Süper annelersiniz

yok Serdal'cim fikir verdigin icin tesekkur ederim de mumkun degil oyle ertesi gun hapi icmem falan...kaderimde oglan varsa oglan olur ne yapayim...hayirli saglikli olsunda...bende sizin kizlari severim burdan resimlerinden artik...

Samiram yaa nerdesin???Yap bana bir yorum tatlim be..bak isi tablom yukarida..Isimin yukseldigi gun iliski oldu ama akintim o gun oglen falan koyu krem kivamina donmustu...yani yumurta yasiyirmudur dersin o akintida bile. Sperm yasarmi acaba akinti o sekilde olunca...Yani ben hamile kaldiysam bu ay oglani tam seyinden yakaladim mi dersin?? :bbo:

orkidem seninki nivea kremi gibi yumurtlamadan onceydi ama oyle degil mi?
ayni iste ya....benim de oyleydi...off bee...demek oyle akintida da hamile kalinabiliyor.
cok okudum da eger isi yukseldiyse cok gec artik gebelik olusmaz diye o yuzden herhalde pek aldiris etmedim..
Kiz orkdie eger ben hakikatten hamile kalirsam bu ay aciyorum tatlim size ya...yeminle bak kimse kalmaz herhalde bu sitede. yada tamamiyla gormezlikten gelirsiniz beni...

:roflol::roflol:
elifnazcim ya senin su yazdiklarina karnim yirtildi nerdeyse gulmekten
canim ya hic belli olmaz dur bakalim belki hamile degilsin hem sen oncesindende deneme yaptin zaten

gulme yaaa...bak kasiklarim agriyor benim ama daha cok sol kasigim yerimseniben...yani ben tamamen girdim hamilelik psikolojisine...

of ya GulNisa nasil durduramadim ben adami o gece...simdi hic kuruntu yapmiyor olacaktim. yani sonucta erkek bile cioksaydi bende herseyi denedim olamdi derdim ne guzel. simdi kendimden bilcem hep...

elifnaz o dua erkek bebek icin okunuyor
kizlar icin hic duymadim canim ozellikle erkek icin diye yaziyor zaten
sen kiz bebek icin en iyisi icinden geldigi gibi dua et

Sagol canim ya..yoksa ben o duayi de yapardim tam saglam dikis olsun diye...hep dua ediyorum hayirli olsun saglikli olsu ama insallah kiz olsun diye...ama ne o bir laf var hani tedbir elden tevekkul Allah'tan mi ne (yanlis soylemis olabilirim ama anlatmak istedigim ben tedbirimi almadimki daha yapacak birsey yok).

bilmiyorum tatlim ne tarafim agridi benim ilk oglanda.
o lafi yazanda bendim herhalde tam hatirlamiyorum ama bir ara okuyordun oyle kimin hangi kasigi agrimiz nesi olmus diye...

orkidem sen yumurtlama gününden sonramı hamile kaldın cnm

cnm ozaman feyzanın yönteminin tutması lazım o zaman ama önceki sayfada bi arkadaş adet bitiminden 10 gün ilişkiye kızı olmuş buna ne diyosunuz off kafam yine karıştı ama ben feyzanın yöntemini deniycem hele bi ocak gelsin ( bu arada bugün adet oldum çok rahatladım)

merhaba canlarim naber?ßbebisler nasillar?ay kusura bakmayin bu aralar hic giremedim.ama ara sira okudum.sizlere hayirli ramazanlar.tabiki siz niyetlenmeyin bebisiniz yemesi lazim.ne var ne yok hamis olan varmi orkidem sen herseyden habercisin canim benim gülnisam ve diger arkadaslarda insAllah iyisinizdir

hayirli olsun hemsom benim hamissin????takvimi uyguladin canim yada neyler yapdin??öpt.

tabiki tutma canim ben cocuklarla yemek ev isi camasir falan valla isler bitmiyor hergün ayni.ufaklik 15 aylik oldu Allahima sükür cok ilgi istiyor onun icin su aralar yokum canlarim ama hep takip ediyorum sizleri ama cok cabik illerliyorsunuz yetisemiyorum yahu.:bbo:

ezginim hosgeldinn
sen kizalrina hngi zamanda hamis kaldiydin yazrmisinn reglin kacinci gunuu
canim tam bilmiyorum ama böyle 10 12 arasi canim.feyza ablamiz yöntemi hemen regelden sonra erkek demisdi ama??nasil tam anlamadim?samirayida o zamanlari bosuna yormusum yazik valla,pis takvim:dilcikar:

hayirli olsun hemsom benim hamissin????takvimi uyguladin canim yada neyler yapdin??öpt.

aman Ezgin'ci msorma neler yapmadimki. bekledim bekledim tam yumurtlama gunu ilski oldu. Yani eger hamileysen benim oglan yolda hayirlisiyla...Darisi senin basina...yerimseniben

aman Ezgin'ci msorma neler yapmadimki. bekledim bekledim tam yumurtlama gunu ilski oldu. Yani eger hamileysen benim oglan yolda hayirlisiyla...Darisi senin basina...yerimseniben
deme ya hemsom.olsun daha iyimolur 2 erkek birbirinle oynarlar 3 yü düsünürsün belki benim gibi?ay sevindim valla yumurta takibimi yapdin canim nasil?

deme ya hemsom.olsun daha iyimolur 2 erkek birbirinle oynarlar 3 yü düsünürsün belki benim gibi?ay sevindim valla yumurta takibimi yapdin canim nasil?

yok Ezgin'cim yani kaza maza olmadiktan sonra ucuncuyu hic dusunmuyorum. Allah elimdekilere saglik sihhat versin kalanini da olmayanlara versin insallah

Ay ben ciddi hamile gibi konusuyorum ya...Daha fol yok yumurta yok ortada...:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…