiç bir sorunu yoktu dedi,,,bebek dışardan bir sebeple kesin geriledi ve öldü dedii:çok üzgünüm:,,,ya radyasyona maruz kaldın dedi yada dışardan enfeksiyon kapmışda olabilirsin buda bebeği etkilemiş dedi,,,,şu günlerde başka bir topiktede okudum başka bir arkadaş bebeğini 15 haftalık kaybetmiş hıçkıra hıçkıra hastanede ağlarken hastanedeki doktorlardan biri sakinleştirdikten sonra bir daha gebelik düşündüğünüzde ilk 3 ay güneşten uzak durun bilgisayardan ve cep telefonundan uzak durun demiş bu sebeplerde düşüğe ve bebeğin kalbinin durmasına yardım ediyormuş bende ceple çok konuşuyor bilgisayarlada vakit buldukça ilgileniyordum güneş dersen benim burası alev alev yanıyor acabamı diyorum şim diCADIARZU

Ebruli Canım Hoşgeldin tekrar Allah başka dert vermesin inşallah.
Orkidemin dediği gibi Ben de çok seviniyorum kız bebek isteyen anneler listesine
1 kişi daha eklendi diye maazallah adımız çıkacaktıııı!!!

Elif naz arkadaşımda benim gibi kız hayranı sanırımkaydirigubbakcemile2 inşallah oda muradına kavuşur:Saruboceq: tabi önce hayırlısı olsun,,,bende diliyorum inşallah benimde bir kızım olur ve bu mutluluğumu burda sizlerle paylaşırız,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…